Biżuteria na komunię

Biżuteria na komunię KROLIKOVSKA Jest 532 produktów.

Aktywne filtry

Biżuteria na komunię dla dziewczynki to dobry pomysł na oryginalny prezent


Jak wybrać prezent na Pierwszą Komunię Świętą dla dziewczynki? Jak połączyć oczekiwania dzieci z symboliką tej wyjątkowej uroczystości? Co zrobić w sytuacji, gdy dzieci oczekują modnych elektronicznych prezentów? Wybór biżuterii to bardzo dobry pomysł.
Artystyczna, ręcznie tworzona, zaprojektowana przez artystę biżuteria nie tylko z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Dobrym pomysłem jest podarowanie złotych kolczyków, pierścionka, grawerowanego naszyjnika. Taka błyszcząca biżuteria z prawdziwymi kwiatami zatopionymi w żywicy z pewnością spodoba się dziewczynkom. Taka biżuteria nie tylko się spodoba ale będzie pamiątką na lata.

Oryginalne kolczyki ze srebra


Srebrne kolczyki z różowymi kwiatami wrzosu to jedne z najbardziej uniwersalnych prezentów. Są zawsze modne i uroczo wyglądają do komunijnej sukienki. W przyszłości będą chętnie noszone przez młode dziewczyny. Takie kolczyki pasują bez względu na wiek. Za zestaw przepięknych, ręcznie stworzonych kolczyków zapłacisz co najmniej 183 zł.

Pierścionki ze srebra stworzone ręcznie w pracowni KROLIKOVSKA


Pierścionek na prezent z ładnym, unikatowym oczkiem może być wspaniałym pomysłem na prezent. Podczas wyboru takie go prezentu pojawia się problem z wyborem odpowiedniego rozmiaru. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz srebrne pierścionki regulowane, które będą pasowały na dziewczynkę dzisiaj i w przyszłości. Błyszczący pierścionek z prawdziwymi kwiatami powinien trafić w gust młodej osoby.

Naszyjnik z prawdziwym kwiatem białej róży zatopionej w żywicy jubilerskiej


Ten naszyjnik z prawdziwą białą różą będzie ładnie komponowała się z bielą komunijnej sukni. Małą dziewczynkę zachwyci z pewnością fakt, że w jej naszyjniku zatopiony jest prawdziwy kwiat wiecznie żyjącej róży. Ten naszyjnik stanie się prawdziwą pamiątką komunijnej uroczystości.

Spinki mankietowe do koszuli komunijne dla małego chłopca


Wydaje się, że biżuteria to najlepszy pomysł na prezent dla dziewczynki. Okazuje się, że ciekawym pomysłem na prezent komunijny jest zakup srebrnych, grawerowanych, ręcznie wykonanych spinek mankietowych do koszuli. Spinki te mogą być dodatkowym prezentem od rodziców. Chłopiec może je nosić w czasie komunii. Po latach może je też zakładać na specjalne okazje. Spinki są tak ładne i ponadczasowe, że będzie je mógł również ubrać na swój ślub a później podarować na przykład swojemu synowi.
Biżuteria komunijna na prezent przygotowana może być w ozdobnym pudełku ze wstążką. Warto załączyć również kartkę z życzeniami. Można także zamówić specjalny grawer z życzeniami z okazji Komunii Świętej.

Zachwycająca biżuteria na Walentynki - odkryj nowe wzory

Biżuteria na komunię

Czy biżuteria na komunię to dobry pomysł na prezent? Aby odpowiedzieć na to pytanie podzielę się z Tobą pewną historią. Pewnego razu otrzymaliśmy zamówienie na srebrne spinki do mankietów. Spinki miały być wygrawerowane. Nie wiedzieliśmy wtedy jak ważnym miały stać się symbolem. Kilka miesięcy później otrzymaliśmy wzruszającego maila od klientki, która opisała nam historię tych spinek. Klientka ta to babcia uroczego chłopca a spinki zostały zamówione dla niego w prezencie. Miały upamiętnić to niezwykłe wydarzenie. Okazało się, że był to naprawdę wyjątkowy prezent gdyż dziadkowie chcieli pozostać w pamięci wnuka. Chłopiec bardzo ucieszył się ze spinek. Powiedział, że teraz to ma coś, co noszą dorośli mężczyźni jak tata i dziadek. Tak bardzo przypadły mu do gustu, że nie mam mowy o zakupie innej białej koszuli jak tylko na spinki. Nasza klientka napisała nawet, że jej wnuk być może, kiedyś założy je do ślubu …

Biżuteria, którą tu oglądasz została ręcznie stworzona w mojej pracowni jubilerskiej. Jest to całkowicie ręczna praca. Większość produktów stworzyłam ze srebra. Mam nadzieję, że znajdziesz tu coś dla siebie.