Opakowanie prezentowe GRATIS  ♥  Wygodny zwrot produktu  ♥  Poczta prezentowa GRATIS   ♥  Kartka z życzeniami GRATIS

Pierścionki

Pierścionki KROLIKOVSKA Jest 262 produktów.

Aktywne filtry

Pierścionki artystyczne z żywicy i drewna z pracowni Krolikovska 

Pierścionki mają ogromne znaczenie w kształtowaniu wyglądu i stylizacji stroju. Pierścionki są bardzo ważne dla pań, które zainteresowane są najnowszymi trendami w modzie. Pierścionki nadają pewności i elegancji. Pierścionki to moim zdaniem jeden z najważniejszych elementów biżuterii. Zawsze ciekawiła mnie historia powstania biżuterii. Pierścionki kryją w sobie ogromną symbolikę. Pierścienie były talizmanami, symbolami władzy i statusu. Symbolizują przyrzeczenie miłości i wierności. W tej kategorii znajdziesz pierścionki, które stworzyłam w swojej pracowni jubilerskiej. Możesz wybrać pierścionki zaręczynowe, pierścionki z prawdziwymi kwiatami, pierścionki ślubne. Możesz odkryć różne wzory całkowicie oryginalnej i niepowtarzalnej biżuterii artystycznej.

Małe pierścionki ręcznie robione z żywicy jubilerskiej

Minimalistyczne małe pierścionki wciąż urzekają swoją prostotą i elegancją. Są delikatne zarazem intrygujące. Małe pierścionki możesz nosić zarówno do codziennego luźnego stroju jak i stroju formalnego, do pracy lub inne ważne spotkania. Idealnie komponują się z delikatnymi naszyjnikami i bransoletkami. Mogą być prezentem na różne okazje na przykład urodziny, imieniny, rocznice ślubu, 40 urodziny, zaręczyny. Zwróć uwagę na mały pierścionek ze szklaną kulą, w której zatopiłam cyrkonie. Ten rodzaj pierścionków lubią nosić Panny Młode. Błyszczące pierścionki są obecnie bardzo modne i szykowne. Pierścionki, które tutaj znajdziesz wyprodukowałem w niewielkiej pracowni jubilerskiej. Niekiedy udaje mi się zrobić podobny pierścionek ale nigdy nie jest taki sam jak poprzedni. Te małe pierścionki występują w pojedynczych sztukach. Pierścionki wykonujemy z prawdziwych roślin i kwiatów takich jak: mech, wrzosy, róże, paprotki, dmuchawce, bratki.

Pierścionki artystyczne z żywicy z półkulką

W tej kategorii znajdziesz ciekawe pierścionki z półkulką. Srebrne i pozłacane, szykowne, eleganckie i gustowne pierścionki. To wyjątkowe pierścionki artystyczne.

Zobacz duże pierścionki artystyczne ręcznie robione z żywicy

Efektowne pierścionki artystyczne z roślinami

Jak zwrócić na siebie uwagę oryginalnością, pięknem, jak wywrzeć  wrażenie na kimś? Może odpowiedzią na to pytanie będą efektowne pierścionki. Osoba która zakłada  taki pierścionek  przykuje uwagę swoją wyjątkowością i oryginalnością. Może to Ty szukasz prezentu dla osoby pewnej siebie, odważnej? Efektowne pierścionki z kwiatem róży zatopionym w dużej kulce, kwiaty wrzosu zatopione w diamencie- to będzie trafiony prezent dla takiej kobiety. Podarowanie wyjątkowej osobie takiego pierścionka spowoduje że prezent będzie zapamiętany, wyjątkowy, efektowny - będzie zauważalny przez każdego. 

 Zobacz też naszyjniki damskie ręcznie robione z żywicy.