Wszystkie produkty są gotowe do wysłania. Wysyłka do 2 dni roboczych.

Klipsy srebrne i pozłacane

Klipsy srebrne i pozłacane KROLIKOVSKA Jest 31 produktów.

Aktywne filtry

Kochamy klipsy artystyczne z żywicy

Na mojej stronie znajdziesz szeroki wybór biżuterii. Klipsy artystyczne z żywicy srebrne są tutaj bardzo elegancką biżuterią, tworzoną ręcznie. Duże i odważne klipsy z ciekawymi wzorami powróciły do mody. Noszą je zarówno celebrytki jak i fashionistki. W roli dużych kolczyków to właśnie klipsy odnajdują się najlepiej gdyż tradycyjne kolczyki zbyt mocno obciążałyby uszy. W szczególności ozdoby z kamieniami szlachetnymi o nietypowych kształtach są zbyt ciężkie by zrobić z nich tradycyjne kolczyki. Ta piękna biżuteria nie będzie spadać czyli będzie na swoim miejscu. Jeśli będziesz nosiła klipsy naprzemiennie z kolczykami, to twoje uszy odpoczną. Klipsy srebrne z czarnym środkiem i złotymi płatkami złota pasują do sukni wieczorowej lub do czarnej sukienki. Możesz dodatkowo wybrać czarny naszyjnik z płatkami złota. W taki sposób stworzysz ciekawy komplet.

Klipsy z artystyczną ręcznie namalowaną grafiką

Klipsy z artystyczną ręcznie malowaną grafiką sprawią, że Twój wygląd będzie bardzo elegancki i wyjątkowy. Te klipsy również możesz połączyć z jednym z pasujących naszyjników z grafiką. Możesz również wybrać piękne ozdoby uszu z prawdziwymi różowymi kwiatuszkami wrzosu. Ta stylizacja bardzo wdzięcznie wygląda do codziennych stylizacji. 

Klipsy artystyczne z żywicy to pomysł na wyjątkowy prezent

Jeśli chcesz sprawić komuś prezent ale nie wiesz czy ma przebite uszy, to również możesz wybrać klipsy srebrne. Będzie to bardzo ładny i wyjątkowy prezent.

Jak powstają klipsy artystyczne ręcznie malowane?

Klipsy, które oglądasz w tej kategorii wytwarzam w Artystycznej pracowni Jubilerskiej KROLIKOVSKA. Kocham tworzyć biżuterię, która jest niepowtarzalna. Czy wiesz, że nie jest możliwe bym stworzyła dwa takie same klipsy? Dokładnie tak! Tym różni się często autorska biżuteria projektowana przez artystów od biżuterii, która jest produkowana na masową skalę. Czy wiesz, że małe obrazki, które widzisz w tej biżuterii zostały stworzone ręcznie za pomocą rysika, ołówka i pędzla. Tak właśnie! To miniaturowe dzieła sztuki. Kupując taką biżuterię dla siebie lub na prezent możesz mieć pewność , że będziesz posiadała coś całkowicie oryginalnego. Czy wiesz, że do każdego zamówienia możesz dodać życzenia dla bliskiej osoby? Tak! A my zapiszemy je ręcznie na pięknej kartce i prześlemy z wyjątkowym prezentem od Ciebie. 

Interesuje Cię biżuteria artystyczna wyjątkowa i elegancka? Może zaciekawi Cię biżuteria artystyczna ręcznie robiona z bursztynem

Klipsy ręcznie robione

Klipsy, które powstają w mojej pracowni tworzone są ręcznie z żywicy, prawdziwych roślin i artystycznych grafik. Ręcznie robiona biżuteria jest unikalna. To właśnie dlatego tylko Ty możesz posiadać takie klipsy.