Opakowanie prezentowe GRATIS  ♥  Wygodny zwrot produktu  ♥  Poczta prezentowa GRATIS   ♥  Kartka z życzeniami GRATIS

Bransoletki

Bransoletki KROLIKOVSKA Jest 165 produktów.

Aktywne filtry

Bransoletki artystyczne z żywicy i drewna 

W naszej pracowni jubilerskiej tworzymy bransoletki artystyczne z żywicy i drewna. Niektóre bransoletki przyciągają naszą uwagę swoją unikalnością i szlachetnością. Tak właśnie dzieje się z artystyczną srebrną bransoletką. Każda bransoletka, którą tu zobaczysz została ręcznie stworzona w polskiej Pracowni Jubilerskiej KROLIKOVSKA. Każda z bransoletek jest inna i dzięki temu unikalna.   

Srebrna bransoletka z grawerem – więcej niż biżuteria

Srebrna bransoletka z grawerem to coś naprawdę wyjątkowego. Tekst, który na niej umieścisz będzie miał wyjątkowe znaczenie. To może być imię twojej dziewczyny, chłopaka, żony czy męża. Taką bransoletkę możesz podarować mamie z wygrawerowanym imieniem dziecka. To będzie znakomity prezent z okazji urodzin dziecka. Bransoletka z imieniem to fajny pomysł na prezent.  Z pewnością znajdziesz coś dla siebie. 

Srebrna bransoletka z żywicy dla miłośników natury

Jeśli jesteś miłośnikiem natury możesz wybrać bransoletkę z prawdziwymi kwiatami wrzosu lub z leśnym mchem. Co ciekawe w naszym produkcie znajdziesz ręcznie stworzony element biżuteryjny z prawdziwymi kwiatami zatopionymi w żywicy. 

Bransoletka dla przyjaciółek – ręcznie stworzona z pracowni jubilerskiej

Czy bransoletka to dobry pomysł na prezent dla przyjaciółek?  Znajdziesz u nas ciekawe bransoletki ręcznie malowane. Te unikalne produkty podkreślą stylizację obdarowanej osoby.

Srebrna bransoletka szczęścia – będzie Ci pasowała!

Srebrna bransoletka wykonana ręcznie z naturalnych kamieni z prawdziwymi kwiatami lub ręcznie malowana. Niektórzy uważają, że taka niezwykła bransoletka może przynieść Ci szczęście. Srebrne bransoletki szczęścia na pewno przypadną Ci do gustu. Wybieraj spośród wielu oryginalnych wzorów i kolorów. Jeśli nie znalazłeś, tego czego szukasz skontaktuj się na nami a zaprojektujemy wyjątkową bransoletkę specjalnie dla Ciebie.  Wiele naszych klientów twierdzi, że srebrne bransoletki dodają im pozytywnej energii. Wystarczy tylko spojrzeć na nią by to poczuć. 

Bransoletki artystyczne – prezent dla bliskiej osoby

Bransoletki artystyczne z żywicy od KROLIKOVSKA  MOŻESZ podarować bliskiej osobie. Zapakowany w urocze pudełko z kokardą będzie cieszył i przywoływał na myśl wspaniałe wspomnienia.  Znajdziesz wśród naszych bransoletek bransoletkę z serduszkiem, która może okazać się ciekawym prezentem na Walentynki.

Historia bransoletek

Czy wiecie, że najstarsza  bransoletka ma ponad 40 000 lat. Została znaleziona na Syberii w jaskini Denisowej. Jest to unikalna bransoletka zrobiona z zielonego kamienia. Jej twórca wykazał się ogromnym kunsztem jubilerskim. Nieco młodsza bransoletka ma ponad 9.5 tysiąca lat i została znaleziona w Turcji. Bransoletki odnajdywano także w starożytnym Egipcie. W naszej pracowni jubilerskiej czerpiemy z odległej tradycji i wytwarzamy ciekawe i nietuzinkowe bransoletki z kamieni naturalnych, żywicy i srebra. 

Możesz kupić bransoletkę na prezent dla mamy, przyjaciółki, siostry. Bransoletkę można kupić na Święta, urodziny, Dzień Kobiet, Dzień Matki. Bransoletka z pewnością sprawi ogromną przyjemność obdarowanej osobie. 

Bransoletki z żywicy, które przykuwają wzrok

Co powiesz na bransoletkę, która przykuwa wzrok? Niepowtarzalna ręcznie wytwarzana bransoletka może podkreślać Twoją indywidualność. Bransoletka jest także ważnym uzupełnieniem garderoby. W naszej autorskiej pracowni wytwarzamy bransoletki z zawieszkami z żywicy, w których zatapiamy prawdziwe kwiaty takie jak wrzosy, dmuchawce. Jest to biżuteria zainspirowana naturą.  Ciekawe i niepowtarzalne bransoletki uzyskujemy zatapiając w żywicy płatki złota, bursztyn, perły, koraliki. Bransoletki z naturalnymi kamieniami to elegancki dodatek do Twojej kreacji. Bransoletki te wytwarza się z agatów, agatów druzów, onyksów, naturalnych korali, szafirów.  Bransoletki na wstążce to interesujący wyróżnik a także pomysł na prezent, który sprawi przyjemność bliskiej osobie. Możesz podarować na prezent unikalną bransoletkę. Unikalna bransoletka, to taka, że nie ma drugiej takiej samej. Unikalność otrzymujemy zatapiając w żywicy prawdziwe kwiaty a także poprzez wygrawerowanie inicjałów. Ciekawa jest też bransoletka z wygrawerowaną datą. W naszej kolekcji znajdziesz także bransoletki ze sznurka. Te minimalistyczne arcydzieła przykuwają uwagę. Srebrna bransoletka jest bardzo elegancka, dlatego bywa często wybierana na prezent dla przyjaciółki.

Lubisz naturalne produkty jubilerskie? Zobacz bransoletki artystyczne z naturalnymi kamieniami

Bransoletki zaprojektowane indywidualnie przez artystę

Nasze bransoletki zostały indywidualnie zaprojektowane przez polskich projektantów, absolwentów uczelni artystycznych. Jeśli poszukujesz prezentu dla ukochanej osoby pomyśl o spersonalizowanej biżuterii artystycznej projektowanej i wytwarzanej przez polskich projektantów. Inspiracje do ich tworzenia czerpiemy ze świata sztuki a także z historii.

Jeśli interesujesz się unikalną biżuterią zobacz spinki do mankietów artystyczne, srebrne i pozłacane ręcznie robione z żywicy

Bransoletki zaprojektowane przez artystę

Nasze bransoletki zaprojektowane przez artystę i ręcznie wykonane w niewielkiej pracowni Jubilerskiej. Dzięki temu jest to biżuteria niepowtarzalna i unikalna.