Opakowanie prezentowe GRATIS  ♥  Wygodny zwrot produktu  ♥  Poczta prezentowa GRATIS   ♥  Kartka z życzeniami GRATIS

Biżuteria na Walentynki

Biżuteria na Walentynki KROLIKOVSKA Jest 1459 produktów.

Aktywne filtry

Biżuteria na walentynki z pracowni jubilerskiej KROLIKOVSKA

Biżuteria na Walentynki to wspaniały pomysł na prezent, którym wyrazisz swoje uczucia. Jeśli myślisz o takim właśnie prezencie to jesteś w dobrym miejscu. Czy zastanawiasz się jaki niezwykły prezent przygotować na Walentynki, dla osoby którą kochasz? Może chcesz upamiętnić tę wspaniałą chwilę i podarować coś szczególnego? Walentynki to także wspaniała okazja do wyrażenia miłości i wdzięczności.

Biżuteria na walentynki z żywicy jubilerskiej

Biżuteria na Walentynki? Tak to dobry pomysł? Ale czy łatwy do wykonania? Czasami wydaje nam się, że osoba, którą chcemy obdarować ma już wszystko. Ostatnią rzeczą jaka chcemy to podarowanie czegoś, co już ma. Jak w takim razie znaleźć oryginalny prezent? Postaw na unikalność i niepowtarzalność! Jeśli uważasz, że warto to być może odrzucisz propozycję masowo wytwarzanych produktów. Dla bliskiej Tobie osoby będziesz chciał czegoś naprawdę unikalnego. A może ten prezent, który podarujesz stanie się symbolem uczuć jakie chcesz wyrazić?

Biżuteria na Walentynki to naprawdę fajny pomysł! Czy osoba, którą Co ceni sobie osoba, którą chcesz obdarować? Może lubi sztukę, naturę, unikalność i niepowtarzalność? Jeśli tak, to koniecznie sprawdź ręcznie malowane naszyjniki które stworzyłam specjalnie z myślą o takich osobach.

Jestem absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. W pracowni jubilerskiej KROLIKOVSKA tworzę unikalną biżuterię na przykład ręcznie malowane naszyjniki, grawerowane pierścionki i malowane kolczyki. Do tej pory nie udało mi się stworzyć dwóch takich samych malowanych naszyjników. Tworzę również biżuterie z prawdziwymi kwiatami. Zatapiam je w żywicy.

Biżuteria dla osoby, którą kochasz

Możemy też wspólnie wymyślić biżuterię dla Twojej przyjaciółki a ja ją dla Ciebie zrobię. To będzie jedyna w swoim rodzaju biżuteria i nikt inny nie będzie jej posiadał. Ostatnio wykonałam ręcznie malowany naszyjnik na prezent dla przyjaciółki mojej klientki. Na naszyjniku był grawer z datą ale też ręcznie namalowane imię obdarowanej osoby. Z relacji klientki wiem, że jej przyjaciółka doceniła tak duże zaangażowanie.

Biżuteria na Chrzest - odkryj piękną biżuterię

Zapraszam Cię i życzę udanych zakupów.