Biżuteria dla babci

Biżuteria dla babci KROLIKOVSKA Jest 986 produktów.

Aktywne filtry

Biżuteria dla babci okazji dnia babci

Czy biżuteria dla Babci na przykład z okazji Dnia Babci to dobry pomysł? Biżuteria dla Babci to wspaniały pomysł na  prezent, którym wyrazisz swoje uczucia na przykład wdzięczność za to, że kiedyś się nami opiekowała. Ale jaki prezent kupić Babci? Przecież daliśmy jej już tyle różnych prezentów. A teraz chcielibyśmy, żeby ten kolejny był szczególny.   

Czy łatwo będzie znaleźć taki prezent? Nie jest to takie bardzo łatwe ale też nie szczególnie trudne.   Warto postawić na unikalność a także dopasować prezent do gustu babci. Jedna z moich klientek zamówiła kiedyś naszyjnik z  prawdziwą różą zatopioną w żywicy. Jej babcia uwielbiała czerwone róże. A może ten prezent, który podarujesz stanie się symbolem uczuć jakie chcesz wyrazić?  

Biżuteria dla babci to oryginalny pomysł na prezent

Biżuteria dla babci to naprawdę ciekawy pomysł! Jeśli Twoja babcia lubi kwiaty to możesz wybrać biżuterię z prawdziwymi kwiatami wrzosu lub z prawdziwą różą.  A może Twoja babcia lubi sztukę? Jeśli tak możesz wybrać ręcznie malowany naszyjnik na srebrnym łańcuszku. Taki naszyjnik możesz wygrawerować a ja mogę również napisać imię Twojej babci na tym naszyjniku.

Tworzenie biżuterii jest moją pasją. Jestem absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. W pracowni jubilerskiej KROLIKOVSKA tworzę unikalną biżuterię na przykład ręcznie malowane naszyjniki, grawerowane pierścionki  i malowane kolczyki. Każdy następny z produktów, które wytwarzam jest inny od poprzedniego. To dlatego, że ta biżuteria jest robiona ręcznie, indywidualnie malowana a nie wytłaczana masowo przez maszynę.    

Dzień nauczyciela? Odkryj kolekcję - biżuteria dla nauczyciela

Personalizowana biżuteria, którą podarujesz swojej babci

Możesz też wspólnie ze mną wymyślić  biżuterię dla Twojej babci. Ja dla Ciebie ją zrobię. To będzie bardzo indywidualna rzecz. Kiedyś na Dzień Babci wykonałam ręcznie malowany naszyjnik a w nim zatopione były malutkie wrzosy. Takie połączenie malowania z kwiatami. Babcia klientki była bardzo zadowolona.