Biżuteria dla nauczyciela

Biżuteria dla nauczyciela KROLIKOVSKA Jest 908 produktów.

Aktywne filtry

Czy biżuteria dla nauczyciela na prezent to dobry pomysł?

Biżuteria dla nauczyciela to ciekawy pomysł, by wyrazić swoją wdzięczność. Każdy z nas pewnie spotkał nauczyciela, który był tym wyjątkowym.

Jak wybrać prezent, który będzie wyjątkowy? znalezienie takiego prezentu może nie być łatwe.  Warto zastanowić się co lubi nasz nauczyciel, jakie nosi stylizacje, jakie ma wartości. Jeśli twój nauczyciel lubi naturę i biżuterię możesz podarować mu biżuterię z prawdziwymi kwiatami zatopionymi w żywicy. Wybrać możesz na przykład naszyjnik z prawdziwą różą albo z zatopionymi dmuchawcami. Dla nauczyciela, który lubi sztukę wybrać można coś z kolekcji ręcznie malowanej biżuterii. Taka biżuteria jest całkowicie unikalna i nie da się zrobić dwóch identycznych egzemplarzy. Taka biżuteria na nauczyciela będzie nie tylko oryginalna ale również unikalna.

Potrzebujesz wyjątkowej biżuterii? Biżuteria z grawerem na prezent będzie dla Ciebie!

Oryginalny pomysł? Tak! Biżuteria dla nauczyciela.

 Być może po obejrzeniu biżuterii, którą oglądasz wpadniesz na pomysł, by zrobić coś całkiem nowego, szczególnie pasującego do nauczyciela. Chętnie Ci pomogę w zrealizowaniu takiego pomysłu. Po prostu napisz do mnie.

Tworzę biżuterię z pasją. Ukończyłam  Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie. W pracowni jubilerskiej KROLIKOVSKA tworzę biżuterię artystyczną.  

Zapraszam Cię i życzę udanych zakupów.