Opakowanie prezentowe GRATIS  ♥  Wygodny zwrot produktu  ♥  Poczta prezentowa GRATIS   ♥  Kartka z życzeniami GRATIS

Naszyjniki z imieniem na prezent

Naszyjniki z imieniem na prezent od KROLIKOVSKA

Naszyjniki z imieniem na prezent KROLIKOVSKA Jest 459 produktów.

Aktywne filtry

Naszyjniki z imieniem na prezent z pracowni jubilerskiej KROLIKOVSKA

W pracowni jubilerskiej KROLIKOVSKA tworzymy oryginalne naszyjniki z imieniem na prezent. Produkty wykonywane są z oryginalnych, ręcznie malowanych grafik.  Biżuteria wykonywana jest ręcznie przez artystę. Projektantem naszyjników jest Marzena Królikowska-Kukuła, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Jeśli chcesz podarować wyjątkową biżuterię artystyczną na prezent to na rysunku może zostać wpisane imię obdarowanej osoby. Takie produkty tworzymy na indywidualne zamówienie.

Jak mogą wyglądać spersonalizowane naszyjniki?

Jeśli interesują Cię takie robione na zamówienie naszyjniki to chętne pokażę Ci kilka przykładów. To może być naszyjnik pozłacany z ręcznie namalowanymi dwoma sukienkami. Zawieszka naszyjnika jest zielono – żółta ze złotymi płatkami i czarnymi akcentami. Biżuteria ta znakomicie pasuje do eleganckich sukienek. Naszyjniki z imieniem na prezent mogą być tak jak ta biżuteria dwustronne. Naszyjnik przedstawia ręcznie namalowaną sukienkę na złotym tle. Taki produkt może być ciekawą propozycją biżuterii ślubnej. W naszej pracowni wykonujemy również bardzo duże, okazałe naszyjniki takie jak ta biżuteria artystyczna z dwoma różowymi i jedną granatową sukienką. W takich naszyjnikach możemy wpisać imię obdarowanej osoby. Jeśli poszukujesz dużych naszyjników z dużymi zawieszkami to zobacz ten naszyjnik z owalną dużą zawieszką. Ręczne malowana grafika przedstawia pomarańczową, żółtą i zieloną sukienkę.

Czy naszyjniki z imieniem, które zamówię będą dokładnie takie same jak na zdjęciach?

Wiele klientek zadaje pytanie czy namaluję dokładnie taki sam naszyjnik jak na zdjęciu. Jest możliwe by namalować podobny naszyjnik. Rysunki przedstawiające postacie kobiet czy sukienki będą podobne do tych, które widzisz na zdjęciach. Biżuteria nie będzie taka sama. Każda biżuteria wykonywana jest ręcznie i nie jest możliwe, by wykonać dokładnie tak samo wyglądające produkty. Moim zdaniem jest to ogromna zaleta biżuterii produkowanej w naszej pracowni. Tworząc biżuterię kierujemy się następującymi zasadami:

·       biżuteria powinna być unikatowa,

·       wzory są oryginalne to znaczy, że nie powtarzają się

·       biżuteria ma charakter artystyczny.

Wierzę, że naszyjniki z imieniem na prezent będą wspaniałym, wyjątkowym i innym niż wszystkie inne podarunkiem.

Jak długo czeka się na wykonanie biżuterii na zmówienie?

Naszyjniki z imieniem na prezent wykonujemy specjalnie na Twoje indywidualne zamówienie. Potrzebujemy około tygodnia, by wykonać zamówiony przez Ciebie produkt. Potrzebujemy czasu na przygotowanie srebra i ręcznie malowanej grafiki. Ręcznie malowana biżuteria wykonywana jest ręcznie z żywicy jubilerskiej. Potrzeba czasu na wykonanie, malowanie i polerowanie produktu.  

Jak będzie zapakowana biżuteria?

Unikalne naszyjniki z imieniem zostaną zapakowane w prezentowe pudełko ze złotą wstążką i torebkę prezentową. Możesz zamówić dodatkowo dekoracyjną kartkę z życzeniami. Przygotowane naszyjniki będą gotowe do podarowania.

Do jakich sukienek pasują ręcznie malowane naszyjniki?

Naszyjniki ręcznie malowane będą pasowały do eleganckich i klasycznych sukienek. Ręcznie malowane naszyjniki z imieniem to biżuteria artystyczna często wybierana przez eleganckie kobiety ceniące sobie unikalne, artystyczne produkty. Pozłacane naszyjniki mogą być także oryginalną propozycją na biżuterię ślubną.

Naszyjniki od KROLIKOVSKA to wyjątkowa biżuteria artystyczna

Naszyjnik, który zamówisz zostanie ręcznie namalowany przez artystę tuszami i udekorowany koralikami i złotymi płatkami. W ten sposób powstają bardzo oryginalne naszyjniki artystyczne, które zawsze będą modne i eleganckie.