Opakowanie prezentowe GRATIS  ♥  Wygodny zwrot produktu  ♥  Poczta prezentowa GRATIS   ♥  Kartka z życzeniami GRATIS

Biżuteria dla przyjaciółek

Biżuteria dla przyjaciółek KROLIKOVSKA Jest 1465 produktów.

Aktywne filtry

Czy biżuteria dla przyjaciółek to dobry pomysł na prezent? 

Biżuteria dla przyjaciółek to wspaniały pomysł na ciekawy prezent. Jeśli zbliża się jakaś okazja na przykład urodziny Twojej przyjaciółki to jesteś na właściwej stronie. Czy zastanawiasz się jaki niezwykły prezent przygotować dla swojej przyjaciółki? Prawdopodobnie chcesz, by prezent podarowany Twojej przyjaciółce stał się pamiątką. A może pragniesz wyrazić uczucia miłości, wdzięczności.

Jak kupić biżuterię dla przyjaciółki?

Poszukując prezentu dla przyjaciółek napotykamy na pewne utrudnienia. Czasami wydaje nam się, że nasza przyjaciółka ma już wszystko a nie chcemy podarować jej czegoś, co już ma. Jak znaleźć oryginalny prezent, który podarujemy naszej przyjaciółce? Niekiedy nie chcemy kupować rzeczy wytwarzanych masowo na wielką skalę. Dla bliskiej nam osoby potrzebujemy czegoś unikalnego. A jak by to było, gdyby prezent stał się symbolem uczuć jakie chcemy wyrazić? Zastanawiamy się też czy to się jej na pewno spodoba? Czy będzie chciała to nosić?

Unikalna biżuteria dla przyjaciółek może być wartym do rozważenia pomysłem. Co ceni sobie osoba, którą chcesz obdarować? Może lubi sztukę, naturę, unikalność i niepowtarzalność? Jeśli tak, to koniecznie sprawdź ręcznie malowane naszyjniki które stworzyłam specjalnie z myślą o takich osobach.

Jestem absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. W pracowni jubilerskiej KROLIKOVSKA tworzę unikalną biżuterię na przykład ręcznie malowane naszyjniki, grawerowane pierścionki i malowane kolczyki. Do tej pory nie udało mi się stworzyć dwóch takich samych malowanych naszyjników. Tworzę również biżuterie z prawdziwymi kwiatami. Zatapiam je w żywicy.

Biżuteria na komunię - odkryj nowe trendy!

Biżuteria na zamówienie to jeszcze lepszy pomysł na prezent dla przyjaciółki

Możemy też wspólnie wymyślić biżuterię dla Twojej przyjaciółki a ja ją dla Ciebie zrobię. To będzie jedyna w swoim rodzaju biżuteria i nikt inny nie będzie jej posiadał. Ostatnio wykonałam ręcznie malowany naszyjnik na prezent dla przyjaciółki mojej klientki. Na naszyjniku był grawer z datą ale też ręcznie namalowane imię obdarowanej osoby. Z relacji klientki wiem, że jej przyjaciółka doceniła tak duże zaangażowanie.

Zapraszam Cię i życzę udanych zakupów