Wszystkie produkty są gotowe do wysłania. Wysyłka do 2 dni roboczych.
Koszula ze spinkami
  • Koszula ze spinkami
  • Koszula ze spinkami
  • Koszula ze spinkami
  • Koszula ze spinkami
  • Koszula ze spinkami
  • Koszula ze spinkami

Koszula ze spinkami

380,00 zł
Brutto
Kruszec
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
0 review(s)

Koszula ze spinkami

Koszula ze spinkami stworzonymi z inspiracji do ludowych wycinanek łowickich. 

Spinki mankietowe wykonane ze srebra 925. 

W okrągłym 14 milimetrowym okrągłym elemencie zatopiony srebrny wzór łowicki - wszystko w przezroczystej żywicy jubilerskiej .

Wymiar zewnętrzny  okrągłych spinek 14,00 mm- srebro próby 925.

Głębokość spinki 18 mm. (AG-925).

Waga srebra 5,900g (~2 szt) 

  Zasady dostawy

Produkt jest dostępny a czas dostawy to 2 dni robocze (indywidualna personalizacja - 3 dni robocze)

  Polityka bezpieczeństwa

Zapłać online lub za pobraniem u kuriera DPD

  Zasady zwrotu

Wygodny zwrot zakupionych produktów!

spinki 9
1 Przedmiot

Opis

Kruszec
Srebro 925

Koszula ze spinkami

Koszula ze spinkami - szykowny dodatek dla Pana Młodego.

Uroczystość jaką jest Ślub to specjalna okazja, by założyć koszulę ze spinkami i srebrne spinki do koszuli. Koszula ze spinkami dodają wytworności i pokazują dopracowanie każdego detalu. Ślub to niepowtarzalna chwila dlatego te detale stają się tak ważne. Aby koszula ze spinkami do mankietów stała się tym luksusowym dodatkiem podstawową rzeczą staje się posiadanie koszuli z francuskimi mankietami, które są szyte specjalnie do spinek. Koszula na spinki podkreśla wagę tej chwili jaką jest Ślub. Kolor spinek dobierz do kolorów innych części garderoby.  Do srebrnej klamry od paska  wytwornie pasować będą koszula ze srebrne spinki.  Spinki do mankietów męskich wyznaczają z jednej strony charakter uroczystości, a z drugiej styl, w jakim chcemy się zaprezentować.

Spinki srebrne do mankietów

to biżuteria która będzie też doskonałym prezentem jaki możesz podarować mężowi z okazji rocznicy. Będzie odpowiedzą na pytanie - jaki prezent na rocznicę ślubu ? Będzie doskonałym prezentem powracającym do Dnia Waszego Ślubu.

Marzena Królikowska-Kukuła - projektantka biżuterii

Witaj! Jestem Marzena, projektantka biżuterii, którą oglądasz na tej stronie. Od dziecka kochałam tworzyć, dlatego zostałam artystką.

Ukończyłam Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie. Kiedy malowałam pierwsze obrazy czułam jak ptak na niebie. Cieszę, że to z Tobą mogę podzielić się moją ręcznie wykonaną biżuterią. W projektowaniu biżuterii stworzyłam swój własny styl. Maluję artystyczne grafiki i zatapiam je w żywicy jubilerskiej.

W moich projektach pojawiają się kompozycje wykonane z prawdziwych roślin i kwiatów takich jak dmuchawce, wrzosy, róże. Ścieram się z materią żywicy, eksperymentuję. Tworzę unikalną biżuterię, która cieszy swoją niepowtarzalnością.

Marzena Królikowska-Kukuła
projektantka biżuterii

Komentarze (0)

16 innych produktów w tej samej kategorii: