Opakowanie prezentowe GRATIS  ♥  Wygodny zwrot produktu  ♥  Poczta prezentowa GRATIS   ♥  Kartka z życzeniami GRATIS
Biżuteria z żywicy na prezent

Biżuteria z żywicy na prezent

Biżuteria z żywicy na prezent

Biżuteria z żywicy może być wyjątkowym prezentem, który podarujesz bliskiej osobie. Możesz podarować niezwykłe kolczyki, naszyjnik, pierścionek, broszki czy spinki do mankietów. Możesz nawet samodzielnie zaprojektować prezent a my go wykonamy. 

Unikalna biżuteria na prezent

Wyjątkowość biżuterii z żywicy polega na jej unikalności. Wiele produktów tworzonych jest z prawdziwych kwiatów. W naturze nie ma dwóch takich samych kwiatów. Każdy jest inny. Biżuteria stworzona z prawdziwych kwiatów jest całkowicie niepowtarzalna. Możesz porównać dwa naszyjniki zrobione z takiego samego gatunku kwiatu. Jednak każdy naszyjnik będzie inny. Z kwiatów można zrobić kompozycję łącząc różne rośliny, koraliki, złote płatki. Każda kompozycja będzie unikalna.

Podaruj biżuterię na zamówienie według Twojego własnego pomysłu

Czy myślałeś kiedyś, by samodzielnie zaprojektować biżuterię dla swojej narzeczonej lub żony? Tak to możliwe! Połącz bratki z różowym wrzosem. Dodaj złote płatki. Otrzymaj całkowicie unikalną kompozycję i podaruj ją bliskiej osobie. Prezent będzie wyjątkowy. To będzie coś całkowicie innego niż maszynowo wytwarzane produkty. Nikt inny na świecie nie będzie miał takiej biżuterii.

Podaruj kartkę z życzeniami

Mówi się, że w prezentach najważniejsza jest intencja. To dlatego tak ważne jest opakowanie, wstążki, karteczki z życzeniami. Jeśli chcesz podarować bliskiej osobie wyjątkowy prezent to my jesteśmy po to, by w tym pomóc. Przygotujemy ręcznie wypisaną kartkę z życzeniami. 

Grawerowana biżuteria z żywicy na prezent

Jeśli chcesz podarować biżuterię z żywicy na prezent pomyśl o dodatkowej personalizacji. Pierścionek z żywicy może zostać wygrawerowany a do naszyjnika można dołączyć ręcznie grawerowane srebrne serduszko. 

Wszystkie komentarze

Zostaw odpowiedź