Biżuteria z prawdziwymi kwiatami

Biżuteria z prawdziwymi kwiatami KROLIKOVSKA Jest 226 produktów.

Aktywne filtry

Biżuteria z prawdziwymi kwiatami ręcznie robiona z żywicy i srebra

Biżuteria z prawdziwymi kwiatami zatopionymi w żywicy to wyjątkowa twórczość jubilerska. Kwiaty w szkle bo tak często nazywają je klienci to kwiaty na zawsze, niezmienne zatrzymane w biżuterii z żywicy jubilerskiej. Jest to niezwykły materiał jubilerski. Jest wymagający, trudny do pracy dla jubilera ale efekty tej pracy - biżuteria z prawdziwymi kwiatami zatopionymi w żywicy jest spektakularny. Kwiat w szklanej kuli - naszyjnik z prawdziwym kwiatem róży - biała róża, żółta róża, czerwona róża. Biżuteria z kwiatów wrzosu w wiszących srebrnych kolczykach, w magicznych pierścionkach z wrzosem i dmuchawcem. Szukasz prezentu dla niej zobacz prawdziwe kwiaty zatopione w żywicy. Będą niespotykanym i niepowtarzalnym  prezentem.

Biżuteria z prawdziwymi kwiatami zatopionymi w żywicy od KROLIKOVSKA 

Biżuteria z prawdziwymi kwiatami zatopionymi w żywicy to produkt wyjątkowy i oryginalny. Chcesz posiadać biżuterię wykonaną z prawdziwych kwiatów? Lubisz oryginalne ręcznie tworzone produkty? Kochasz kwity, rośliny i naturę? Jeśli tak, to biżuteria z prawdziwymi kwiatami będzie dla Ciebie interesująca. Biżuteria z prawdziwymi kwiatami będzie ciekawym dodatkiem do Twoich stylizacji.   

Co sprawia, że biżuteria z prawdziwymi kwiatami jest tak niezwykła? 

Proces projektowania i wytwarzania biżuterii z prawdziwymi kwiatami to sekret jej wyjątkowości. Biżuteria z prawdziwymi kwiatami została zaprojektowana przez artystkę, absolwentkę Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie Marzenę Królikowską-Kukuła. Biżuteria z prawdziwymi kwiatami tworzona jest całkowicie ręcznie w niewielkiej Pracowni Jubilerskiej KROLIKOVSKA. To produkcji używamy srebra i kwiatów. W naszej biżuterii kwiatowej znajdziesz kwiaty róży, wrzosu, leśny mech, dmuchawce i wiele innych kwiatów. To są prawdziwe kwiaty, które zostały zatopione w żywicy.  W tej biżuterii z prawdziwymi kwiatami zatrzymaliśmy piękno natury, powiew wiatru i wspomnienia. Jeśli kochasz naturę, to ta biżuteria z kwiatami będzie dla Ciebie idealna.

Jak zatapiać prawdziwe kwiaty w żywicy jubilerskiej?

Praca z roślinami wymaga ogromnej precyzji. Bardzo trudno jest zatopić w żywicy delikatny kwiat. Proces produkcji biżuterii z prawdziwymi kwiatami musi odbywać się ręcznie. Tworząc biżuterię zwracamy szczególną uwagę, by była ona oryginalna i unikalna.  Biżuteria tworzymy w Polsce w pracowni jubilerskiej.

Dlaczego warto zdecydować się na biżuterię z prawdziwymi kwiatami z pracowni KROLIKOVSKA?

Zobacz czym wyróżnia się nasza biżuteria kwiatowa, którą powstaje w naszej pracowni jubilerskiej. Każdy rodzaj biżuterii kwiatowej, który tu zaprezentowano występuje tylko w jednym egzemplarzu. Tylko Ty będziesz posiadała ten wyjątkowy i jedyny egzemplarz naszyjnika, pierścionków czy tez kolczyków z prawdziwymi kwiatami. Wszystko to sprawia, że jest to biżuteria kwiatowa nie tylko oryginalna i niepowtarzalna. Biżuteria z prawdziwymi kwiatami zatopionymi w żywicy  została zaprojektowana przez absolwentkę Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie – Marzenę Królikowską-Kukułę. To oryginalna biżuteria stworzona z prawdziwych kwiatów takich jak wrzos, róża, dmuchawiec, mech leśny. Naszą biżuterię tworzymy z wysokiej jakości srebra, żywicy jubilerskiej, naturalnych kwiatów i drewna.   

