Opakowanie prezentowe GRATIS  ♥  Wygodny zwrot produktu  ♥  Poczta prezentowa GRATIS   ♥  Kartka z życzeniami GRATIS
Biżuteria na sylwestra

Biżuteria na sylwestra

Biżuteria na sylwestra

Jaką biżuterię wybrać na sylwestra?

Biżuteria na sylwestra. Już niedługo sylwester, dlatego pomyślałam, że napiszę Ci o mojej biżuterii sylwestrowej. Zanim jednak to zrobię opowiem Ci krótko o sobie i procesie tworzenia biżuterii. Jestem artystką, absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie a biżuterię projektuję i tworzę w niewielkiej pracowni jubilerskiej. Kliknij tutaj w ten link i dowiedź się więcej o mojej pracowni. To teraz przedstawię Ci kilka propozycji, które wpisują się w noc sylwestrową. Zacznę od artystycznych bransoletek sylwestrowych.

Pełne blasku bransoletki sylwestrowe

Jakie powinny być bransoletki na Sylwestra? Nie ma na to jednej odpowiedzi ponieważ wszystko zależy od Twojego stylu. Jeśli szukasz bransoletki do sukienki sylwestrowej możesz wybrać zrobioną z naturalnych kamieni agatów druzy. Tutaj poniżej dwa kolory bransoletek szara i granatowa. Bransoletki mają unikalne ręcznie robione zawieszki z żywicy z prawdziwymi kwiatami. Zawieszki pięknie odbijają światło, co sprawia że jest to biżuteria pełna blasku. Jeśli szukasz minimalistycznej biżuterii na sylwestra to możesz również zobaczyć srebrną ręcznie robioną bransoletkę. Jest delikatna i pełna szyku. Poniżej zdjęcia z kategorii bransoletki - biżuteria na sylwestra. Zobacz więcej biżuterii w sklepie internetowym - kliknij i wyświetl sylwestrowe bransoletki. Jeśli wybrałaś już bransoletkę, to teraz możemy porozmawiać o artystycznych sylwestrowych naszyjnikach.

sylwestrowa bransoletka

artystyczna bransoletka na sylwestra ręcznie robiona

minimalistyczna bransoletka ręcznie robiona

Naszyjniki ręcznie malowane to wyjątkowa biżuteria na sylwestra

Jeśli poszukujesz bardzo oryginalnej artystycznej biżuterii sylwestrowej to ręcznie malowane naszyjniki mogą Ci się spodobać. Naszyjniki tworzę z ręcznie malowanych grafik, które przedstawiają osoby, krajobrazy i stroje. Możesz wybierać z szerokiej gamy kolorystycznej tak, by dopasować naszyjnik do Twojej sylwestrowej stylizacji. Poniżej kilka zdjęć naszyjników. Wszystkie przedstawiają postać kobiety.  Więcej takiej biżuterii znajdziesz klikając na ten link do ręcznie malowanych naszyjników artystycznych. Biżuteria na sylwestra to także pierścionki, o których więcej znajdziesz poniżej.

ręcznie malowany naszyjnik

ręcznie robiony naszyjnik

Jaki pierścionek wybrać na noc sylwestrową?

Biżuteria na sylwestra to także piękne ręcznie robione artystyczne pierścionki. Możesz wybrać z kilku propozycji pierścionków z dużymi, średnimi i małymi oczkami. Dostępne są także bardzo rzadko spotykane pierścionki, ręcznie malowane. Zobacz poniżej kilka interesujących propozycji a jeśli ta biżuteria przypadła Ci do gustu, to znajdziesz więcej pierścionków klikając na ten link. Wybrałaś już pierścionek, to teraz czas rzucić okiem na kolczyki.

artystyczny pierścionek

Sylwestrowe kolczyki

Wybierając się na sylwestra nie można zapomnieć o wyjątkowych kolczykach. Mogą być długie wiszące lub wkrętki. Poniżej zdjęcie wkrętek ręcznie malowanych z prawdziwymi kwiatami. 

kolczyki na sylwestra

kolczyki ręcznie robione na sylwestra

Biżuteria na sylwestra - ekscytujące komplety

To kilka sylwestrowych kompletów, które razem wyglądają bardzo oryginalnie.

pierścionek

Biżuteria na sylwestra

Wszystkie komentarze

Zostaw odpowiedź