Opakowanie prezentowe GRATIS  ♥  Wygodny zwrot produktu  ♥  Poczta prezentowa GRATIS   ♥  Kartka z życzeniami GRATIS
Jak wybrać elegancki prezent na odejście z pracy?

Jak wybrać elegancki prezent na odejście z pracy?

Jak wybrać elegancki prezent na odejście z pracy?

Jak wybrać elegancki prezent  na odejście z pracy to temat dzisiejszego wpisu. Przedstawię Ci kilka pomysłów na elegancki i niepowtarzalne prezenty, które powstają w mojej pracowni jubilerskiej. Jestem artystką jubilerem, absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie i tworzę biżuterię, która często wybierana jest na wyjątkowe prezenty dla pracowników. Kliknij w poniższy link i dowiedź się więcej o pracowni jubilerskiej.  A teraz kilka propozycji prezentów. Zacznę od wyjątkowych upominków dla Pań.

Elegancki prezent dla koleżanki z pracy

Zauważyłam, że poszukując ciekawych prezentów dla współpracowników odchodzących z pracy często napotykamy na dwie przeszkody. Zastanawiamy się czy prezent się spodoba i czy obdarowana nie posiada już takiego prezentu. To właśnie dlatego stworzyłam bardzo bogatą kolekcję ręcznie robionej, autorskiej biżuterii prezentowej. Każdy naszyjnik, pierścionek czy bransoletka powstają tylko w jednym egzemplarzu i są całkowicie niepowtarzalne. Dzięki temu możesz mieć pewność, że osoba, którą chcesz obdarować nie posiada takiej samej rzeczy. Do kolekcji wprowadziłam wiele kolorów tak żeby było łatwiej dobrać kolor do upodobań osoby, której chcemy podarować prezent.

prezent dla koleżanki z pracy

Biżuteria artystyczna z dedykacją

Jeśli poszukujesz czegoś wyjątkowego to naszyjnik z dedykacją może być właściwym wyborem. Artystyczne naszyjniki posiadają dwie strony i na jednej z tych stron możesz zamieścić dedykację. To mogą być przykładowo podziękowania za czas wspólnej pracy. Takie dedykacje często tworzę przygotowując prezent dla pracowników odchodzących na emeryturę. Dedykacja może być dość długa i jest bardzo ładną pamiątką. 

biżuteria artystyczna z dedykacją na prezent

Prezent na odejście z pracy dla szefowej

Twoja szefowa odchodzi z pracy i chcesz kupić jej wyjątkowy prezent. Możesz rozważyć zakup artystycznego, ręcznie malowanego naszyjnika. Taki naszyjnik tworzę tylko w jednym egzemplarzu. Naszyjniki przedstawiają postacie kobiet, sukienki, wzory. Do ich stworzenia wykorzystałam zostały ręcznie malowane grafiki. Każda z nich to oryginalny i jednostkowy miniaturowy rysunek. Powstają w wielu kolorach i są zdobione złotymi łatkami a także prawdziwymi roślinami takimi jak wrzosy, dmuchawce, płatki róży. 

prezent dla szefowej bransoletka artystyczna ręcznie robiona

Prezent dla szefa

Jeśli szukasz prezentu dla szefa to mam dla Ciebie kilka ciekawych propozycji. Jedną z moich ulubionych są artystyczne ręcznie robione spinki do mankietów. Możesz wybrać zarówno w kolorystyce srebrnej jak i złotej. Wytwarzam je ze srebra próby 925. Poniżej znajdziesz kilka oryginalnych wzorów.

prezent dla szefa ręcznie robione artystyczne spinki do koszuli

Prezent pożegnalny od szefa

Jaki prezent możesz wręczyć swojemu pracownikowi jako szef?  Możesz do tego wykorzystać autorską biżuterię, ręcznie tworzone unikalne i zupełnie niepowtarzalne naszyjniki, które będą wspaniałą pamiątką.

Elegancki prezent dla kolegi z pracy

Na początku tego wpisu obiecałam, że przedstawię Ci kilka propozycji eleganckich prezentów dla kolegi, który odchodzi z pracy i właśnie nadszedł czas, by to zrobić. Tutaj poniżej przygotowałam kilka propozycji  bransoletek i spinek mankietowych, które mogą być wyjątkowym i oryginalnym prezentem.

Jak wybrać elegancki prezent na odejście z pracy?

Wszystkie komentarze

Zostaw odpowiedź