Opakowanie prezentowe GRATIS  ♥  Wygodny zwrot produktu  ♥  Poczta prezentowa GRATIS   ♥  Kartka z życzeniami GRATIS

Biżuteria personalizowana

Biżuteria personalizowana KROLIKOVSKA Jest 652 produktów.

Aktywne filtry

Artystyczna biżuteria personalizowana

W pracowni jubilerskiej KROLIKOVSKA powstaje artystyczna biżuteria personalizowana. Początkiem każdej pary kolczyków, pierścionka lub naszyjnika jest inspiracja, pomysł, który później przenoszony jest na papier. W dalszej kolejności tworzymy elegancką i unikalną biżuterię, którą możesz spersonalizować na wiele różnych sposobów

Jak w sposób oryginalny spersonalizować biżuterię?

Jest wiele sposobów, by uczynić biżuterię wyjątkową poprzez dostosowanie jej do naszych indywidualnych potrzeb. Biżuteria z grawerem to najczęściej występująca forma tego rodzaju biżuterii. Grawerowanie biżuterii może zostać wykonane na pierścionku lub naszyjniku. Do naszyjnika zazwyczaj dołączamy srebrne serduszko z grawerem. Taki naszyjnik personalizowany może mieć wygrawerowaną datę, imię lub inicjały. Pierścionek z grawerem również wygląda uroczo. Grawerowane bransoletki to kolejny sposób, by uczynić biżuterię wyjątkową.  Mogą to być na przykład bransoletki z grawerem dla par, które symbolizują siłę uczucia. Grawerowanie biżuterii to nie jedyny sposób na spersonalizowanie biżuterii. Projektujemy i tworzymy biżuterię malowaną. Na tym rodzaju biżuterii możesz napisać cokolwiek chcesz na przykład imię ukochanej osoby, datę, inicjały.

Personalizowana biżuteria na prezent

Biżuteria do grawerowania to ciekawy pomysł na prezent z okazji ważnego wydarzenia. Podarowana bliskiej osobie bransoletka z grawerem damska czy naszyjnik grawerowany stają się pamiątką na długie lata. Możesz podarować ukochanej osobie bransoletki dla zakochanych. To fajny pomysł na Walentynki. W tej kategorii znajdziesz ciekawą srebrną bransoletkę personalizowaną z załączonym srebrnym serduszkiem. Może to być bransoletka z imieniem lub z datą. Zwróć również uwagę na piękny srebrny naszyjnik z imieniem z prawdziwą czerwoną różą zatopioną w żywicy. Taki grawerowany naszyjnik może być bardzo udanym prezentem. Spersonalizuj prezent i dołącz do niego ręcznie wypisaną urokliwą kartkę z życzeniami. Kartka z życzeniami to bardzo miły dodatek, który uczyni prezent wyjątkowym. Zobacz srebrne grawerowane spinki do mankietów, które mogą być idealnym prezentem dla mężczyzny. 

Oryginalne pomysły na personalizację biżuterii  

Możesz też zdecydować się na bardzo oryginalny sposób spersonalizowania biżuterii. Zobacz więcej na biżuteria oryginalna artystyczna. Kiedyś napisała do mnie klientka, która poprosiła o zatopienie w żywicy płatków róży z jej bukietu ślubnego. Powstał przepiękny naszyjnik i pierścionek. Innym razem zatapialiśmy w żywicy malutki rysunek stworzony dla mamy przez dziecko. Możesz też samodzielnie narysować coś a my wygrawerujemy to na srebrnym serduszku, które połączymy z naszyjnikiem lub bransoletką. Możesz nawet zamówić specjalny naszyjnik z odciskiem palca ukochanej osoby.