Wszystkie produkty są gotowe do wysłania. Wysyłka do 2 dni roboczych.
Kolczyki serduszka srebrne i czarne
  • Kolczyki serduszka srebrne i czarne
  • Kolczyki serduszka srebrne i czarne
  • Kolczyki serduszka srebrne i czarne
  • Kolczyki serduszka srebrne i czarne
  • Kolczyki serduszka srebrne i czarne
  • Kolczyki serduszka srebrne i czarne
  • Kolczyki serduszka srebrne i czarne

Kolczyki serduszka srebrne i czarne

190,00 zł
Brutto
Kruszec
Ilość
0 review(s)

Kolczyki serduszka srebrne i czarne

Kolczyki serduszka srebrne i czarne to kolczyki  szerokość i wysokości 1,5 cm. W czarnych serduszkach zatopione są płatki złota w odcieniu różowego złota. Czarna żywica na spodzie serduszka jest transparentna. Elementy kolczyków wykonane są z żywicy jubilerskiej, wykończone wkrętkami ze srebra próby 925 zapinane srebrnymi eleganckimi tulejami.

Kolekcja kolczyki z sercem mogą stać się bardzo miłym prezentem i odpowiedzią na pytanie - co kupić dziewczynie na święta?

Kolczyki serduszka srebrne i czarne stały się magicznym symbolem miłości. 

  Zasady dostawy

Produkt jest dostępny a czas dostawy to 2 dni robocze (indywidualna personalizacja - 3 dni robocze)

  Polityka bezpieczeństwa

Zapłać online lub za pobraniem u kuriera DPD

  Zasady zwrotu

Wygodny zwrot zakupionych produktów!

kolczyki 15
4 Przedmioty

Opis

Kruszec
Srebro 925
Materiał
Złote płatki
Żywica jubilerska
Serduszko
Szerokość i wysokość elementu: 15 mm
Artysta Jubiler
Marzena Królikowska-Kukuła

Kolczyki serduszka srebrne i czarne

Kolczyki serduszka srebrne i czarne z płatkami złota różowego.

Szerokość i wysokość elementu: 15 mm

Kolczyki zapakowane w pięknym prezentowym pudełku z kokardą.

"Wielką karierę zrobiło serce po genialnym w swej prostocie pomyśle amerykańskiego grafika Miltona Glasera. Nowy Jork miał w latach 70. poważne kłopoty, nękała go szalejąca przestępczość i ekonomiczna recesja. Przygotowano program naprawczy, w którym jednym ze sposobów na przywrócenie świetności metropolii mieli być turyści. Nowym hasłem promocyjnym został slogan: „I love New York” (Kocham Nowy Jork). Glaser zamiast słowa „love” po prostu wstawił serduszko. Tak w 1977 r. wprowadzono do użycia jego symbol „I ♥ NY”. Nie podejrzewano, że odniesie taki sukces. Najlepszy dowód to fakt, że autor wykonał tę pracę za darmo.

Znaczek rozpowszechnił się na najrozmaitszych, szczególnie odzieżowych, pamiątkach nowojorskich. Potem symbol serca w tej formie jako synonim słowa „kochać” opanował prawie cały świat. Po dramacie z 11 września 2001 r. Glaser zaproponował wariację swego najsłynniejszego dzieła. Hasło brzmiało wtedy: „I love NY more than ever” (Kocham Nowy Jork bardziej niż kiedykolwiek). Serduszko na dole po lewej stronie było lekko osmalone, co odnosiło się symbolicznie do umiejscowienia bliźniaczych wież na Manhattanie. Władze miejskie nie były zainteresowane zreformowanym znakiem, więc Glaser wysłał go do „New York Daily News”. Gazeta błyskawicznie rozpropagowała pomysł, dołączając emblemat do numeru. Nowojorczycy przyczepiali plakaty ze zmodyfikowanym logo w oknach, witrynach sklepów, w metrze. Osmalony symbol rozprzestrzenił się po całej metropolii.

Genialny w swej prostocie projekt „I ♥ NY” pokazuje, ile można jeszcze wykrzesać z tak pozornie banalnego i strywializowanego znaku jak czerwone serduszko."

cytat z tekstu Łukasza Dziatkiewicza- "Serce jako symbol".

Marzena Królikowska-Kukuła - projektantka biżuterii

Witaj! Jestem Marzena, projektantka biżuterii, którą oglądasz na tej stronie. Od dziecka kochałam tworzyć, dlatego zostałam artystką.

Ukończyłam Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie. Kiedy malowałam pierwsze obrazy czułam jak ptak na niebie. Cieszę, że to z Tobą mogę podzielić się moją ręcznie wykonaną biżuterią. W projektowaniu biżuterii stworzyłam swój własny styl. Maluję artystyczne grafiki i zatapiam je w żywicy jubilerskiej.

W moich projektach pojawiają się kompozycje wykonane z prawdziwych roślin i kwiatów takich jak dmuchawce, wrzosy, róże. Ścieram się z materią żywicy, eksperymentuję. Tworzę unikalną biżuterię, która cieszy swoją niepowtarzalnością.

Marzena Królikowska-Kukuła
projektantka biżuterii

Komentarze (0)

16 innych produktów w tej samej kategorii: