Wszystkie produkty są gotowe do wysłania. Wysyłka do 2 dni roboczych.

Bransoletki ze sznurka

Bransoletki ze sznurka KROLIKOVSKA Jest 15 produktów.

Aktywne filtry

Bransoletka ze sznurka od KROLIKOVSKA

Bransoletka ze sznurka idealnie pasuje do casualowych ubrań jak na przykład koszula i jeansy. Bransoletka ze sznurka może być też elementem wieczorowego stroju. Bransoletkę tę możesz połączyć z zawieszką wykonaną z żywicy z zatopionymi kwiatami. Taka kompozycja z pewnością zwróci uwagę innych osób. Minimalizm, lekkość, wolność, niezależność to słowa które które kojarzą się z bransoletkami, które wykonano ze sznurka. Można też założyć kilka bransoletek ze sznurka, które stworzą unikalną, ciekawą i wyróżniającą kompozycje.

Bransoletki na sznurku ręcznie robione z pracowni KROLIKOVSKA

Bransoletki na sznurku tworzone są ręcznie w pracowni biżuterii artystycznej KROLIKOVSKA. Projektantem bransoletek ze sznurka jest Marzena Królikowska-Kukuła, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Bransoletki sznurkowe będą znakomitym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby. W pracowni KROLIKOVSKA tworzymy bransoletki na sznurku z zawieszkami, w których zatapiamy prawdziwe kwiaty takie jak wrzosy, dmuchawce, zielony mech a także ręcznie malowane grafiki. Sznurkowe bransoletki tworzone w naszej pracowni są niepowtarzalne. Jest tak ponieważ nie jest możliwe by wykonać ręcznie dokładnie dwie takie same zawieszki. Każda zawieszka wykonywana z prawdziwych kwiatów będzie inna. Ta cecha odróżnia ręcznie wykonywaną biżuterię od biżuterii wykonywanej masowo za pomocą maszyn.

Bransoletki na sznurku z zawieszkami z żywicy jubilerskiej

Zawieszki bransoletek na sznurku tworzone są z żywicy jubilerskiej i srebra. W żywicznych zawieszkach znajdują się prawdziwe kwiaty i rośliny wrzosy, dmuchawce, mech, kwiaty. Zaprojektowaliśmy też całą serię bransoletek damskich na sznurku z ręcznie malowanymi zawieszkami. Zawieszki wykonywane są z żywicy jubilerskiej, w której umieszczamy ręcznie malowane grafiki artystyczne.

Bransoletki dla par na sznurku

W naszej kolekcji posiadamy bransoletki dla par na sznurku. Jest to kolekcja przygotowana z myślą o bliskich sobie osobach. Czy wiesz, że możemy wykonać bransoletki na sznurku z grawerem? Grawer może być dołączony na przykład na serduszku. Możecie wygrawerować imię, inicjały lub to, co chcecie (jeśli się zmieści). Zrealizowaliśmy kiedyś nietypowe zamówienie na bransoletki ślubne. Nowożeńcy zażyczyli sobie, by symbolem ich związku były właśnie bransoletki. Było to jedno z najpiękniejszych zamówień jakie wykonywaliśmy w naszej pracowni. Bransoletki dla par sznurkowe to także wyjątkowy pomysł na prezent.

Bransoletki ze sznurka z zawieszkami z żywicy jubilerskiej

Bransoletki ze sznurka z zawieszkami są przepiękne ale jeszcze piękniejsze są wtedy, gdy dołączymy do nich oryginalną zawieszkę z prawdziwymi kwiatami lub ręcznie malowaną grafiką. Można też dołączyć zawieszkę wykonaną ze srebra, która może być grawerowana. Możesz zamówić bransoletkę z jedną lub z kilkoma zawieszkami. Jeśli chcesz samodzielnie zaprojektować swoją bransoletkę, to jest też taka możliwość. Napisz do nas i napisz o jakiej biżuterii marzysz a my postaramy się ją zaprojektować i wykonać.

Bransoletki ręcznie robione ze sznurka

Dlaczego bransoletki ręcznie robione ze sznurka są tak wyjątkowe? Ręcznie wykonywana biżuteria jest tak wyjątkowa ponieważ jest niepowtarzalna. Każdy egzemplarz jest oryginalny. To właśnie ta cecha wyróżnia nasze bransoletki od wielu innych tworzonych maszynowo.

Jeśli podoba Ci się ręcznie robiona biżuteria zobacz koniecznie ręcznie malowane naszyjniki z żywicy jubilerskiej.

Bransoletki sznurkowe z grawerem

W naszej kolekcji znajdziesz bransoletki sznurkowe z grawerem. Grawer wykonywany jest na srebrnych elementach. Możesz też zamówić bransoletkę sznurek z ręcznie namalowaną zawieszką, na której możemy wpisać imię.

Lubisz mieć dużo zawieszek przy swojej bransoletce? Zobacz bransoletki z zawieszkami ręcznie robione z żywicy

Bransoletki damskie sznurkowe wykonane w Polsce

Nasza biżuteria tworzona jest w Polsce w pracowni jubilerskiej KROLIKOVSKA. Pierwszym etapem tworzenia bransoletek damskich sznurkowych jest ich narysowanie w formie projektu. Kolejnym etapem jest ręczne wykonanie całego produktu.