Wszystkie produkty są gotowe do wysłania. Wysyłka do 2 dni roboczych.
Czarna bransoletka artystyczna z czerwonym serduszkiem
  • Czarna bransoletka artystyczna z czerwonym serduszkiem
  • Czarna bransoletka artystyczna z czerwonym serduszkiem
  • Czarna bransoletka artystyczna z czerwonym serduszkiem
  • Czarna bransoletka artystyczna z czerwonym serduszkiem

Czarna bransoletka artystyczna z czerwonym serduszkiem

150,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
0 review(s)

Czarna bransoletka artystyczna z czerwoną zawieszką w kształcie serca

Jest to bransoletka z czarnych koralików z czerwoną zawieszką w kształcie serca i drobnymi białymi koralikami, którą zaprojektowałam i wykonałam w pracowni jubilerskiej KROLIKOVSKA. Jestem jubilerem i tworzę biżuterię artystyczną taką jak ta bransoletka z czarnych koralików z czerwoną zawieszką w kształcie serca z zatopionymi białymi koralikami.  Ukończyłam Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie. Tworząc biżuterię zależy mi na tym, by każdy produkt był unikalny, dlatego w tym sklepie internetowym  jest tylko jedna taka czarna bransoletka z czerwoną zawieszką w kształcie serca z zatopionymi białymi koralikami. Bransoletkę wykonałam ręcznie z wykorzystaniem czarnych i białych koralików, czerwonej żywicy jubilerskiej.

  Zasady dostawy

Produkt jest dostępny a czas dostawy to 2 dni robocze (indywidualna personalizacja - 3 dni robocze)

  Polityka bezpieczeństwa

Zapłać online lub za pobraniem u kuriera DPD

  Zasady zwrotu

Wygodny zwrot zakupionych produktów!

bransoletka 39
1 Przedmiot

Opis

Materiał
Złote płatki
Żywica jubilerska
Serduszko
Szerokość i wysokość elementu: 15 mm
Rozmiar - długość bransoletki
Bransoletka na gumce
Opakowanie jubilerskie
Biżuteria pakowana jest w ozdobne opakowanie jubilerskie z logo marki Krolikovska przewiązane wstążką
Artysta Jubiler
Marzena Królikowska-Kukuła

Bransoletka artystyczna z żywicy jubilerskiej z czerwonym serduszkiem

Bransoletka  wyróżnia się tym, że dołączyłam do niej ręcznie robione czerwone serduszko z białymi koralikami.  Czerwona  zawieszka z żywicy z białymi koralikami dobrze  wygląda z czarną bransoletką.   

Czarna bransoletka ręcznie robiona z czerwonym serduszkiem z żywicy jubilerskiej

Jest to artystyczna  czarna bransoletka z przepięknym czerwonym serduszkiem wykonanym ręcznie z żywicy jubilerskiej.  Czerwona zawieszka w kształcie serca z zatopionymi białymi koralikami będzie pasowała do eleganckiej sukienki.

Unikalna biżuteria artystyczna ręcznie robiona z czerwonym serduszkiem z białymi koralikami

Unikalność tej ręcznie zrobionej czarnej bransoletki z czerwonym serduszkiem polega na tym,  że nie jest możliwe, by zrobić dokładnie taką samą biżuterię. Każda bransoletka z czerwonym sercem   wykonywana jest tylko w jednym egzemplarzu. Nikt inny nie będzie posiadał dokładnie takiej samej czarnej bransoletki z czarnych koralików z czerwonym serduszkiem. Nie jest możliwe, by stworzyć drugą identyczną  bransoletkę z taką samą czerwoną zawieszką w kształcie serduszka.

Czarna Bransoletka hand made z  czerwonym serduszkiem z żywicy

Jest to ręcznie wykonana czarna bransoletka tzw. hand made z czerwonym serduszkiem z zatopionymi białymi koralikami. Do jej wykonania wykorzystałam żywicę jubilerską, czarne kulki do bransoletki, białe koraliki,  żywicę.

Czarna bransoletka z czerwonym serduszkiem na prezent dla ukochanej

Podaruj tę czarną bransoletkę z czerwonym serduszkiem swojej dziewczynie lub przyjaciółce.  Ta bransoletka z czarnych koralików z czerwonym serduszkiem może zostać dodatkowo wygrawerowana w mojej pracowni jubilerskiej.  Zobacz oryginalną biżuterię z grawerem.

Marzena Królikowska-Kukuła - projektantka biżuterii

Witaj! Jestem Marzena, projektantka biżuterii, którą oglądasz na tej stronie. Od dziecka kochałam tworzyć, dlatego zostałam artystką.

Ukończyłam Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie. Kiedy malowałam pierwsze obrazy czułam jak ptak na niebie. Cieszę, że to z Tobą mogę podzielić się moją ręcznie wykonaną biżuterią. W projektowaniu biżuterii stworzyłam swój własny styl. Maluję artystyczne grafiki i zatapiam je w żywicy jubilerskiej.

W moich projektach pojawiają się kompozycje wykonane z prawdziwych roślin i kwiatów takich jak dmuchawce, wrzosy, róże. Ścieram się z materią żywicy, eksperymentuję. Tworzę unikalną biżuterię, która cieszy swoją niepowtarzalnością.

Marzena Królikowska-Kukuła
projektantka biżuterii

Komentarze (0)

16 innych produktów w tej samej kategorii: