Biżuteria na dzień kobiet

Biżuteria na dzień kobiet KROLIKOVSKA Jest 698 produktów.

Aktywne filtry

Biżuteria na dzień kobiet to wspaniały pomysł na prezent. Poszukujesz oryginalnej biżuterii do podarowania z okazji Dnia Kobiet? Znajdziesz tutaj bogatą kolekcję srebrnej artystycznej biżuterii, którą zaprojektowałam specjalnie dla Ciebie na 8 marca. Jestem  absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie a projektowanie biżuterii to moja pasja.

Jak powstaje biżuteria w pracowni jubilerskiej KROLIKOVSKA

Pierwszym etapem tworzenia biżuterii jest jej zaprojektowanie. Następnie biżuteria zostaje ręcznie wykonana w niewielkiej pracowni jubilerskiej.  Poniżej omówię kilka popularnych rodzajów biżuterii, którą możesz podarować.

 

Delikatny naszyjnik na dzień kobiet

Minimalistyczny naszyjnik będzie pasował do eleganckich i codziennych stylizacji. Jeśli kobieta, którą chcesz obdarować lubi kwiaty możesz podarować jej taką biżuterię z zatopionymi drobnymi kwiatuszkami.

 

Ręcznie malowany naszyjnik pozłacany

Będzie wyjątkowo pasował do eleganckich stylizacji. Można nosić go na formalne spotkania a także ubierać do pracy. Bardzo dobrze komponuje się z marynarkami, żakietami czy eleganckimi sukniami. Naszyjnik jest bardzo unikalny ponieważ zawarte w nim malunki zostały stworzone ręcznie, są całkowicie oryginalne i niepowtarzalne.

 

Srebrna bransoletka z naturalnych – bardzo elegancka i okazała

Możesz podarować taką elegancką bransoletkę, która nie tylko będzie cieszyła osobę obdarowaną ale ciekawie podkreśli jej stroje.

 

Unikalna biżuterie do podarowania z okazji dnia kobiet

Wielu moich klientów poszukuje biżuterii unikalnej czyli takiej, która się nie powtarza. To właśnie jest najważniejsza cecha tej biżuterii.  Jak to się dzieje, że ta biżuteria jest taka wyjątkowa? To dzięki temu, że w przypadku biżuterii ręcznie malowanej każdy rysunek jest inny i niepowtarzalny. W przypadku biżuterii z kwiatami jest podobnie. Ponieważ kwiaty są naturalne to nie jest możliwe stworzenie dwóch takich samych rodzajów biżuterii.

 

Grawerowany pierścionek – pomysł na prezent!

Spersonalizowanie biżuterii sprawi, że prezent który podarujesz będzie wyjątkowy. Wygraweruj datę, inicjały lub coś, co będzie przypominało o tym wspaniałym dniu.

 

Eleganckie pudełko ze złotą wstążką

Prezent powinien być ładnie zapakowany, dlatego biżuteria marki KROLIKOVSKA  pakowana jest w urocze białe pudełko ze wstążką. Dodatkowo w zestawie znajdziesz ręcznie wykonaną kartkę z życzeniami. Co ciekawe kartka ta jest zalakowana prawdziwym i oryginalnym lakiem. To będzie naprawdę ładna biżuteria gotowa do podarowania z okazji dnia kobiet.

 

Jak spersonalizować biżuterię, by prezent był jeszcze bardziej wyjątkowy?

Jest wiele pomysłów, by uczynić prezent wyjątkowym. Podpowiem Ci tutaj kilka sposobów, które wydają mi się najbardziej praktycznym, ciekawymi czy oryginalnymi. Najbardziej praktycznym pomysłem na spersonalziowanie biżuterii jest jej wygrawerowanie. To pomysł, który zawsze się sprawdzi. Innym pomysłem jest przygotowanie kartki ze specjalnymi życzeniami. Taka kartka podarowana wraz z prezentem będzie  miłą i zaskakującą pamiątką. Możesz również podarować naszyjnik z ręcznie malowaną grafiką z imieniem obdarowanej. Ten ostatni pomysł jest bardzo rzadko spotykany i jednocześnie potrafi zrobić bardzo dobre wrażenie na obdarowanej osobie.