Opakowanie prezentowe GRATIS  ♥  Wygodny zwrot produktu  ♥  Poczta prezentowa GRATIS   ♥  Kartka z życzeniami GRATIS

Biżuteria malowana

Biżuteria malowana KROLIKOVSKA Jest 357 produktów.

Aktywne filtry

Biżuteria malowana to wyjątkowa biżuteria artystyczna

Biżuteria malowana to wyjątkowy rodzaj artystycznej biżuterii. W pracowni jubilerskiej KROLIKOVSKA tworzę biżuterię ręcznie malowaną taką jak naszyjniki, pierścionki, kolczyki, broszki. Ręcznie tworzone malowidła łączę ze srebrem, złotem, srebrem pozłacanym. Na malowidłach znajdziesz postacie kobiet oraz ujęcia ze świata mody. Co ciekawe każdy rodzaj biżuterii ma swoją oryginalną grafikę, która nie jest reprodukcją. Wraz z biżuterią otrzymujesz oryginalne malutkie arcydzieło. Biżuteria malowana jest więc biżuterią unikatową bardzo rzadko spotykaną. Jeśli lubisz biżuterię rzadko spotykaną to właśnie taką znajdziesz w moim sklepie internetowym. Innymi słowy jest to biżuteria jakich mało.

Biżuteria malowana to elegancja i szyk

Biżuterię malowaną możesz nosić do eleganckich sukienek. Naszyjnik z portretem kobiety bardzo dobrze wygląda z wieczorową suknią. To może być oryginalna stylizację podczas uroczystych spotkań. Biżuterię możesz też wykorzystać do urozmaicenia swoich stylizacji biurowych. Sukienka, garsonka czy modna marynarka z ręcznie malowanym naszyjnikiem to bardzo ciekawe i interesujące połączenie. Noszenie takiej oryginalnej i limitowanej biżuterii sprawi, że będziesz wyglądała bardzo interesująco. Z moich doświadczeń wiem, że osoby na przyjęciach, bankietach czy w teatrze, filharmonii często zaczepiają mnie pytając czy to malutkie arcydzieło w naszyjniku jest namalowane przez artystę? Niektórzy twierdzą nawet, że jest to biżuteria egzotyczna lub fenomenalna, pewnie dlatego, że rzadko spotykamy ją w sklepach. Stworzenie tego rodzaju biżuterii wymaga czasu poświęconego na namalowanie malutkiego arcydzieła i pewnie z tego powodu biżuteria ta nie jest produkowana na masową skalę i sprzedawana w sklepach sieciowych. Nie da się tu ustawić maszyny, która wyprodukuje kilka tysięcy sztuk. Jest to biżuteria ręcznie wytwarzana.

Jeśli lubisz oryginalną i niepowtarzalną biżuterię zobacz biżuterię autorską ręcznie robioną

Biżuteria malowana na prezent

Biżuteria malowana może zostać podarowana bliskiej osobie z okazji np. urodzin, imienin, Walentynek. Często klienci kupują ręcznie tworzoną biżuterię na Dzień Matki. Biżuteria ta zamawiana jest także jako prezent dla pracowników, nauczycieli z okazji Dnia Nauczyciela. Możesz ją też podarować swojej żonie z okazji rocznicy ślubu. Biżuteria malowana to też dobry pomysł na prezent dla dziewczyny. Czy ta biżuteria spodoba się obdarowanej osobie? Jeśli osoba, której chcesz wręczyć prezent lubi sztukę, obrazy, elegancko się ubiera to prawdopodobieństwo, że będzie to udany prezent jest bardzo duże. Wybraną biżuterię możesz spersonalizować dodając grawer lub imię osoby na malowidle. Każdy z tych obrazków ma swój tytuł i datę namalowania a także numer seryjny. Obdarowana osoba otrzyma specjalny certyfikat z tytułem malutkiego arcydzieła, datą jego namalowania a także, jeśli będziesz chciał, z życzeniami jakie zostaną ręcznie napisane na dekoracyjnej karteczce. Prezent, który zamówisz zostanie zapakowany w przepiękne pudełeczko ze złotą wstążką, tak by obdarowany mógł się cieszyć prezentem. Pamiętaj też, że czasami warto sobie samemu sprawić taki prezent.