Opakowanie prezentowe GRATIS  ♥  Wygodny zwrot produktu  ♥  Poczta prezentowa GRATIS   ♥  Kartka z życzeniami GRATIS
Biżuteria z okazji Dnia Matki

Biżuteria z okazji Dnia Matki

Biżuteria z okazji Dnia Matki

Biżuteria na prezent z okazji Dnia Matki to temat dzisiejszego wpisu. Przedstawię kilka propozycji biżuterii, które możesz podarować swojej mamie z okazji Dnia Matki. Jestem artystką jubilerem i absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie i osobiście projektuję każdy egzemplarz biżuterii. Biżuterię, którą znajdziesz na tej stronie internetowej możesz zakupić tylko w jednym egzemplarzu. To właśnie sprawia, że są to produkty naprawdę wyjątkowe. Teraz przejdę do konkretów i przedstawię propozycję biżuterii, którą możesz podarować w 2022 roku swojej mamie.

Bransoletki na Dzień Mamy

Podaruj swojej mamie tę wyjątkową bransoletkę zrobioną ze srebra. Zielone oczka wykonałam zatapiając złote płatki w zielonej żywicy jubilerskiej. Jest to jedna z moich ulubionych bransoletek, dlatego bardzo Ci ją polecam.

Biżuteria z okazji Dnia Matki

Naszyjnik na Dzień Matki

Naszyjnik z kolekcji Nesso to bardzo ciekawa propozycja prezentu dla mamy. Wykonałam go z czarnej żywicy i złotych płatków. Bardzo ładnie komponuje się z pozłacanym 24 karatowym złotem łańcuszku. Na mojej stronie znajdziesz wiele odmian tego naszyjnika. Do najciekawszych należą te, w których zatopiłam prawdziwe rośliny na przykład paprotki.

Kolczyki na prezent z okazji Dnia Mamy

Kolczyki z serii Nesso będą bardzo ładnym prezentem, który możesz podarować swojej mamie. Te kolczyki są bardzo eleganckie i pasują do czarnej sukienki. Twoja mama będzie z pewnością zadowolona z takiego prezentu.

Kolczyki na prezent Dzień Matki

Wyjątkowy pierścionek dla wyjątkowej mamy

W mojej pracowni staram się tworzyć bardzo oryginalne i wyjątkowe pierścionki. Ten pierścionek nie tylko jest bardzo elegancki ale także przykuwa spojrzenia innych osób. Jest naprawdę duży i świetnie komponuje się zarówno z eleganckimi jak i casualowymi stylizacjami.

Pierścionek na prezent z okazji Dnia Mamy

Damskie spinki na prezent z okazji Dnia Matki

Biżuteria na prezent z okazji Dnia Matki to także oryginalne kobiece spinki do koszuli. Jeśli Twoja mama nosi eleganckie koszule na spinki mankietowe to z pewnością będzie zadowolona z takiego prezentu.

Biżuteria na prezent z okazji Dnia Matki musi być pięknie zapakowana

Biżuteria  będzie zapakowana w dekoracyjne pudełko ze złotą wstążką. Dołącz do zamówienia życzenia lub wierszyk a ja przygotuję dodatkowo kartkę, którą podarujesz swojej mamie wraz z biżuterią. 

Wszystkie komentarze

Zostaw odpowiedź