Koszula z mankietami
 • Koszula z mankietami
 • Koszula z mankietami
 • Koszula z mankietami
 • Koszula z mankietami
 • Koszula z mankietami
 • Koszula z mankietami
 • Koszula z mankietami
 • Koszula z mankietami
 • Koszula z mankietami
 • Koszula z mankietami
 • Koszula z mankietami
 • Koszula z mankietami
 • Koszula z mankietami

Koszula z mankietami

380,00 zł
Brutto
Kruszec
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
0 review(s)

Koszula z mankietami

Koszula z mankietami i spinki do garnituru z wzorami łowickimi. Srebrne spinki z ażurowym motywem łowickim zatopionym na czarnym tle żywicy. Czarne tło pod ażurową wycinanką łowicką.

Każda marka jubilerska ma w swojej ofercie oryginalne spinki do mankietów koszuli. Tak jak każda firma mająca w swojej ofercie męskie koszule będzie miała koszule z mankietami. Garderoba męska: garnituru, koszula z mankietami i krawat to strój na co dzień wielu Panów. Wytwornym dodatkiem do takiego stylu będzie posiadanie koszuli z francuskimi mankietami, które są szyte specjalnie do spinek. 

Koło srebrne -20,00 mm, srebro próby 925.Głębokość spinek 19,00mm. (AG-925) 8.600g (2 szt) waga srebra

  Polityka bezpieczeństwa

Zapłać online- Przelewy 24 lub za pobraniem u Kuriera DPD.

  Zasady dostawy

PRODUKT DOSTĘPNY. WYŚLEMY GO NATYCHMIAST!

  Zasady zwrotu

Zakupiony produkt możesz zwrócić do nas zgodnie z regulaminem

spinki 7
1 Przedmiot

Koszula z mankietami

Koszula z mankietami a do niej srebrne spinki z wzorami łowickimi - ponadczasowe.

Wzory ludowe tradycyjnej wycinanki Łowickiej podkreślają charakter i wyjątkowość spinek do garnituru. Prezent na 40 urodziny dla mężczyzny. Nasza kolekcja srebrnych spinek do mankietów wypełniona wzorami łowickimi powstała z zachwytu wycinanką łowicką.

Wycinanka łowicka to papierowa ozdoba - wycinana w bardzo charakterystyczne wzory, które stały się symbolem kojarzonym z Polską. Wycinanki pojawiły się na przełomie XIX i XX wieku na Ziemi Łowickiej i stały się symbolem kojarzonym z ludową kulturą.  Kolorowe, małe dzieła sztuki -wycinanki łowickie-  służyły do dekoracji chałup wiejskich. Każda z wycinanek jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Nasze spinki do garnituru z wzorami łowickimi będą bardzo ciekawym uzupełnieniem koszuli ze spinkami. Koszula ze spinkami i eleganckie spinki do garnituru swoje powstanie zawdzięcza  potrzebie zabezpieczania długich rękawów koszul męskich w czasach renesansu. Koszule w renesansie były wytworne i bardzo niepraktyczne. Oczywiście były to tylko stroje bogatej część społeczeństwa. Długie mankiety były podwiązywane wstążeczkami. Wygodniejszym sposobem zapinania mankietów w koszulach było wymyślenie spinek do koszuli. Sposoby zapinania rękawów bardzo się zmieniały na przestrzeni lat. W dzisiejszych czasach  przybrały formę eleganckich spinek do mankietów i stały się doskonałym dopełnieniem koszuli z mankietami.  Spinki do garnituru świadczyły o wysokiej klasie społecznej ich posiadacza. Wykonywano je z drogich materiałów- złota i srebra. Spinki były wysadzane drogimi kamieniami, w tym również diamentami. 

Eleganckie spinki do garnituru z wzorami łowickimi można założyć na mniej formalne przyjęcia. Spinki mankietowe do koszuli  powinny harmonizować z pozostałymi dodatkami. Taka biżuteria znakomicie nadaje się na elegancki prezent na 40 urodziny dla wyjątkowego mężczyzny.

Here you can add custom original content(text, images, videos and more) for each product page.

16 innych produktów w tej samej kategorii: