Opakowanie prezentowe GRATIS  ♥  Wygodny zwrot produktu  ♥  Poczta prezentowa GRATIS   ♥  Kartka z życzeniami GRATIS
Biżuteria z okazji rocznicy ślubu

Biżuteria z okazji rocznicy ślubu

Biżuteria z okazji rocznicy ślubu

 Biżuteria z okazji rocznicy ślubu wykonana z suszonych kwiatów bukietu ślubnego to pomysł na bardzo oryginalny prezent.

Czy wiesz, że możesz zamówić biżuterię wykonaną z suszonych kwiatów bukietu ślubnego?

Ten naszyjnik to biżuteria, którą wykonaliśmy w naszej pracowni Jubilerskiej na specjalne zamówienie. Naszyjnik wykonany został z suszonych róż bukietu ślubnego.  Zawieszka naszyjnika została wykonana z żywicy jubilerskiej, w której zatopione zostały płatki suszonych kwiatów. Naszyjnik został wykonany ręcznie. Do naszyjnika najlepiej pasował pozłacany srebrny łańcuszek. Tak powstała wyjątkowa biżuteria na zamówienie.

biżuteria z okazji rocznicy ślubu

Biżuteria, którą możesz podarować swojej żonie z okazji rocznicy ślubu

Co jest potrzebne, by podarować żonie tak wspaniały i wyjątkowy prezent? Musisz zdobyć suszone kwiaty, które pochodzą z bukietu Twojej żony. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś to koniecznie musisz to zrobić. Następnie wystarczy przesłać je do naszej pracowni jubilerskiej a my wykonamy unikalny naszyjnik, który podarujesz swojej żonie. Naszyjnik będzie zapakowany w wyjątkowe dekoracyjne pudełko.

Biżuteria z suszonych kwiatów

 Pewnie jesteś ciekawy jak może wyglądać biżuteria z suszonych kwiatów. Tutaj zobaczysz przykładowe naszyjniki, które wykonaliśmy w naszej pracowni. Suszone kwiaty róży ładnie wyglądają w dużych okrągłych zawieszkach. Zawieszki są przezroczyste, dzięki temu ładnie wyglądają na tle sukienek a jeszcze ładniej na tle skóry. Biżuteria jest bardzo oryginalna i naturalna.

biżuteria z kwiatów z bukietu ślubnego

Jak długo trwa wykonanie biżuterii na zamówienie?

Wykonanie biżuterii na zamówienie z suszonych kwiatów trwa maksymalnie do dwóch tygodni. Otrzymane kwiaty musimy specjalnie przygotować. Następnie układamy kompozycje kwiatowe i przygotowujemy biżuterię. Gotowy naszyjnik pakowany jest do dekoracyjnego pudełka i wysyłany do Ciebie. Jak widzisz przygotowanie naszyjnika z kwiatów bukietu ślubnego zajmuje sporo czasu. Musisz doliczyć czas na otrzymanie przez nas kwiatów i czas od wysłania przez nas naszyjnika do jego otrzymania. Powinieneś więc z wyprzedzeniem zaplanować przygotowanie takiej wyjątkowego prezentu, który wręczysz zonie z okazji rocznicy Waszego ślubu.

Biżuteria z kwiatami z bukietu ślubnego to wyjątkowy prezent na rocznicę ślubu

Nie trzeba nikogo przekonywać, że naszyjnik z suszonymi różami z bukietu ślubnego to naprawdę znakomity prezent, który wręczysz swojej żonie. Czy wiesz, że nie będzie drugiego takiego samego naszyjnika? To będzie niepowtarzalna i unikalna biżuteria.

biżuteria na prezent z okazji rocznicy ślubu

Prezent na rocznicę ślubu z grawerem

Jeśli chciałbyś, by biżuteria stała się pamiątką możesz dodatkowo zamówić srebrny element, na którym wygrawerujemy datę, imię, sentencję. Grawer wykonywany jest ręcznie przez doświadczonego jubilera.

Biżuteria z okazji rocznicy zaprojektowana przez artystę

Kompozycja kwiatowa naszyjnika zostanie przygotowana przez artystę jubilera. Nasze naszyjniki projektowane są przez Marzenę Królikowską absolwentkę Akademii Sztyk Pięknych w Warszawie. Tak powstaje ciekawa, oryginalna biżuteria projektancka.

Zobacz naszyjnik z okazji rocznicy ślubu

Wszystkie komentarze

Zostaw odpowiedź