Wszystkie produkty są gotowe do wysłania. Wysyłka do 2 dni roboczych.
Czarna bransoletka ręcznie robiona z czerwoną zawieszką z prawdziwym dmuchawcem
  • Czarna bransoletka ręcznie robiona z czerwoną zawieszką z prawdziwym dmuchawcem
  • Czarna bransoletka ręcznie robiona z czerwoną zawieszką z prawdziwym dmuchawcem

Czarna bransoletka ręcznie robiona z czerwoną zawieszką z prawdziwym dmuchawcem

150,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
0 review(s)

Czarna bransoletka artystyczna z czerwoną zawieszką z prawdziwym dmuchawcem 

Jest to bransoletka z czarnych koralików z czerwoną zawieszką z prawdziwym dmuchawcem, którą zaprojektowałam i wykonałam w pracowni jubilerskiej KROLIKOVSKA. Jestem jubilerem i tworzę biżuterię artystyczną taką jak ta bransoletka z czerwoną zawieszką z prawdziwym dmuchawcem.  Ukończyłam Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie. Tworząc biżuterię zależy mi na tym, by każdy produkt był unikalny, dlatego w tym sklepie internetowym  jest tylko jedna taka czarna bransoletka z czerwoną zawieszką z prawdziwym dmuchawcem.  Bransoletkę wykonałam ręcznie z wykorzystaniem czarnych koralików, czerwonej żywicy jubilerskiej, dmuchawca znalezionego na łące.

  Zasady dostawy

Produkt jest dostępny a czas dostawy to 2 dni robocze (indywidualna personalizacja - 3 dni robocze)

  Polityka bezpieczeństwa

Zapłać online lub za pobraniem u kuriera DPD

  Zasady zwrotu

Wygodny zwrot zakupionych produktów!

bransoletka 35
1 Przedmiot

Opis

Kruszec
Srebro 925
Materiał
Dmuchawiec
Żywica jubilerska
Rozmiar - długość bransoletki
Bransoletka na gumce
Średnica kulki - zawieszki przy bransoletce
Kulka 1,8 cm
Opakowanie jubilerskie
Biżuteria pakowana jest w ozdobne opakowanie jubilerskie z logo marki Krolikovska przewiązane wstążką
Artysta Jubiler
Marzena Królikowska-Kukuła

Bransoletka artystyczna z żywicy z czerwoną zawieszką z prawdziwym dmuchawcem

Bransoletka  wyróżnia się tym, że dołączyłam do niej ręcznie zrobioną czerwoną zawieszkę z prawdziwym dmuchawcem.  Zawieszka z żywicy z zatopionym prawdziwym dmuchawcem pięknie komponuje się z czarną bransoletką.  

Czarna bransoletka ręcznie robiona z czerwoną kulką żywicy z dmuchawcem

Jest to artystyczna  czarna bransoletka z przepiękną czerwoną zawieszką, w której zatopiłam prawdziwy polski dmuchawiec.  Ta bransoletka z czerwoną żywiczną kulką z prawdziwym dmuchawcem przepięknie komponuje się z czarnymi koralikami bransoletki.

Unikalna biżuteria artystyczna ręcznie robiona z czerwoną żywiczną zawieszką z dmuchawcem

Unikalność tej ręcznie zrobionej czarnej bransoletki z czerwoną zawieszką z prawdziwym dmuchawcem polega na tym,  że nie jest możliwe, by zrobić dokładnie taką samą biżuterię. Każda bransoletka z taką czerwoną zawieszką z dmuchawcem wykonywana jest tylko w jednym egzemplarzu. Nikt inny nie będzie posiadał dokładnie takiej samej czarnej bransoletki z czarnych koralików z taką samą czerwoną zawieszką z taką samą kompozycją dmuchawców.  

Czarna Bransoletka hand made z czerwoną zawieszką z żywicy z zatopionym prawdziwym dmuchawcem

Jest to ręcznie wykonana czarna bransoletka tzw. hand made z wyjątkową czerwoną zawieszką z dmuchawcem. Do jej wykonania wykorzystałam żywicę jubilerską, czarne kulki do bransoletki,  żywicę, kwiat dmuchawca.

Czarna bransoletka ręcznie robiona z dmuchawcem na prezent dla ukochanej

Podaruj tę czarną bransoletkę z czerwoną zawieszką z dmuchawcem swojej dziewczynie lub przyjaciółce.  Ta bransoletka z czarnych koralików z prawdziwym dmuchawcem może zostać dodatkowo wygrawerowana w mojej pracowni jubilerskiej.  Zobacz oryginalne bransoletki na prezent dla dziewczyny.

Marzena Królikowska-Kukuła - projektantka biżuterii

Witaj! Jestem Marzena, projektantka biżuterii, którą oglądasz na tej stronie. Od dziecka kochałam tworzyć, dlatego zostałam artystką.

Ukończyłam Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie. Kiedy malowałam pierwsze obrazy czułam jak ptak na niebie. Cieszę, że to z Tobą mogę podzielić się moją ręcznie wykonaną biżuterią. W projektowaniu biżuterii stworzyłam swój własny styl. Maluję artystyczne grafiki i zatapiam je w żywicy jubilerskiej.

W moich projektach pojawiają się kompozycje wykonane z prawdziwych roślin i kwiatów takich jak dmuchawce, wrzosy, róże. Ścieram się z materią żywicy, eksperymentuję. Tworzę unikalną biżuterię, która cieszy swoją niepowtarzalnością.

Marzena Królikowska-Kukuła
projektantka biżuterii

Komentarze (0)

16 innych produktów w tej samej kategorii: