Opakowanie prezentowe GRATIS  ♥  Wygodny zwrot produktu  ♥  Poczta prezentowa GRATIS   ♥  Kartka z życzeniami GRATIS

Bransoletki z grawerem

Bransoletki z grawerem KROLIKOVSKA Jest 83 produktów.

Aktywne filtry

Bransoletki z grawerem z żywicy

Zapraszam do mojej artystycznej pracowni jubilerskiej KROLIKOVSKA gdzie projektuję i tworzę biżuterię. Znajdziesz tu Bransoletkę z grawerem, którą możesz podarować bliskiej Tobie osobie. Cechą charakterystyczną tworzonej tu biżuterii jest jej unikalność. Grawer, który otrzymasz na bransoletce jest ręcznie wykonany. Oznacza to, że nie będzie dwóch takich samych bransoletek z grawerem. Bransoletka z grawerem może być również ręcznie pomalowana przez artystę.  

Jeśli potrzebujesz biżuterii na prezent dla męża lub chłopaka zobacz spinki do koszuli artystyczne ręcznie robione ze srebra próby 925

Bransoletki z grawerem ręcznie robione z żywicy -  biżuteria KROLIKOVSKA.

Bransoletka z grawerem to bardzo fajny pomysł na prezent. Możesz ją podarować bliskiej osobie jako prezent na Boże Narodzenie, Dzień Mamy, Dzień Kobiet czy Walentynki Srebrna zawieszka jest ręcznie grawerowana w pracowni jubilerskiej. Dużą wagę przykładamy do jakości grawerowania i materiału. Na zawieszce wygrawerować można imię, daty czy nawet całe zdanie.

Jeśli podobają Ci się nasze bransoletki zobacz całą ich kolekcję - bransoletki artystyczne ręcznie robione z żywicy i srebra

Ręcznie robiona bransoletka z grawerem

Bransoletka z grawerem wykonywana jest całkowicie ręcznie. Bransoletka może być z grawerem jednostronnym lub dwu stronnym. Często wykorzystujemy naturalne kamienie, kokardki, żywicę. Tworzymy również bransoletki z ręcznie malowaną grafiką. To unikatowa artystyczna biżuteria.

Bransoletki, które tu oglądasz zostały zaprojektowane przez Marzenę Królikowską -Kukuła, absolwentkę Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Twoja bransoletka z grawerem będzie gotowa do podarowania, zapakowana w piękne pudełko ze złotą kokardą. Obdarowana osoba znajdzie w pudełku certyfikat z podpisem artysty, który zaprojektował bransoletkę.