Wszystkie produkty są gotowe do wysłania. Wysyłka do 2 dni roboczych.

Broszki

Broszki KROLIKOVSKA Jest 19 produktów.

Aktywne filtry

Broszki artystyczne z żywicy, klasyka zawsze w modzie

Broszki artystyczne z żywicy to klasyczna biżuteria, która zawsze jest modna. Jeśli potrzebujesz podkreślić strojem swoją siłę i pewność siebie taka biżuteria może być dobrym wyborem dla Ciebie. Broszki noszone są przez silne osobowości na przykład Królową Elżbietę II lub Margaret Thatcher. Na ważne uroczystości ten typ biżuterii zakładają również znane gwiazdy. 

Jak nosić broszki z żywicy w nowy modny sposób?

Moje klientki zadają sobie pytanie czy broszki są nadal modne? Często   kojarzy się ona z modą z dawnych lat. To mit. Wszystko zależy od tego jaką broszkę wybierzesz i jak dopasujesz ją do swojej kreacji. Przykładowo srebrna duża błyszcząca broszka w kształcie rozłożystego kwiatu znakomicie wygląda z długą czarną wieczorową suknią.  Broszka w kształcie motyla lub zielonego chrząszcza świetnie wygląda do jednokolorowego dobrze uszytego pastelowego jesiennego płaszcza.    Interesujące są również artystyczne broszki wykonane ze srebra, takie duże zawijasy, którymi przyozdobisz swoją wieczorową kreację. Możesz też założyć kilka broszek tworząc w ten sposób ciekawy kolaż stylizacyjny. Taką nietypową i oryginalną biżuterią wyróżnisz się z pośród innych osób. Powyższe przykłady są również odpowiedzią na pytanie czy broszka to biżuteria dla młodych kobiet. Moim zdaniem tak, bo wybierając właściwą podkreślisz swoją pewność siebie a także wyrazisz swój indywidualny styl.

Broszki artystyczne tworzone ręcznie w pracowni jubilerskiej Krolikovska 

Zajmuję się tworzeniem artystycznej biżuterii. Tworzę biżuterię z pasją i dbam o to, by miała  artystyczny charakter. Broszka z ręcznie namalowaną grafiką jest małym biżuteryjnym arcydziełem. Przyciąga wzrok i jest bardzo elegancka. Możesz ją założyć do pracy do biura. Idealnie komponuje się z elegancką stylizacją.  Lubię też broszkę z prawdziwymi zatopionymi kwiatami wrzosu, którą  możesz nosić zarówno do codziennego jak i wizytowego stroju. Bazą tych broszek jest srebro, co sprawia że będziesz w nich wyglądała bardzo szykownie.

Broszki na prezent dla mamy na dzień matki lub urodziny

Podaruj ładną spersonalizowaną broszkę swojej mamie na prezent urodzinowy lub z okazji dnia matki. Wybierz biżuterię, która najlepiej wpisuje się w gust Twojej mamy. Jeśli Twoja mama lubi kwiaty wybierz ciekawy wzór z zatopionymi w żywicy prawdziwymi kwiatami.

Interesuje Cię biżuteria ręcznie robiona polskich projektantów? Sprawdź klipsy artystyczne ręcznie robione z żywicy

Broszki na prezent dla przyjaciółki

Czy można kupić broszkę przyjaciółce na urodziny lub imieniny? Oczywiście, że tak. Wybierz oryginalną i niepowtarzalną biżuterię, która spodoba się Twojej przyjaciółce.