Wszystkie produkty są gotowe do wysłania. Wysyłka do 2 dni roboczych.
Czarna bransoletka z zawieszką z prawdziwym mchem i różowym wrzosem
  • Czarna bransoletka z zawieszką z prawdziwym mchem i różowym wrzosem
  • Czarna bransoletka z zawieszką z prawdziwym mchem i różowym wrzosem
  • Czarna bransoletka z zawieszką z prawdziwym mchem i różowym wrzosem

Czarna bransoletka z zawieszką z prawdziwym mchem i różowym wrzosem

150,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
0 review(s)

Czarna bransoletka artystyczna z zawieszką z prawdziwym mchem i różowym wrzosem

Jest to bransoletka z czarnych koralików z zawieszką z prawdziwym mchem i różowym wrzosem, którą zaprojektowałam i wykonałam w pracowni jubilerskiej KROLIKOVSKA. Jestem jubilerem i tworzę biżuterię artystyczną taką jak ta bransoletka z czarnych koralików z zawieszką z prawdziwym mchem i różowym wrzosem.  Ukończyłam Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie. Tworząc biżuterię zależy mi na tym, by każdy produkt był unikalny, dlatego w tym sklepie internetowym  jest tylko jedna taka czarna bransoletka z zawieszką z prawdziwym mchem i różowym wrzosem.  Bransoletkę wykonałam ręcznie z wykorzystaniem czarnych koralików, żywicy jubilerskiej, leśnego mchu, różowych wrzosów.

  Zasady dostawy

Produkt jest dostępny a czas dostawy to 2 dni robocze (indywidualna personalizacja - 3 dni robocze)

  Polityka bezpieczeństwa

Zapłać online lub za pobraniem u kuriera DPD

  Zasady zwrotu

Wygodny zwrot zakupionych produktów!

bransoletka 36
1 Przedmiot

Opis

Materiał
Mech
Wrzos różowy
Żywica jubilerska
Średnica kulki zawieszki
Kulka 1,8 cm
Rozmiar - długość bransoletki
Bransoletka na gumce
Opakowanie jubilerskie
Biżuteria pakowana jest w ozdobne opakowanie jubilerskie z logo marki Krolikovska przewiązane wstążką
Artysta Jubiler
Marzena Królikowska-Kukuła

Bransoletka artystyczna z żywicy jubilerskiej z prawdziwym mchem i różowym wrzosem

Bransoletka  wyróżnia się tym, że dołączyłam do niej ręcznie robioną zawieszkę z prawdziwym polskim leśnym mchem o kwiatkami różowego wrzosu.  Zawieszka z żywicy z zatopionym zielonym mchem i kwiatami różowego wrzosu pięknie komponuje się z czarną bransoletką.  

Czarna bransoletka ręcznie robiona z kulką żywicy z zielonym mchem i różowym wrzosem

Jest to artystyczna  czarna bransoletka z przepiękną zawieszką, w której zatopiłam prawdziwy polski leśny mech i kwiatuszki wrzosu.  Ta bransoletka z żywiczną kulka z prawdziwymi roślinami wrzosu i leśnego mchu przepięknie komponuje się z czarnymi koralikami bransoletki.

Unikalna biżuteria artystyczna ręcznie robiona z żywiczną zawieszką z mchem i wrzosem

Unikalność tej ręcznie zrobionej czarnej bransoletki z zawieszką z zielonym polskim mchem i wrzosem polega na tym,  że nie jest możliwe, by zrobić dokładnie taką samą biżuterię. Każda bransoletka z taką zawieszką wykonywana jest tylko w jednym egzemplarzu. Nikt inny nie będzie posiadał dokładnie takiej samej czarnej bransoletki z czarnych koralików z taką samą zawieszką z taką samą kompozycją mchu i wrzosów.  

Czarna Bransoletka hand made z zawieszką z żywicy z zatopionymi prawdziwymi roślinami

Jest to ręcznie wykonana czarna bransoletka tzw. hand made z wyjątkową zawieszką z zielonym mchem i wrzosem. Do jej wykonania wykorzystałam żywicę jubilerską, czarne kulki do bransoletki,  żywicę, polski zielony mech, różowe kwiaty wrzosu.

Czarna bransoletka z wrzosem i zielonym mchem na prezent dla ukochanej

Podaruj tę czarną bransoletkę z wrzosem i zielonym mchem swojej dziewczynie lub przyjaciółce.  Ta bransoletka z czarnych koralików z wrzosem i zielonym polskim mchem może zostać dodatkowo wygrawerowana w mojej pracowni jubilerskiej.  Zobacz oryginalne bransoletki na prezent z grawerem.

Marzena Królikowska-Kukuła - projektantka biżuterii

Witaj! Jestem Marzena, projektantka biżuterii, którą oglądasz na tej stronie. Od dziecka kochałam tworzyć, dlatego zostałam artystką.

Ukończyłam Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie. Kiedy malowałam pierwsze obrazy czułam jak ptak na niebie. Cieszę, że to z Tobą mogę podzielić się moją ręcznie wykonaną biżuterią. W projektowaniu biżuterii stworzyłam swój własny styl. Maluję artystyczne grafiki i zatapiam je w żywicy jubilerskiej.

W moich projektach pojawiają się kompozycje wykonane z prawdziwych roślin i kwiatów takich jak dmuchawce, wrzosy, róże. Ścieram się z materią żywicy, eksperymentuję. Tworzę unikalną biżuterię, która cieszy swoją niepowtarzalnością.

Marzena Królikowska-Kukuła
projektantka biżuterii

Komentarze (0)

16 innych produktów w tej samej kategorii: