Wszystkie produkty są gotowe do wysłania. Wysyłka do 2 dni roboczych.
Czarna bransoletka z zieloną zawieszką z prawdziwym norweskim mchem
  • Czarna bransoletka z zieloną zawieszką z prawdziwym norweskim mchem
  • Czarna bransoletka z zieloną zawieszką z prawdziwym norweskim mchem
  • Czarna bransoletka z zieloną zawieszką z prawdziwym norweskim mchem
  • Czarna bransoletka z zieloną zawieszką z prawdziwym norweskim mchem
  • Czarna bransoletka z zieloną zawieszką z prawdziwym norweskim mchem

Czarna bransoletka z zieloną zawieszką z prawdziwym norweskim mchem

150,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
0 review(s)

Czarna bransoletka ręcznie robiona z zieloną zawieszką z prawdziwym norweskim mchem

Jest to bransoletka z czarnych koralików z zieloną zawieszką wykonaną z żywicy z prawdziwym norweskim mchem, którą zaprojektowałam i wykonałam w pracowni jubilerskiej KROLIKOVSKA. Jestem jubilerem i tworzę biżuterię artystyczną taką jak ta bransoletka z czarnych koralików z prawdziwym mchem zatopionym w zielonej zawieszce.  Ukończyłam Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie. Tworząc biżuterię zależy mi na tym, by każdy produkt był unikalny, dlatego w tym sklepie internetowym  jest tylko jedna taka bransoletka z czarnych kulek z zielonym norweskim mchem zatopionym w zielonej kulce żywicy. Bransoletkę wykonałam ręcznie z wykorzystaniem czarnych koralików, mchu norweskiego, zielonej żywicy jubilerskiej.

  Zasady dostawy

Produkt jest dostępny a czas dostawy to 2 dni robocze (indywidualna personalizacja - 3 dni robocze)

  Polityka bezpieczeństwa

Zapłać online lub za pobraniem u kuriera DPD

  Zasady zwrotu

Wygodny zwrot zakupionych produktów!

bransoletka 25
1 Przedmiot

Opis

Kruszec
Srebro 925
Materiał
Żywica jubilerska
Rozmiar - długość bransoletki
Bransoletka na gumce
Średnica kulki - zawieszki przy bransoletce
Kulka 1,8 cm
Opakowanie jubilerskie
Biżuteria pakowana jest w ozdobne opakowanie jubilerskie z logo marki Krolikovska przewiązane wstążką
Artysta Jubiler
Marzena Królikowska-Kukuła

Bransoletka artystyczna z prawdziwym norweskim mchem zatopionym w zielonej  zawieszce wykonanej z żywicy

Bransoletka  wyróżnia się tym, że dołączyłam do niej ręcznie robioną zieloną kulkę z żywicy z zatopionym prawdziwym norweskim mchem. Zielona kulka żywicy z jasno zielonym mchem  ładnie komponuje się z tą czarną bransoletką.   

Czarna bransoletka ręcznie robiona z prawdziwym jasno zielonym mchem zatopionym w  żywicy

Jest to ręcznie wykonana czarna bransoletka z przepiękną zieloną kulką wykonaną z żywicy jubilerskiej, w której znajduje się prawdziwy jasno zielony norweski mech. Kulka jest zielona i bardzo elegancko wygląda z czarnymi kulkami bransoletki.

Unikalna biżuteria artystyczna ręcznie robiona z mchem norweskim zatopionym w żywicy w zielonej zawieszce

Unikalność tej ręcznie zrobionej czarnej bransoletki z prawdziwym jasno zielonym mchem norweskim w zielonej kulce polega na tym,  że nie jest możliwe, by zrobić dokładnie taką samą biżuterię. Każda bransoletka z zieloną kulką z żywicy z prawdziwą rośliną - mchem wykonywana jest tylko w jednym egzemplarzu. Nikt inny nie będzie posiadał dokładnie takiej samej czarnej bransoletki z czarnych koralików z zieloną zawieszką kryjącą w sobie prawdziwy zielony mech. Nie jest możliwe, by stworzyć drugą identyczną  bransoletkę z taką samą zieloną zawieszką z dmuchawcem.

Bransoletka hand made z zieloną zawieszką z mchem i czarnymi  koralikami

Jest to ręcznie wykonana czarna bransoletka tzw. hand made z prawdziwym jasno zielonym mchem leśnym zatopionym w  żywicy jubilerskiej. Do jej wykonania wykorzystałam żywicę jubilerską i prawdziwą roślinę leśnego mchu, czarne kulki do bransoletki, żywicę.

Czarna bransoletka z zieloną zawieszką z mchem lesnym, którą podarujesz przyjaciółce

Podaruj tę czarną bransoletkę z norweskim jasno zielonym mchem leśnym  swojej żonie, przyjaciółce lub dziewczynie.  Ta bransoletka z czarnych koralików z prawdziwym jasnym mchem  może zostać dodatkowo wygrawerowana w mojej pracowni jubilerskiej.  Zobacz oryginalną biżuterię, którą możesz podarować w prezencie z okazji 30 urodzin.

Marzena Królikowska-Kukuła - projektantka biżuterii

Witaj! Jestem Marzena, projektantka biżuterii, którą oglądasz na tej stronie. Od dziecka kochałam tworzyć, dlatego zostałam artystką.

Ukończyłam Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie. Kiedy malowałam pierwsze obrazy czułam jak ptak na niebie. Cieszę, że to z Tobą mogę podzielić się moją ręcznie wykonaną biżuterią. W projektowaniu biżuterii stworzyłam swój własny styl. Maluję artystyczne grafiki i zatapiam je w żywicy jubilerskiej.

W moich projektach pojawiają się kompozycje wykonane z prawdziwych roślin i kwiatów takich jak dmuchawce, wrzosy, róże. Ścieram się z materią żywicy, eksperymentuję. Tworzę unikalną biżuterię, która cieszy swoją niepowtarzalnością.

Marzena Królikowska-Kukuła
projektantka biżuterii

Komentarze (0)

16 innych produktów w tej samej kategorii: