Opakowanie prezentowe GRATIS  ♥  Wygodny zwrot produktu  ♥  Poczta prezentowa GRATIS   ♥  Kartka z życzeniami GRATIS

Biżuteria na 18 urodziny

Biżuteria na 18 urodziny KROLIKOVSKA Jest 1483 produktów.

Aktywne filtry

Biżuteria na 18 urodziny

Osiemnaste urodziny to wielkie wydarzenie, które jest bramą do świata dorosłości. To jednocześnie koniec jak i początek czegoś nowego. Taka okazja powinna być upamiętniona idealnym i niepowtarzalnym prezentem. To także wiek, w którym wiele kobiet i mężczyzn docenia symboliczne prezenty takie jak właśnie biżuteria.

Prezent na 18 urodziny dla Twojej dużej już córeczki

Gdy jest już dorosła z pewnością doceni prezent biżuteryjny, który będzie jej przypominał o tym wyjątkowym dniu. Możesz podarować jej pierścionek z prawdziwymi kwiatuszkami wrzosu. Te kwiatuszki zatopione w żywicy będą jej przypominały o tym wspaniałym dniu. Ciekawym pomysłem może być również ręcznie malowana biżuteria z dedykacją od Ciebie. A może Twoja córka doceni duży i odważny pierścionek z dmuchawcem lub różą? 

Chcesz podarować coś ładnego siostrze? Sprawdź biżuteria dla siostry

Prezent na 18 urodziny dla syna

Czy to dobry pomysł by wręczyć swojemu 18 latkowi biżuterię? Nie jest to wykluczone. Podkreśl te chwilę wręczając dojrzały prezent na przykład srebrne grawerowane spinki z zatopionymi płatkami złota lub z zatopionym srebrnym motywem łowickim. Na spinkach możesz wygrawerować jego inicjały oraz tę wyjątkową datę.