Opakowanie prezentowe GRATIS  ♥  Wygodny zwrot produktu  ♥  Poczta prezentowa GRATIS   ♥  Kartka z życzeniami GRATIS

Oryginalna biżuteria

Oryginalna biżuteria KROLIKOVSKA Jest 1206 produktów.

Aktywne filtry

Oryginalna biżuteria

W naszej pracowni jubilerskiej projektuję oryginalną biżuterię. Tworzę biżuterię malowaną oraz biżuterię inspirowaną naturą. Biżuteria ręcznie malowana to prawdziwe malutkie obrazy, które   elegancką i ciekawą biżuterię.  

Jak powstaje oryginalna biżuteria?

Na początku jest inspiracja, którą przenoszę na papier i tak powstaje projekt oryginalnego naszyjnika, pierścionka niepowtarzalnych kolczyków. Później w pracowni jubilerskiej tworzymy biżuterię. Biżuteria jest malowana ręcznie. Maluję na niej kobiety, suknie i abstrakcje. Każda taka biżuteria składa się z oryginalnego obrazka, który nie jest reprodukcją. Biżuteria związana z naturą, to połączenie srebra, żywicy jubilerskiej i prawdziwych roślin. Wyobraź sobie na przykład naszyjnik stworzony z naturalnych kamieni zwieńczony elementem kryjącym w sobie prawdziwy kwiat róży. Taką oryginalną biżuterię założysz do wieczorowej sukni i będziesz w niej wyjątkowo elegancka. Zobacz unikalną biżuterię artystyczną - biżuteria malowana artystyczna. A jeśli podoba Ci się nasza biżuteria zobacz koniecznie - biżuteria z żywicy

Unikalna biżuteria a moda

Tworzona w KROLIKOVSKA biżuteria jest bardzo elegancka, dlatego znakomicie pasuje do wieczorowych kreacji i biurowych stylizacji. Możesz dopasować oryginalną i wyróżniającą się biżuterię tak, by bardzo elegancko wyglądać. Biżuteria na ważne spotkanie towarzyskie lub rodzinne. To także biżuteria na prezent. Możesz ja spersonalizować na wiele sposobów.