Wszystkie produkty są gotowe do wysłania. Wysyłka do 2 dni roboczych.
Spinki do mankietów srebrne
  • Spinki do mankietów srebrne
  • Spinki do mankietów srebrne
  • Spinki do mankietów srebrne
  • Spinki do mankietów srebrne
  • Spinki do mankietów srebrne
  • Spinki do mankietów srebrne
  • Spinki do mankietów srebrne

Spinki do mankietów srebrne

310,00 zł
Brutto
Kruszec
Ilość
0 review(s)

Spinki do mankietów srebrne

Spinki do mankietów srebrne stworzone w odpowiedzi na pytania- jakie spinki do mankietów srebrne? Jakie spinki do mankietów koszuli dla chłopca?

Spinki do mankietów srebrne - prezent dla chłopca. Będą mu  towarzyszyć mu przez całe życie. 

Wymiar koło średnica 10 mm

Materiał wykonane ze srebra 925.

Waga srebra 925 4,925 g ( 2 sztuki)

  Zasady dostawy

Produkt jest dostępny a czas dostawy to 2 dni robocze (indywidualna personalizacja - 3 dni robocze)

  Polityka bezpieczeństwa

Zapłać online lub za pobraniem u kuriera DPD

  Zasady zwrotu

Wygodny zwrot zakupionych produktów!

Spinki 4
4 Przedmioty

Opis

Kruszec
Srebro 925

Spinki do mankietów srebrne

Spinki do mankietów srebrne- jedne z najdelikatniejszych w naszej kolekcji.

Powstały z myślą o minimalizmie w stylizacji dla mężczyzn ale też z myślą o chłopcach. Zaprojektowane zostały z potrzeby spinek dla chłopca do jego pierwszej koszuli z mankietami na spinki  - stroju na dzień Pierwszej Komunii . Spinki do mankietów srebrne na komunię dla chłopca- może nie często spotykane pytanie? Na spinkach można dodatkowo wygrawerować inicjały chłopca. To niepowtarzalna pamiątka jaką możecie podarować swojemu dziecku.  Będzie to też prezent na komunię dla chłopca - piękna pamiątka która może być zakładana w wyjątkowych chwilach. 

Spinki do mankietów srebrne to również prezent na chrzciny dla chłopca- bardzo symboliczny i wyjątkowy.

Spinki do mankietów- prezent na chrzest podarowany małemu chłopcu to wyjątkowy upominek. Może go zakładać przez całe życie w wyjątkowych chwilach. Koszula na spinki często ubierana jest w wyjątkowych chwilach. W Dniu Chrztu podarowałeś prezent - spinki do mankietów - prezent dla maleńkiego chłopca, który może założy te spinki w dniu swojej Pierwszej Komunii, może w dniu swojej studniówki może będą mu towarzyszyć na maturze a może nawet w dniu jego Ślubu- wyjątkowe.  Taki może być Twój prezent- jedyny i niepowtarzalny. Podarować prezent, który będzie miał taką moc - miłe prawda?

Ślub to specjalna okazja, by założyć spinki do koszuli srebrne , dodają wytworności i pokazują dopracowanie każdego szczegółu. Są ikonami elegancji.

Srebrne spinki wyznaczają z jednej strony charakter uroczystości, a z drugiej styl, w jakim chcemy się pokazać. Te spinki są najmniejszymi okrągłymi spinkami do koszuli w naszej kolekcji.

Srebrne spinki do mankietów to biżuteria która będzie też doskonałym prezentem na 40 urodziny. Pasuje do odpowiedzi na pytanie - jaki prezent dla mężczyzny na 40 ? Będą miłym prezentem.

Marzena Królikowska-Kukuła - projektantka biżuterii

Witaj! Jestem Marzena, projektantka biżuterii, którą oglądasz na tej stronie. Od dziecka kochałam tworzyć, dlatego zostałam artystką.

Ukończyłam Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie. Kiedy malowałam pierwsze obrazy czułam jak ptak na niebie. Cieszę, że to z Tobą mogę podzielić się moją ręcznie wykonaną biżuterią. W projektowaniu biżuterii stworzyłam swój własny styl. Maluję artystyczne grafiki i zatapiam je w żywicy jubilerskiej.

W moich projektach pojawiają się kompozycje wykonane z prawdziwych roślin i kwiatów takich jak dmuchawce, wrzosy, róże. Ścieram się z materią żywicy, eksperymentuję. Tworzę unikalną biżuterię, która cieszy swoją niepowtarzalnością.

Marzena Królikowska-Kukuła
projektantka biżuterii

Komentarze (0)

16 innych produktów w tej samej kategorii: