Wszystkie produkty są gotowe do wysłania. Wysyłka do 2 dni roboczych.
Czarna bransoletka ręcznie robiona z zieloną zawieszką w kształcie serca
  • Czarna bransoletka ręcznie robiona z zieloną zawieszką w kształcie serca
  • Czarna bransoletka ręcznie robiona z zieloną zawieszką w kształcie serca
  • Czarna bransoletka ręcznie robiona z zieloną zawieszką w kształcie serca

Czarna bransoletka ręcznie robiona z zieloną zawieszką w kształcie serca

150,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
0 review(s)

Czarna bransoletka artystyczna z zieloną zawieszką w kształcie serca

Jest to bransoletka z czarnych koralików z zieloną zawieszką w kształcie serca z zatopionymi złotymi płatkami , którą zaprojektowałam i wykonałam w pracowni jubilerskiej KROLIKOVSKA. Jestem jubilerem i tworzę biżuterię artystyczną taką jak ta bransoletka z czarnych koralików z zieloną zawieszką w kształcie serca z zatopionymi złotymi płatkami.  Ukończyłam Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie. Tworząc biżuterię zależy mi na tym, by każdy produkt był unikalny, dlatego w tym sklepie internetowym  jest tylko jedna taka czarna bransoletka z zieloną zawieszką w kształcie serca z zatopionymi złotymi płatkami. Bransoletkę wykonałam ręcznie z wykorzystaniem czarnych koralików, złotych płatków, zielonej żywicy jubilerskiej.

  Zasady dostawy

Produkt jest dostępny a czas dostawy to 2 dni robocze (indywidualna personalizacja - 3 dni robocze)

  Polityka bezpieczeństwa

Zapłać online lub za pobraniem u kuriera DPD

  Zasady zwrotu

Wygodny zwrot zakupionych produktów!

bransoletka 37
1 Przedmiot

Opis

Materiał
Złote płatki
Żywica jubilerska
Serduszko
Szerokość i wysokość elementu: 15 mm
Rozmiar - długość bransoletki
Bransoletka na gumce
Opakowanie jubilerskie
Biżuteria pakowana jest w ozdobne opakowanie jubilerskie z logo marki Krolikovska przewiązane wstążką
Artysta Jubiler
Marzena Królikowska-Kukuła

Bransoletka artystyczna z żywicy jubilerskiej

Bransoletka  wyróżnia się tym, że dołączyłam do niej ręcznie zrobioną zieloną zawieszkę w kształcie serca z zatopionymi złotymi płatkami.  Zielona zawieszka z żywicy ze złotymi płatkami  dobrze  wygląda z czarną bransoletką.   

Czarna bransoletka ręcznie robiona z zieloną przezroczystą zawieszką w kształcie serca

Jest to ręcznie wykonana czarna bransoletka z przepiękną zieloną zawieszką - serce wykonaną z żywicy jubilerskiej, w której znajdują się złote płatki. Zielona zawieszka ze złotymi płatkami ciekawie wygląda z czarną bransoletką.

Unikalna biżuteria artystyczna ręcznie robiona z zieloną zawieszką

Unikalność tej ręcznie zrobionej czarnej bransoletki z zieloną zawieszką w kształcie serca polega na tym,  że nie jest możliwe, by zrobić dokładnie taką samą biżuterię. Każda bransoletka z zieloną zawieszką w kształcie serca z zatopionymi złotymi płatkami wykonywana jest tylko w jednym egzemplarzu. Nikt inny nie będzie posiadał dokładnie takiej samej czarnej bransoletki z czarnych koralików z zieloną zawieszką w kształcie serduszka. Nie jest możliwe, by stworzyć drugą identyczną  bransoletkę z taką samą zieloną zawieszką w kształcie serduszka.

Bransoletka hand made z zieloną zawieszką w kształcie serduszka

Jest to ręcznie wykonana czarna bransoletka tzw. hand made z zieloną zawieszką w kształcie serduszka z zatopionymi złotymi płatkami. Do jej wykonania wykorzystałam żywicę jubilerską, czarne kulki do bransoletki, żywicę.

Czarna bransoletka ze złotymi płatkami

Podaruj tę czarną bransoletkę z zawieszką w kształcie serca swojej żonie, przyjaciółce lub dziewczynie.  Ta bransoletka z czarnych koralików z zieloną zawieszką w kształcie serca może zostać dodatkowo wygrawerowana w mojej pracowni jubilerskiej.  Zobacz oryginalną biżuterię, którą możesz podarować w prezencie swojej siostrze.

Marzena Królikowska-Kukuła - projektantka biżuterii

Witaj! Jestem Marzena, projektantka biżuterii, którą oglądasz na tej stronie. Od dziecka kochałam tworzyć, dlatego zostałam artystką.

Ukończyłam Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie. Kiedy malowałam pierwsze obrazy czułam jak ptak na niebie. Cieszę, że to z Tobą mogę podzielić się moją ręcznie wykonaną biżuterią. W projektowaniu biżuterii stworzyłam swój własny styl. Maluję artystyczne grafiki i zatapiam je w żywicy jubilerskiej.

W moich projektach pojawiają się kompozycje wykonane z prawdziwych roślin i kwiatów takich jak dmuchawce, wrzosy, róże. Ścieram się z materią żywicy, eksperymentuję. Tworzę unikalną biżuterię, która cieszy swoją niepowtarzalnością.

Marzena Królikowska-Kukuła
projektantka biżuterii

Komentarze (0)

16 innych produktów w tej samej kategorii: