Opakowanie prezentowe GRATIS  ♥  Wygodny zwrot produktu  ♥  Poczta prezentowa GRATIS   ♥  Kartka z życzeniami GRATIS

Biżuteria dla dzieci na Chrzest

Biżuteria dla dzieci na Chrzest KROLIKOVSKA Jest 164 produktów.

Aktywne filtry

Biżuteria dla dzieci na chrzest z pracowni jubilerskiej KROLIKOVSKA

Chrzest to wyjątkowe święto, w którym bierze udział cała rodzina. Jak zaproszeni goście, często zadajemy sobie pytanie jaki prezent wybrać? Chcielibyśmy wręczyć taki prezent, który stanie się pamiątką na całe życie.  Biżuteria może być takim właśnie prezentem. Do wyboru są krzyżyki, medaliki, kolczyki. Możemy wybrać właśnie taki tradycyjny prezent. Możemy także wybrać coś bardziej oryginalnego i niepowtarzalnego.

Oryginalna biżuteria KROLIKOVSKA dla dziewczynki na chrzest

Dziewczynki bardzo lubią biżuterię, którą tworzymy w naszej pracowni. Szczególnie biżuterię z prawdziwymi kwiatami, które wyglądają zawsze jak żywe i są żywe. Kwiaty zatopione sa w żywicy. Dlatego oryginalną biżuterią na chrzest dla dziewczynki może być przepiękny naszyjnik z prawdziwymi kwiatami zatopionymi w żywicy. Ogromny wybór sprawi, że z pewnością znajdziesz coś, co przypadnie do gustu obdarowanej osobie. Możesz zobaczyć te  naszyjniki  z prawdziwymi kwiatami róży. Dostępne są również naszyjniki z prawdziwymi kwiatami wrzosu. Dlaczego ta biżuteria tak bardzo podoba się dziewczynkom? Dlatego, że malutkie różowe kwiatuszki wyglądają uroczo. Ciekawym pomysłem jest także biżuteria z prawdziwym kwiatem dmuchawca. W ostatnim czasie coraz większą popularnością cieszy się ręcznie malowana biżuteria artystyczna. Jest to wyjątkowy i ponadczasowy prezent. Po latach może stać się wyjątkową pamiątką. Srebrne pozłacane kolczyki z różowymi kwiatuszkami wrzosu są także bardzo ciekawą propozycją na prezent. Możesz też podarować srebrny artystyczny pierścionek z ręcznie namalowaną grafiką lub z prawdziwymi kwiatami. Obdarowana będzie mogła założyć taką biżuterię w dzień pierwszej komunii a nawet z okazji ślubu.  Artystyczna, ręcznie tworzona biżuteria taka jak naszyjnik, kolczyki czy pierścionek będzie oryginalnym pomysłem na prezent z okazji chrztu.

Prezent na chrzest dla chłopca

Srebrne grawerowane spinki do mankietów do koszuli dla chłopca  to wyjątkowy pomysł na prezent dla chłopca. Ręcznie tworzone spinki z pracowni jubilerskiej KROLIKOVSKA staną się pamiątką na całe życie. Obdarowany może ubierać je na inne ważne okazje. To może być dzień pierwszej komunii lub ślub. Taka artystyczna i pamiątkowa biżuteria  może być następnie przekazywana z ojca na syna. Prezent, który wręczysz z okazji chrztu stanie się rodową pamiątką. Szukasz oryginalnego i ciekawego pomysły na prezent? Spinki mankietowe będą takim właśnie prezentem.

Czym wyróżnia się biżuteria tworzona w pracowni KROLIKOVSKA?

  • Każdy egzemplarz biżuterii, którą tu oglądasz został stworzony tylko w jednym egzemplarzu. Nie kupisz dwóch takich samych produktów. To dzięki temu nasza pracownia jubilerska szczyci się tym, że oferuje całkowicie niepowtarzalne i oryginalne produkty. Kiedy kupujesz biżuterię tworzoną masowo, to nie masz tej satysfakcji, że posiadasz jedyny egzemplarz.
  • Oferowana tu biżuteria została zaprojektowana przez artystkę, absolwentkę Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Jest to artystyczna biżuteria charakteryzująca się oryginalnością i niepowtarzalnymi wzorami.
  • Biżuteria jest wykonywana ręcznie w niewielkiej pracowni jubilerskiej w Częstochowie.

