Wszystkie produkty są gotowe do wysłania. Wysyłka do 2 dni roboczych.

Komplety biżuterii

Komplety biżuterii KROLIKOVSKA Jest 116 produktów.

Aktywne filtry

Biżuteria w komplecie

Komplety biżuterii to zestawy naszyjnik z kolczykami, naszyjnik z pierścionkiem, naszyjnik z kolczykami i pierścionkiem, spinki do koszuli damskie z pierścionkiem  

Twój komplet biżuterii na ważną uroczystość

Komplet biżuterii to dobry pomysł, gdy wybieramy się na ważną uroczystość taką jak urodziny, imieniny, chrzciny, ślub czy wesele. Podczas takiego wydarzenia chcemy, by wszystkie elementy naszej kreacji współgrały i pasowały do siebie. Biżuteria powinna nie tylko pasować do sukienki ale także wyróżnić nas. Komplety znakomicie spełniają tę rolę, bo biżuteria dzięki nim jest bardziej widoczna i bardziej zwraca na siebie uwagę. Wszystko, co do siebie pasuje ładnie wygląda  i tak jest też z tym rodzajem damskiej biżuterii. Przyszłe Panny Młode i Świadkowe również chętnie wybierają Komplety biżuterii.

Komplet biżuterii to dobry pomysł na prezent 

Komplety biżuterii są chętnie wybierane na przykład na prezent dla nauczycielki lub koleżanki z pracy. Szczególnie wtedy, gdy na prezent składa się więcej osób chcemy podarować coś bardziej okazałego. Wybierając komplet nie musimy się zastanawiać czy biżuteria, którą wybierzemy będzie do siebie pasowała. Komplet biżuterii można też podarować z okazji rocznicy ślubu albo na Walentynki sprawiając tym ogromną przyjemność swojej ukochanej.  

Podobają Ci się artystyczne pierścionki? Zobacz kolekcję - pierścionki artystyczne ręcznie robione z żywicy

Biżuteria KROLIKOVSKA

W KROLIKOVSKA tworzymy niepowtarzalną biżuterię. Oznacza to, że każda następna biżuteria, którą zaprojektujemy będzie inna od wcześniej stworzonych. W tej kategorii znajdziesz komplety ślubne, na które składają się kolczyki, naszyjnik i pierścionek z białym wrzosem. Do ciekawych należy także komplet naszyjnika i pierścionka z prawdziwą żywą różą. Zwróć uwagę na komplet biżuterii składającej się z  nasionkiem dmuchawca, drewienkiem, czarno złote z płatkami złota a także komplety z ręcznie malowanymi grafikami.