Opakowanie prezentowe GRATIS  ♥  Wygodny zwrot produktu  ♥  Poczta prezentowa GRATIS   ♥  Kartka z życzeniami GRATIS

Pierścionki srebrne

Pierścionki srebrne KROLIKOVSKA Jest 166 produktów.

Aktywne filtry

Pierścionki srebrne ręcznie robione z żywicy

Pierścionki srebrne ręcznie robione z żywicy, które tworzę w niewielkiej pracowni jubilerskiej charakteryzują się szykiem, elegancją i niepowtarzalnością. Tworzone w mojej pracowni pierścionki są unikatowe ponieważ każdy następny pierścionek jest inny od poprzedniego. Pierścionki tworzę ręcznie ze srebra próby 925.

Bardzo lubię srebrny pierścionek, który zaprojektowałam na zaręczyny. Ten zaręczynowy pierścionek jest z kulką przypominającą szkło, w której zatopiłam fioletową cyrkonię w kształcie serca. Zrobiłam też pierścionki z zatopionymi w żywicy prawdziwymi kwiatami wrzosu. Najbardziej lubię pierścionek z zatopionym białym wrzosem. Ten pierścionek często wybierają kobiety na swój ślub wraz z kolczykami i naszyjnikiem z białym wrzosem. Zaprojektowałam też pozłacany pierścionek z czarną kulką a w niej zatopiłam prawdziwy dmuchawiec. Takie pierścionki srebrne pięknie ozdabiają kobiecą dłoń.

Pierścionki srebrne z żywicy z prawdziwymi kwiatami 

Jednym z moich ulubionych pierścionków jest srebrny pierścionek z prawdziwym kwiatem czerwonej róży. Jeśli go założysz to nie będziesz już potrzebowała żadnej innej biżuterii. Z pewnością zwrócisz na siebie uwagę na przyjęciu lub imprezie. A co powiesz na pierścionki srebrne, w których zatopiłam płatki złota i drewienko znalezione nad morzem? W innych propozycjach zatopiłam leśny mech. Wiele kobiet uwielbia pierścionki z bursztynem. Są bardzo eleganckie i gustowne. Szczególnie ciekawie komponują się z pozłacanym srebrem.

Unikalne srebrne pierścionki artystyczne

Możesz wybrać unikalny pierścionek, który dopasujesz to swojego stroju na przykład do jeansów lub czarnej sukienki.

Ostatnim moim projektem jest srebrny pierścionek z ze srebrnym wzorem na czarnym tle. Ten pierścionek idealnie pasuje do stroju biznesowego. Będziesz w nim wyglądała na osobę bardzo pewną siebie. Kiedy patrzę na ten pierścionek, to myślę sobie, że symbolizuje on nawet władzę J Taki pierścień dla odważnej kobiety. Zobacz też pozłacane pierścionki artystyczne ręcznie robione z żywicy 

Pierścionki artystyczne dla miłośniczek sztuki

Dla miłośniczek sztuki przygotowałam artystyczne pierścionki z ręcznie rysowanymi i malowanymi grafikami. Każdą grafikę tworzę ręcznie więc nie ma mowy, że będą na świecie dwa takie same pierścionki.