Niebanalna biżuteria na chrzest

Jeśli szukasz niebanalnej  biżuterii, sprawdź ofertę biżuterii KROLIKOVSKA! Projektuję  biżuterię  zarówno klasyczną jak i nowoczesną z oryginalnym designem . Biżuterię, którą tu zobaczysz  tworzę z naturalnych, prawdziwych kwiatów, srebra, złota. Cechą wyróżniającą biżuterię jest różnorodność kolorystyczna i strukturalna.

Biżuteria na prezent powinna być wyjątkowo zapakowana

Biżuteria, która ma być podarowana z okazji chrztu  musi być idealnie zapakowana.  Biżuterie, którą wybierzesz zostanie zapakowana w śliczne pudełeczko ze złotą wstążką. Jeśli sobie tego życzysz, to przygotujemy ręcznie wypisaną kartkę z życzeniami. Możemy taką kartkę  zalakować prawdziwym lakiem ze stemplem róży.  

Grawerowana biżuteria na chrzest dla dzieci

Chrzest to tak wyjątkowa okazja. Chcemy żeby prezent, który podarujemy, stał się pamiątką na długie lata. Skorzystaj z naszych usług grawerowania biżuterii. Dzięki temu, prezent który podarujesz stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy.

Biżuteria na chrzest – jak ją wybrać?


Chrzest to bardzo ważna uroczystość w której bierze udział cała rodzina. Zaproszeni goście często zadają sobie pytanie jaki prezent wybrać na chrzest? Zaproszeni goście chcieliby podarować taki prezent, który stanie się pamiątką na całe życie. Biżuteria to tradycyjny pomysł na prezent. Może to być krzyżyk lub medalik, które staną się pamiątką na całe życie. Oprócz takich tradycyjnych prezentów wręczyć można inne ciekawe rodzaje biżuterii.

Prezent na chrzest dla chłopca

Dla chłopca z tej wspaniałej okazji podarować można srebrne grawerowane spinki do mankietów koszuli. Te spinki mogą stać się pamiątką na całe życie, które obdarowany ubierze na inne ważne okazje takie jak dzień pierwszej komunii czy nawet ślub. Takie spinki mogą być następnie przekazywane z ojca na syna, dzięki czemu staną się rodową pamiątką. Spinki mankietowe to bardzo oryginalny i ciekawy pomysł na prezent dla małego chłopca.

Biżuteria dla dziewczynki na chrzest

Dziewczynce podarować możemy przepiękny naszyjnik z prawdziwymi kwiatami zatopionymi w żywicy. Wybór jest naprawdę bardzo duży. Można wybrać naszyjnik z prawdziwym kwiatem róży. To wspaniały pomysł na prezent dla dziewczynki o imieniu Róża. Inny rodzaj biżuterii to naszyjnik z prawdziwymi kwiatami wrzosu lub dmuchawca. Można wybrać również biżuterię ręcznie malowaną przez artystę. Bardzo popularną biżuterią dla dziewczynek są srebrne pozłacane kolczyki z różowymi kwiatuszkami wrzosu. Możesz też podarować srebrny artystyczny pierścionek. Obdarowana taką biżuterię będzie mogła założyć na dzień pierwszej komunii a nawet z okazji ślubu. Biżuteria taka jak naszyjnik, kolczyki czy pierścionek to bardzo oryginalny pomysł na prezent dla małej dziewczynki.

Czym wyróżnia się nasza biżuteria?

Wszystkie produkty projektowane są przez artystkę, absolwentkę Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Zaprojektowane wzory są ręcznie wytwarzane w niewielkiej pracowni jubilerskiej w Częstochowie. Każdy tworzony tu przedmiot jest niepowtarzalny, tak jak niepowtarzalny będzie każdy kwiat czy malunek wykorzystany do jej produkcji.

Biżuteria dla babci - odkryj wyjątkowe prezenty!

Jak zapakować biżuterię na prezent?

Biżuteria, która ma być podarowana z tak ważnej okazji jak chrzciny musi być zapakowana z najwyższą starannością. Istotna jest też intencja i podążająca za nią kreatywność. W pracowni jubilerskiej KROLIKOVSKA biżuterię zapakujemy w eleganckie białe pudełko. Przewiążemy je złotą dekoracyjną wstążką. Przygotujemy ręcznie wypisaną kartkę z życzeniami, zalakowaną prawdziwym lakiem ze stemplem róży. Warto taką biżuterię dodatkowo wygrawerować. Dzięki takiej personalizacji biżuteria stanie się pamiątką na lata.