Biżuteria na 40 urodziny

Biżuteria na 40 urodziny KROLIKOVSKA Jest 1246 produktów.

Aktywne filtry

Czy biżuteria na 40 urodziny to dobry pomysł na prezent?

Biżuteria na 40 urodziny to dobry pomysł na unikalny prezent. Zbliżają się 40 urodziny Twojej przyjaciółki, żony, siostry? Zastanawiasz się jaki prezent przygotować na to specjalne wydarzenie? Chcesz, by prezent podarowany na 40 urodziny stał się pamiątką. Być może pragniesz wyrazić uczucia lub wdzięczność.

Prezent dla osoby, która ma już wszystko

Szukając prezentu czy to będzie biżuteria na 40 urodziny czy też innego napotykamy na kilka przeszkód. Często wydaje się nam, że osoby, które pragniemy obdarować posiadają niemal wszystko. Co innego możemy jej podarować na 40 urodziny? Nie zawsze chcemy kupować na przykład biżuterię wytwarzaną masowo i sprzedawaną w sieciach sklepów na wielką skalę. Chcemy aby prezent był oryginalny, inspirujący a także by stał się nośnikiem emocji, które towarzyszyły tej wspaniałej okazji.

Zastanawiamy się też, czy to co chcemy kupić spodoba się obdarowanej osobie? Czy to jest tak zwyczajnie ładne i gustowne.

Jeśli szukasz biżuterii na 40 urodziny dla bliskiej Tobie osoby a ona ceni sobie sztukę, naturę, unikalność i niepowtarzalność, to jesteś w dobrym miejscu.

Jestem absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. W pracowni jubilerskiej KROLIKOVSKA tworzę ręcznie, całkowicie niepowtarzalną i unikalną biżuterię. Znajdziesz tu ręcznie malowane naszyjniki, pierścionki, kolczyki. Czy wiesz, że nigdy nie udało mi się stworzyć dwóch takich samych malowanych naszyjników? Znajdziesz tu również biżuterię z prawdziwymi kwiatami.

Indywidualna biżuteria z okazji 40 urodzin

Możesz też zamówić całkowicie indywidualną biżuterię, dla osoby którą chcesz obdarować. Wyobraź sobie na przykład, że możesz uczestniczyć w stworzeniu malowanego naszyjnika, który będzie miał namalowane imię bliskiej Tobie osoby. Możesz też zamówić grawer z jej imieniem. Osoba, którą obdarujesz doceni z pewnością Twoje zaangażowanie.

Czy biżuteria na urodziny to właściwy pomysł?

Biżuteria na urodziny to zdecydowanie świetny pomysł! Wyobraź sobie, że zbliżają się urodziny Twojej najlepszej przyjaciółki, mamy lub koleżanki. Zastanawiasz się jaki prezent wybrać na taką wspaniałą okazję? Chciałabym kupić oryginalną i niepowtarzalną biżuterie – myślisz sobie ale jaką biżuterie wybrać na urodziny? Czy biżuteria podarowana w prezencie spodoba się obdarowanej osobie? W tym krótkim poradniku opowiem Ci czym kierować się wybierając taki specjalny prezent. Wybierając biżuterię na prezent dopasuj ją do stylu osoby, którą zamierzasz obdarować. Jeśli nosi stonowane kolory, czernie, granaty, pastele rozważ klasyczną srebrną biżuterię albo biżuterię pozłacaną. Jeśli chcesz obdarować prezentem swoja mamę, która jest miłośniczką kwiatów możesz podarować jen naszyjnik z zatopioną prawdziwą różą lub z innym kwiatem. Możesz też zapragnąć by prezent urodzinowy był całkowicie unikalny, szyty na miarę. Możemy stworzyć specjalny naszyjnik z ręcznie malowaną grafiką, na której namalujemy coś bardzo ważnego dla osoby, która ma otrzymać prezent. Pamiętaj również by spersonalizować biżuterię. Dodaj grawer i umieść na biżuterii ważną datę lub napisz sto lat. Biżuteria na urodziny? Dlaczego nie? :)

Szukasz biżuterii na prezent dla niego? Zobacz biżuteria na prezent dla mężczyzn

Biżuteria na 30 urodziny

Potrzebujesz kupić dla bliskiej osoby biżuterię na 30 urodziny? W artystycznej pracowni jubilerskiej KROLIKOVSKA tworzymy unikalną, ręcznie wytwarzaną biżuterię projektowaną przez artystów. Pragniesz sprawić bliskiej osobie przyjemność? Chcesz, by na długo zapamiętała ten dzień? Ręcznie stworzona biżuteria na prezent na 30 urodziny będzie dobrym wyborem. Podaruj na urodziny wyjątkowy naszyjnik ręcznie malowany z grawerem. Podaruj naszyjnik z prawdziwymi kwiatami zatopionymi w żywicy. Jaki prezent podarować mężczyźnie na 30 urodziny? Srebrne, ręcznie robione spinki z wygrawerowanymi inicjałami to będzie prawdziwy strzał w dziesiątkę.

Zapraszam Cię i życzę udanych zakupów.

KROLIKOVSKA