Biżuteria z prawdziwymi kwiatami zatopionymi w żywicy od KROLIKOVSKA to wyjątkowy dodatek zarówno do casualowych  stylizacji a także do stylizacji bardziej eleganckich. Biżuterię z żywicy możesz nosić też do sportowych strojów. Będzie także pasowała do eleganckiej sukni balowej. Biżuteria z prawdziwą białą różą pasuje też do sukni ślubnej.  

Modna biżuteria z prawdziwymi kwiatami zatopionymi w żywicy jubilerskiej od KROLIKOVSKA 

Modną biżuterię z prawdziwymi kwiatami tworzę specjalnie dla Ciebie w pracowni jubilerskiej KROLIKOVSKA. W tej biżuterii na pewno odkryjesz coś wyjątkowego. Jest tu wiele różnych wzorów, które sama zaprojektowałam. Wybór biżuterii jest tu ogromny. Jeśli jednak poszukujesz innej biżuterii z prawdziwymi kwiatami zatopionymi w żywicy, napisz do mnie. Jest możliwe, że stworzę dla Ciebie biżuterię na zamówienie. Biżuteria na zamówienie to też pomysł na bardzo oryginalny prezent.

Jak nosić biżuterię z prawdziwymi kwiatami?

Zwróć uwagę na to, że biżuteria z prawdziwymi kwiatami pasuje do wielu typów twarzy i urody oraz sylwetek. Wybierz naszyjnik, kolczyki lub pierścionek z takim kwiatem, który najlepiej pasuje do Twojej osobowości. Wybór jest naprawdę duży. Ciekawe są wzory kolczyków z kwiatami wrzosu, dmuchawca i drewienkiem. Możesz też zobaczyć śliczny pierścionek z bardzo dużym oczkiem, w którym zatopiłam prawdziwą czerwoną różę. Odkryj naprawdę interesujące i modne wzory naszyjników z dmuchawcem.  Biżuteria z prawdziwymi kwiatami wspaniale podkreśli Twój styl i charakter. Odkryj wyjątkowość tych produktów.   

Biżuteria z prawdziwymi kwiatami zatopionymi w żywicy zaprojektowana przez polskich projektantów i designerów – wybierz oryginalność i nieszablonowość! 

Biżuteria z prawdziwymi kwiatami została wyprodukowana w Polsce w Pracowni Jubilerskiej KROLIKOVSKA. Projektantem tej oryginalnej biżuterii kwiatowej jest artystka – Marzenę Królikowska-Kukuła, która jest absolwentką ASP w Warszawie. Jeśli szukasz ciekawej biżuterii kwiatowej,  sprawdź biżuterię od KROLIKOVSKA. Te produkty, w których zatopiono prawdziwe kwiaty i rośliny będą z pewnością przyciągały uwagę innych osób.  Twoja biżuteria będzie bardzo oryginalna.

Biżuteria roślinna  z prawdziwymi kwiatami pasuje każdej kobiecie

Zastanawiasz się, czy kolczyki, pierścionek czy naszyjnik z prawdziwymi kwiatami będzie Ci pasować? Ta naturalne produkty  ubierzesz to wielu stylizacji. A może zastanawiasz się jaki kształt żywicznej zawieszki wybrać? Czy zawieszka ma być bardzo duża? A może wybrać malutką, minimalistyczną zawieszkę z zatopionymi w niej maleńkimi kwiatuszkami? Z miłą chęcią pomogę Ci dokonać właściwego wyboru.  Będzie to dla mnie wielkim zaszczytem, by móc Ci pomóc. Zapraszam, napisz lub zadzwoń do mnie. Porozmawiajmy o Twojej biżuterii.  Zapraszam Cię do odwiedzenia mojego bloga Już niedługo pojawi się ciekawy blog modowy z poradami. Będzie tu wiele ciekawych porad o zasadach wybierania biżuterii.  

Zobacz jak duży jest wybór biżuterii z prawdziwymi kwiatami. Wybierz taką biżuterię, która najlepiej będzie Ci pasowała. Odkryj również inne, również ładne produkty, które tworzę ręcznie w mojej pracowni jubilerskiej. Zobacz na przykład artystyczną biżuterię ręcznie malowaną. To ciekawa propozycja bardzo ciekawej biżuterii. Zapraszam!    

Biżuteria z prawdziwymi kwiatami zatopionymi w żywicy. Znajdziesz tu elegancką biżuterię stworzoną z prawdziwych kwiatów takich jak wrzosy, dmuchawce, róże. Znajdziesz tu naszyjniki i zawieszki, pierścionki oraz kolczyki z prawdziwymi kwiatami.