Opakowanie prezentowe GRATIS  ♥  Wygodny zwrot produktu  ♥  Poczta prezentowa GRATIS   ♥  Kartka z życzeniami GRATIS

Naszyjniki ślubne

Naszyjniki ślubne KROLIKOVSKA Jest 112 produktów.

Aktywne filtry

Wyjątkowe naszyjniki ślubne - w tym dniu każda z nas pragnie wyglądać wyjątkowo!

Jak wybrać naszyjniki ślubne, by wyglądać wyjątkowo? Chcesz wyglądać wyjątkowo na  swoim ślubie tak, by ten dzień na zawsze pozostał jednym z najpiękniejszych dni w Twoim życiu. Zadanie bardzo trudne, wymagające wielu przygotowań, prawda? Ale przed takim zadaniem stoi każda przyszła Panna Młoda. Ślub to przecież bardzo ważny dzień w naszym życiu. Jest wiele ciekawych naszyjników ślubnych, ale który będzie tym najlepszym? Jaki naszyjnik wybrać, by elegancko i szykownie wyglądać na ślubie?

Jak zachować swój własny styl wybierając naszyjniki ślubne?

Czasami spotykam się z sytuacją, w której przyszłej Pannie Młodej doradzają różne osoby, najczęściej rodzina, przyjaciółki, koleżanki. Moje klientki słysząc tak wiele rad czasami są zdezorientowane i nie wiedzą jaki naszyjnik ślubny wybrać. Czy zdecydować się na klasyczną biżuterię, podobną do tej którą na ślubie nosiła moja mama czy założyć coś bardziej oryginalnego? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Ja zawsze doradzam, by posłuchać własnego głosu i dopasować biżuterię do tego co się kocha, co się ceni. Dla jednej Panny Młodej będzie to klasyka a dla innej coś bardziej nietypowego.

Artystyczne naszyjniki ślubne z żywicy

W naszej pracowni tworzymy artystyczne naszyjniki ślubne z żywicy. Możesz wybrać naszyjnik z prawdziwymi kwiatami lub naszyjnik z ręcznie malowaną grafiką. Jest to unikalna tworzona przez artystę biżuteria projektancka. 

Czy wiesz, że nie każdy naszyjnik ślubny będzie pasował do Twojej sukni ślubnej?

Wybierając naszyjnik najlepiej dopasować go do konkretnej sukni ślubnej. Pamiętaj, że najważniejsze, by podobał się on Tobie. Wybierz kilka produktów i zobacz jak będą wyglądały z Twoją suknią ślubną. Jest też kilka zasad, których warto przestrzegać wybierając naszyjnik.

Jakich błędów uniknąć wybierając naszyjniki ślubne?  

Jaki naszyjnik ślubny będzie pasował do mojego kroju sukni ślubnej, kształtu twarzy, figury? Czy wiesz, że nie każdy naszyjnik jest dla Ciebie właściwy? Dobierz właściwy naszyjnik korzystając z tego poradnika. 

Naszyjniki ślubny z duszą

W tej kategorii znajdziesz ciekawe propozycje naszyjników ślubnych. Wszystkie te produkty wykonywane są ręcznie. Ja jestem z zawodu artystką i są to moje projekty. Zapraszam Cię do oglądania.