Opakowanie prezentowe GRATIS  ♥  Wygodny zwrot produktu  ♥  Poczta prezentowa GRATIS   ♥  Kartka z życzeniami GRATIS

Biżuteria z grawerem

Biżuteria z grawerem KROLIKOVSKA Jest 131 produktów.

Aktywne filtry

Biżuteria z grawerem – personalizacja  jest bardzo ważna 

Chcesz, by biżuteria wyróżniała się z pośród wielu innych dostępnych na rynku produktów? Nie chcesz kupować biżuterii, która wygląda tak jak miliony  innych masowo produkowanych produktów? Wybierz ręcznie tworzoną zaprojektowaną przez artystę artystyczną biżuterię. Dodaj grawer, dzięki któremu podkreślisz wyjątkowy moment i zachowasz go w pamięci.

Dlaczego artystyczna biżuteria z grawerem jest taka wyjątkowa? 

To właśnie proces projektowania i ręcznego wytwarzania naszej biżuterii jest tajemnica jej wyjątkowości.Projektantką i autorką kolekcji biżuterii jest absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie- Marzena Królikowska-Kukuła. W Pracowni Jubilerskiej KROLIKOVSKA powstają ręcznie wytwarzane naszyjniki, pierścionki, kolczyki czy spinki mankietowe. To właśnie tu w pracowni powstały pierwsze na świecie egzemplarze unikalnej ręcznie malowanej biżuterii. Cechą wspólną tej biżuterii jest to, że zawiera ona ręcznie malowane postacie kobiet, sukni czy abstrakcji.  Biżuteria ta ceniona jest na całym świecie a naszymi klientami są osoby z Polski, Stanów Zjednoczonych, Francji, Szwecji, Dani i wielu innych krajów. W rezultacie nie jest możliwe by stworzyć dwa takie same rodzaje biżuterii.

Biżuteria z grawerem na prezent

Jeśli poszukujesz czegoś wyjątkowego na prezent to biżuteria tworzona w naszej artystycznej pracowni będzie dla Ciebie odpowiednia. Biżuteria od KROLIKOVSKA jest unikalna i wyjątkowo gustowna. Jeśli szukasz czegoś eleganckiego na prezent na przykład eleganckiego naszyjnika z okazji dnia mamy sprawdź naszą kolekcję ręcznie malowanych naszyjników z grawerem. Jeśli poszukujesz pierścionka dla dziewczyny z okazji walentynek, rocznicy związku, rocznicy małżeństwa zobacz pierścionki z grawerem z prawdziwymi kwiatami wrzosu czy z prawdziwą różą lub kolekcję ręcznie malowanych pierścionków. A możesz poszukujecie prezentu dla koleżanki z pracy? Zobacz eleganckie grawerowane naszyjniki z prawdziwymi kwiatami. Sprawdź także bogatą ofertę grawerowanych spinek do mankietów. Tworzymy je ręcznie. Znajdziesz tu spinki srebrne próby 925 a także spinki srebrne pozłacane z grawerem.

Z jakich materiałów tworzymy biżuterię grawerowaną?

Naturalne surowce takie jak drewno, kwiaty, nasiona, leśny mech, kwiaty a także srebro i złoto to podstawowe materiały, z  których tworzymy biżuterię. Do wytwarzania naszych produktów wykorzystujemy także naturalne kamienie takie jak agaty, onyksy, agaty druzy, z których wytwarzamy bransoletki z grawerem. Jakość i rodzaj użytych materiałów wpływają na wyjątkowy wygląd naszej biżuterii oraz na to jakie ona sprawi na Tobie wrażenie. 

Różnorodność biżuterii KROLIKOVSKA

Tworząc biżuterię szczególną uwagę przywiązujemy do unikalności, niepowtarzalności, wyrazu artystycznego biżuterii. To razem sprawia,  że nasza biżuteria podoba się zarówno miłośnikom klaski, sztuki, elegancji.     

Co sprawia, że warto zdecydować się na personalizowaną biżuterię z pracowni KROLIKOVSKA?

Czy zastanawiałaś się Co jest dla Ciebie najważniejsze, gdy wybierasz biżuterię? Byś może stawiasz na  unikalność? A może oczekujesz, że biżuteria Cię zachwyci? Jakie wrażenie chcesz, by biżuteria na Tobie wywarła? A może chcesz, by z biżuterią kojarzyły Ci się wspomnienia? Zakładamy, że prawdopodobnie to wszystko ma dla Ciebie znaczenie.  Dlatego w KROLIKOVSKA  pomyśleliśmy o tym wszystkim. W rezultacie, nasza grawerowana biżuteria stanowi interesujące połączenie designu i precyzji wykonania.  Biżuteria z grawerem KROLIKOVSKA to ciekawy i inspirujący dodatek, który możesz nosić zarówno do codziennych stylizacji, jak i do eleganckich sukienek czy garsonek.   

KROLIKOVSKA:  biżuteria z grawerem dla kobiet i mężczyzn

Tworząc naszą biżuterię myślimy o Tobie! W KROLIKOVSKA doceniamy to, że potrzebujesz rzeczy wyjątkowych i niepowtarzalnych . Jeśli szukasz czegoś naprawdę specjalnego lub masz pomysł na własną biżuterię - skontaktuj się z nami a zobaczymy jak możemy Ci pomóc. Realizacja nietypowych indywidualnych zamówień to dla nas prawdziwe wyzwania, które bardzo lubimy.

Biżuteria z grawerem zaprojektowana przez  polskich projektantów i designerów – oryginalność i niepowtarzalność! 

Wybierz nietuzinkową i unikatową polską biżuterię ! 

Biżuteria, którą tu zobaczysz jest całkowicie oryginalna i niepowtarzalna.

Została wykonana przez jubilera artystę  w Pracowni Jubilerskiej KROLIKOVSKA. Jej autorem   jest artystka, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie Marzena Królikowska-Kukuła.  

Szukasz oryginalnej biżuterii z grawerem? Wybierz kolczyki, pierścionki czy naszyjniki, które przyciągają uwagę innych osób.     

Dzień mamy? Zobacz - biżuteria na prezent dla mamy

Biżuteria grawerowana stworzona w pracowni KROLIKOVSKA pasuje każdemu!

Tworzymy biżuterię damską i męską. Biżuterię tę możesz nosić do swobodnych strojów a także do czegoś bardziej eleganckiego. Jeśli szukasz czegoś casualowego zobacz bransoletki z kokardami. Grawer na tych bransoletkach wygląda naprawdę bardzo ciekawie. Jeśli szukasz ciekawej biżuterii z grawerem na imprezę sprawdź kolekcję pierścionków z dużym oczkiem. Jeśli jednak potrzebujesz czegoś bardziej eleganckiego to ręcznie malowane naszyjniki z grawerem będą dla Ciebie.