Opakowanie prezentowe GRATIS  ♥  Wygodny zwrot produktu  ♥  Poczta prezentowa GRATIS   ♥  Kartka z życzeniami GRATIS
Biżuteria z suszonymi kwiatami wykonana z żywicy

Biżuteria z suszonymi kwiatami wykonana z żywicy

Biżuteria z suszonymi kwiatami wykonana z żywicy

Czy można zrobić biżuterię z suszonych kwiatów?

A może by tak zrobić biżuterię z suszonych kwiatów? W dużej okrągłej zielonej zawieszce zatopić prawdziwy duży suszony kwiat. Takie pytania przyszły mi do głowy podczas letniego spaceru po ogrodzie. Powstał rysunek biżuterii, zerwałam odpowiedni kwiat i tak powstała to wyjątkowa biżuteria z żywicy. Sami zobaczcie jak wygląda. Całość została uzupełniona złotymi płatkami. Zawieszkę połączyłam ze srebrnym pozłacanym 14 karatowym złotem łańcuszkiem. Naszyjnik z suszonym kwiatem możesz kupić w moim sklepie internetowy.

Do jakich sukienek pasuje biżuteria z suszonymi kwiatami?

Biżuteria z suszonymi kwiatami taka jak ten naszyjnik pasuje zarówno do eleganckich jaki codziennych strojów. Biżuteria będzie pasowała do eleganckich sukienek i garsonek. Jest to produkt, który przyciąga spojrzenia.

Biżuteria z suszonymi kwiatami na pozłacanym łańcuszku

Biżuteria autorska ciekawa i jedyna w swoim rodzaju

Autorem biżuterii z suszonymi kwiatami jest Marzena Królikowska-Kukuła absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.Czy wiesz że każdy z tych naszyjników jest unikalny i niepowtarzalny? Każdy suszony kwiat jest inny i każda koncepcja kwiatowa jest inna. To właśnie z tego powodu każdy naszyjnik jest inny, unikalny i niepowtarzalny.

Biżuteria z żywicy to wspaniały pomysł na prezent

Biżuteria z suszonymi kwiatami na prezent

Biżuteria z żywicy taka jak ten naszyjnik z suszonym kwiatem to wyjątkowy i ciekawy pomysł na prezent. Możesz podarować biżuterię z suszonymi kwiatami swojej żonie z okazji rocznicy waszego ślubu. Biżuterię z suszonymi kwiatami podarujesz narzeczonej. Naszyjnik może być też prezentem dla pracownika, któremu chcemy wyrazić wdzięczność za wspólnie spędzony czas. Do produktu można zamówić grawerowanie. Możemy też wypisać ręcznie dekoracyjną kartkę z życzeniami.

Magia ręcznie robionej biżuterii z żywicy

Ręcznie robiona biżuteria z żywicy ma w sobie jakąś magię. Magiczne jest to, że zamykamy na zawsze kawałek natury. Kwiat, roślinę, które będą nam na zawsze już towarzyszyły. Magiczna jest także niepowtarzalność tej biżuterii. To, że ten konkretny naszyjnik został wykonany tylko dla mnie i nikt inny nie będzie posiadał drugiego takiego samego.

Stonowane kolory i bardzo elegancka zieleń

ręcznie robiony naszyjnik z żywicy z suszonymi kwiatami elegancka okrąglą zielona półprzezroczysta zawieszka na złotym łańcuszku

Naszyjnik charakteryzuje się stonowanymi kolorami suszonych kwiatów. Zieleń zawieszki w połączeniu ze złotymi płatkami nadaje temu naszyjnikowi wyjątkowości i elegancji.

Wszystkie komentarze

Zostaw odpowiedź