Wszystkie produkty są gotowe do wysłania. Wysyłka do 2 dni roboczych.

Bransoletki męskie

Bransoletki męskie KROLIKOVSKA Jest 9 produktów.

Aktywne filtry

Bransoletki męskie artystyczne

Nasze bransoletki męskie tworzone są ręcznie w Pracowni Jubilerskiej KROLIKOVSKA. Projektantem tej biżuterii artystycznej jest Marzena Królikowska - Kukuła absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. W naszej pracowni powstają unikalne i niepowtarzalne produkty. Jeśli lubisz produkty artystyczne sprawdź naszą kolekcję biżuterii artystycznej

Bransoletki męskie z naturalnych kamieni

Bransoletki męskie od KROLIKOVSKA tworzymy z różnych materiałów w tym z naturalnych i szlachetnych kamieni takich jak czarne onyksy. Często wybieranym wzorem wzorem są czarne bransoletki tworzone z czarnych onyksów. Bransoletkę łączymy z ręcznie wykonanym srebrnym elementem zawierającym złote płatki zatopione w żywicy.

Bransoletki męskie ze sznurka 

W pracowni KROLIKOVSKA wykonujemy ręcznie bransoletki ze sznurka. Bransoletki te łączone są ręcznie wykonanym elementem jubilerskim, który powstaje z żywicy i srebra próby 925. W naszym sklepie internetowym znajdziesz czerwone, niebieskie i czarne bransoletki męskie. 

Bransoletki z żywicy i srebra

Bransoletki wykonujemy z żywicy i srebra próby 925. Do tworzenia bransoletek wykorzystujemy naturalne kamienie takie jak na przykład czarne onyksy.

Bransoletki męskie na prezent

Jeśli poszukujesz pomysłu na ciekawy i oryginalny prezent zobacz nasze ręcznie tworzone artystyczne bransoletki męskie. Bransoletki na prezent będą zapakowane w dekoracyjne pudełko i gotowe do podarowania.