Opakowanie prezentowe GRATIS  ♥  Wygodny zwrot produktu  ♥  Poczta prezentowa GRATIS   ♥  Kartka z życzeniami GRATIS
Biżuteria artystyczna na prezent świąteczny

Biżuteria artystyczna na prezent świąteczny

Biżuteria artystyczna na prezent świąteczny

Biżuteria artystyczna na prezent świąteczny. Święta Bożego Narodzenia są już coraz bliżej dlatego jeśli jeszcze nie wiesz jaki prezent kupić na święta, to koniecznie przeczytaj ten artykuł. Poznasz  wiele ciekawych propozycji biżuterii artystycznej, którą podarujesz w prezencie. Możesz wybrać spośród wielu naszyjników, bransoletek, pierścionków czy ciekawych broszek, które będą wspaniałymi prezentami dla Twoich bliskich. Poniżej przedstawię Ci kilka propozycji.

Naszyjniki ręcznie malowane

Jeśli szukasz czegoś naprawdę oryginalnego to nie możesz przejść obok nowej kolekcji ręcznie malowanych naszyjników, które są unikalną biżuterią artystyczną. Każdy z naszyjników wykonałam tylko w jednym egzemplarzu dzięki czemu możesz mieć pewność, że obdarowana osoba nie ma takiej biżuterii. Podarowana biżuteria będzie czymś całkiem nowym i wyróżniającym się.  Znajdziesz naszyjniki w różnej tonacji kolorystycznej i dopasujesz je do stylizacji osoby, którą chcesz obdarować. A oto kilka przykładów tej biżuterii artystycznej, którą możesz podarować w prezencie na świątecznym z okazji Bożego Narodzenia.

Podaruj z okazji Świąt Bożego Narodzenia ręcznie malowany naszyjnik i spraw swoim bliskim przyjemność. Wykonałam ten naszyjnik tak, by miał dwie strony, dlatego możesz nosić go na dwa różne sposoby. To tak jakbyś miała dwa naszyjniki.  

Biżuteria artystyczna na prezent świąteczny

 A oto druga strona tego ręcznie malowanego naszyjnika. Dopasuj ten naszyjnik do swoich różnych stylizacji. 

Naszyjnik artystyczny

A to kolejny naszyjnik z serii ręcznie malowanej biżuterii, który podobnie jak ten poprzedni możesz nosić na dwa sposoby.  

Naszyjnik artystyczny ręcznie malowany

Czarno - złote naszyjniki to ciekawy pomysł biżuterii artystycznej na prezent świąteczny

Bardzo lubię połączenie czerni ze złotym, dlatego można śmiało powiedzieć, że  że czarno złote naszyjniki to moja specjalność. Projektuję je w wielu konfiguracjach. Łącze czerń i złoto z brokatem i prawdziwymi roślinami takimi jak paprotki, wrzosy czy przepiękne duże kwiaty. Wyglądają naprawdę zjawiskowo a każdy z nich zaprojektowałam w sposób indywidualny i wykonałam ręcznie. Możesz wybrać różne naszyjniki, jest ich naprawdę bardzo dużo i możesz mieć pewność, że każdy z nich zaprojektowałam i wykonałam tylko w jednym egzemplarzu. Jest to niewątpliwą zaletą, w sytuacji gdy poszukujesz oryginalnego i niepowtarzalnego prezentu. Biżuteria artystyczna na prezent świąteczny nie mogłaby, naszym przynajmniej zdaniem, istnieć bez tych ślicznych naszyjników. Podaruj je osobie, która lubi ubierać się elegancko. Będą bardzo ładnie wyglądały z czarnymi sukienkami. A oto kilka ciekawych modeli, które ostatnio powstały w naszej pracowni.

Naszyjnik na pozłacanym łańcuszku z prawdziwymi bursztynami. Te i wiele innych czarno złotych naszyjników mogą być ciekawymi prezentami, które podarujesz swoim bliskim.

Naszyjnik artystyczny na prezent na Święta Bożego Narodzenia

Naszyjnik czarno złoty z prawdziwą zieloną paprotką

naszyjnik czarno złoty z paprotką

Naszyjnik czarno złoty z magicznym brokatem

naszyjnik czarno złoty z prawdziwym brokatem

Te i wiele innych czarno złotych naszyjników mogą być ciekawymi prezentami, które podarujesz swoim bliskim.

Biżuteria artystyczna na prezent świąteczny z prawdziwymi kwiatami

Szukasz ładnego prezentu świątecznego dla osoby, która kocha kwiaty i naturę? Jeśli tak, zobacz ręcznie robione naszyjniki z prawdziwymi kwiatami. W naszym sklepie internetowym z biżuterią znajdziesz naprawdę wiele takiej biżuterii zaczynając od naszyjników z wrzosami, z prawdziwymi różami czy dużymi kwiatami a kończąc na oryginalnych kwiatowych pierścionkach, kolczykach i bransoletkach. Ta biżuteria to dobry wybór jeśli szukasz czegoś artystycznego, oryginalnego i niepowtarzalnego. Przykładowo zobacz ten naszyjnik z prawdziwym różowym listkiem. Naszyjnik z prawdziwym różowym listkiem.Naszyjnik z prawdziwym różowym listkiem

naszyjnik z prawdziwym listkiem na prezent

O biżuterii artystycznej KROLIKOVSKA

Biżuteria artystyczna KROLIKOVSKA projektowana jest przez artystkę, absolwentkę Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie Marzenę Królikowską - Kukułę. Biżuteria wytwarzana jest w niewielkiej pracowni jubilerskiej w Polsce. Każdy egzemplarz biżuterii powstaje tylko w jednym egzemplarzu. Dowiedź się więcej o pracowni.

Wszystkie komentarze

Zostaw odpowiedź