Opakowanie prezentowe GRATIS  ♥  Wygodny zwrot produktu  ♥  Poczta prezentowa GRATIS   ♥  Kartka z życzeniami GRATIS
Biżuteria na prezent na dzień babci

Biżuteria na prezent na dzień babci

Biżuteria na prezent na dzień babci

Artystyczna biżuteria na prezent na dzień babci

Biżuteria na prezent na dzień babci. Tematem dzisiejszego wpisu będzie biżuteria na dzień babci. Jeśli jesteś po raz pierwszy na mojej stronie to jest mi miło Cię powitać. Pozwól, że się przedstawię zanim napiszę nieco więcej o propozycjach prezentów na dzień babci. Jestem artystką, absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie a tworzenie biżuterii jest moją pasją. Kliknij w poniższy link i dowiedz się więcej o mojej pracowni, w której tworzę biżuterię artystyczną. Nie będę dalej zanudzała o sobie i zajmę się tym, żeby pokazać Ci fajne propozycje prezentów, którymi obdarujesz swoją ukochaną babcię. Na początek kilka naszyjników, które zaprojektowałam i ręcznie wykonałam.

Naszyjnik dla babci

Możesz podarować swojej babci ręcznie zrobiony, artystyczny naszyjnik. Poniżej kilka propozycji.

Ręcznie malowane artystyczne naszyjniki

Ręcznie malowane naszyjniki to wyjątkowa biżuteria na prezent na dzień babci.

Biżuterię stworzyłam malując na niej kobiety, portrety, suknie, abstrakcyjne wzory. Znajdziesz ją w wielu kolorach. Możesz wybrać naszyjniki srebrne i złote. A oto kilka przykładowych realizacji.

Naszyjniki z żywicy z prawdziwymi kwiatami

Chcemy podarować naszej babci coś wyjątkowego dlatego szukamy czegoś niepowtarzalnego i ładnego. Taka jest biżuteria z prawdziwymi kwiatami zatopionymi w żywicy. W naszyjnikach zatapiam prawdziwe kwiaty takie jak wrzosy, dmuchawce, mech, prawdziwe czerwone róże. Na tych zdjęciach zobaczysz biżuterię, która może być oryginalnym prezentem z okazji dnia babci. 

Biżuteria na prezent na dzień babci

Eleganckie czarno złote naszyjniki

Jeśli Twoja babcia to prawdziwa elegantka to czarno złoty naszyjnik z pewnością przypadną jej do gustu. Te naszyjniki zrobione są z przezroczystej i czarnej żywicy, w której zatapiam złote płatki a także paprotki. Jeśli szukasz czegoś innego to być może zainteresujesz się bransoletkami, które możesz podarować z okazji dnia babci. 

Eleganckie czarno złote naszyjniki na dzień babci

Bransoletki na dzień babci

Możesz podarować swojej babci oryginalną bransoletkę. To będzie bardzo ciekawa biżuteria na prezent na dzień babci. Jest kilka rodzajów bransoletek, które mogę Ci przedstawić. Zacznę od ręcznie malowanych bransoletek zrobionych ręcznie z naturalnych kamieni.

Bransoletki malowane to biżuteria na prezent na dzień babci

Jeśli twoja babcia lubi bransoletki możesz podarować jej bransoletkę z namalowanymi listkami. Zrobiłam ją ręcznie z naturalnych kamieni. to jedna z najładniejszych bransoletek, które powstały w mojej pracowni. Każdy listek malowany jest ręcznie i od razu przyznam się do tego, że nie potrafię namalować dwóch takich samych listków. To dzięki temu każda bransoletka jest bardzo oryginalna i całkowicie niepowtarzalna.

Bransoletki malowane to biżuteria na prezent na dzień babci

Bransoletki z naturalnych kamieni na prezent dla babci

Zobacz też bransoletki, które zrobiłam z naturalnych kamieni takich jak agaty druzy. Dołączyłam do tych bransoletek kulki wykonane z żywicy, w których zatopiłam prawdziwe rośliny. Możesz też do każdej z bransoletek zamówić srebrne serduszko, na którym wygraweruje ręcznie imię. Taki prezent dla Twojej babci będzie z pewnością bardzo udany. Skoro porozmawialiśmy już o bransoletkach to teraz czas na coś, co niektóre babcie bardzo lubią ubierać do swoich kreacji. Ciekawe czy domyślasz się, co mam na myśli? Tak, chodzi o ręcznie robione artystyczne broszki.

Bransoletki z naturalnych kamieni na prezent dla babci

Broszki artystyczne dla babci

Być może podarujesz swojej babci ręcznie robioną broszkę. Wykonałam je całkowicie ręcznie z żywicy jubilerskiej. Zobacz poniżej kilka propozycji.

Broszki artystyczne dla babci

Wszystkie komentarze

Zostaw odpowiedź