Wszystkie produkty są gotowe do wysłania. Wysyłka do 2 dni roboczych.
Bransoletka dla przyjaciółki z grawerem – zawieszka z prawdziwym wrzosem
  • Bransoletka dla przyjaciółki z grawerem – zawieszka z prawdziwym wrzosem
  • Bransoletka dla przyjaciółki z grawerem – zawieszka z prawdziwym wrzosem
  • Bransoletka dla przyjaciółki z grawerem – zawieszka z prawdziwym wrzosem

Bransoletka dla przyjaciółki z grawerem – zawieszka z prawdziwym wrzosem

290,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
0 review(s)

Bransoletka dla przyjaciółki z grawerem zaprojektowana przez artystę

Bransoletka dla przyjaciółki z grawerem została zaprojektowana i ręcznie wykonana przez jubilera artystę w Pracowni Jubilerskiej KROLIKOVSKA. Projektantem tej biżuterii jest artystka Marzena Królikowska-Kukuła, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Bransoletka posiada ręcznie wygrawerowaną zawieszkę w kształcie serduszka. Bransoletka wyróżnia się ręcznie wykonaną zieloną zawieszką z żywicy jubilerskiej, w której zostały zatopione prawdziwe różowe wrzosy.  Bransoletka dla przyjaciółki z grawerem została wykonana ze srebra próby 925, naturalnych hematytów, żywicy jubilerskiej.  

  Zasady dostawy

Produkt jest dostępny a czas dostawy to 2 dni robocze (indywidualna personalizacja - 3 dni robocze)

  Polityka bezpieczeństwa

Zapłać online lub za pobraniem u kuriera DPD

  Zasady zwrotu

Wygodny zwrot zakupionych produktów!

bransoletka 91 z grawerem
1 Przedmiot

Opis

Kruszec
Srebro 925
Srebro 925 pozłacane 24 Karatowym złotem
Materiał
Wrzos różowy
Żywica jubilerska
Zawieszka do grawerowania
Zawieszka do grawerowania serce, szerokość 14,90 mm, wysokość 13,60 mm, grubość blaszki 0,50 mm, waga 0,700g. ilość znaków do wygrawerowania - do 15 np. imię
Średnica kulki - zawieszki przy bransoletce
Kulka 1,8 cm
Biżuteria personalizowana
Personalizowane wyroby jubilerskie wykonywane na zamówienie nie podlegają zwrotom ani wymianie
Opakowanie jubilerskie
Biżuteria pakowana jest w ozdobne opakowanie jubilerskie z logo marki Krolikovska przewiązane wstążką
Artysta Jubiler
Marzena Królikowska-Kukuła
Grawerowanie
Proszę wpisać tekst do wygrawerowania w uwagach do zamówienia

Bransoletka dla przyjaciółki z grawerem z dwoma ręcznie wykonanymi zawieszkami  

Bransoletka dla przyjaciółki z grawerem posiada ręcznie wygrawerowaną zawieszkę serduszko. Zawieszka w kształcie serduszka wykonana jest ze srebra próby 925. Jest to zawieszka, na której można wygrawerować imię lub datę. Grawer jest wykonywany ręcznie przez doświadczonego jubilera. Ręczny grawer podkreśla unikalność bransoletki dla przyjaciółki z grawerem. W przeciwieństwie do grawerunku maszynowego, grawer ręczny jest unikalny i niemożliwy do powtórzenia. Druga, zielona zawieszka bransoletki została wykonana z żywicy jubilerskiej. Zatopiono w niej prawdziwe kwiaty wrzosu.

Bransoletka dla przyjaciółki z grawerem z zieloną zawieszką wykonana z naturalnych hematytów

Do wykonania bransoletki dla przyjaciółki z grawerem wykorzystano naturalne kamienie hematyty. Bransoletki z hematytów są bardzo eleganckie. Te naturalne kamienie pasują do eleganckich stylizacji.

Jak powstaje bransoletka dla przyjaciółki z grawerem?

Stworzenie bransoletki dla przyjaciółki z grawerem wymaga wielu godzin pracy, umiejętności i cierpliwości. Pierwszym etapem jest narysowanie projektu bransoletki. Następnie bransoletka jest wykonywana przez artystę jubilera. Końcowym etapem jest naniesienie personalizacji na zawieszce. Bransoletka posiada dwie ręcznie robione zawieszki. Zawieszka w kształcie serca została wykonan ze srebra i jest ręcznie grawerowana. Druga zawieszka również została ręcznie wykonana  żywicy jubilerskiej. Zatopiono w niej różowe prawdziwe wrzosy.

Podaruj w prezencie bransoletkę z grawerem swojej przyjaciółce

Podaruj oryginalną bransoletkę z grawerem swojej przyjaciółce. Jeśli podoba Ci się biżuteria KROLIKOVSKA możesz zobaczyć biżuterię, którą możesz podarować swojej dziewczynie.

Marzena Królikowska-Kukuła - projektantka biżuterii

Witaj! Jestem Marzena, projektantka biżuterii, którą oglądasz na tej stronie. Od dziecka kochałam tworzyć, dlatego zostałam artystką.

Ukończyłam Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie. Kiedy malowałam pierwsze obrazy czułam jak ptak na niebie. Cieszę, że to z Tobą mogę podzielić się moją ręcznie wykonaną biżuterią. W projektowaniu biżuterii stworzyłam swój własny styl. Maluję artystyczne grafiki i zatapiam je w żywicy jubilerskiej.

W moich projektach pojawiają się kompozycje wykonane z prawdziwych roślin i kwiatów takich jak dmuchawce, wrzosy, róże. Ścieram się z materią żywicy, eksperymentuję. Tworzę unikalną biżuterię, która cieszy swoją niepowtarzalnością.

Marzena Królikowska-Kukuła
projektantka biżuterii

Komentarze (0)

16 innych produktów w tej samej kategorii: