Opakowanie prezentowe GRATIS  ♥  Wygodny zwrot produktu  ♥  Poczta prezentowa GRATIS   ♥  Kartka z życzeniami GRATIS

Naszyjniki z prawdziwą różą

Naszyjniki z prawdziwą różą KROLIKOVSKA Jest 18 produktów.

Aktywne filtry

Naszyjniki z prawdziwą różą to znakomity pomysł na prezent

Naszyjniki z prawdziwą róża będą doskonałym prezentem na rocznicę ślubu. Są takie okazje jak kolejna rocznica ślubu czasami bardzo wyjątkowe bo okrągłe i pojawia się pytanie - jaki prezent dla niej na rocznicę ślubu, jaki prezent dla ukochanej. Te daty przypominają że mija czas od tego wyjątkowego dnia - daty Waszego Ślubu. Rocznice przypominają że codzienności dnia jesteście razem kolejny rok, rok za rokiem razem.  Często te rocznice podkreślasz bukietem róż podarowanym żonie. Mam dla Ciebie inny pomysł. Podaruj naszyjnik z prawdziwą różą - będzie  z nią na zawsze, będzie jej przypominał o wyjątkowej rocznicy, będzie symbolem miłości. 

Biżuteria z prawdziwą białą różą idealna jako naszyjnik ślubny

Biżuteria z żywicy jubilerskiej z prawdziwą białą różą jest ręcznie robiona w pracowni biżuterii artystycznej KROLIKOVSKA. Projektantem tej biżuterii z tymi pięknymi i delikatnymi kwiatami białej róży jest Marzena Królikowska-Kukuła, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Biżuteria z prawdziwymi z delikatną białą różą to idealny pomysł na naszyjnik ślubny.

Naszyjniki z prawdziwą białą różą

Z prawdziwych białych róż tworzymy przepiękne naszyjniki. Białe główki róż zatapiamy w krystalicznej żywicy jubilerskiej. Zawieszka naszyjnika z prawdziwym białym kwiatem jest wyjątkowa i znakomicie wygląda ze srebrnym lub pozłacanym łańcuszkiem. Możesz zamówić naszyjnik z malutką białą główką róży.

Jak powstaje biżuteria żywicy jubilerskiej z prawdziwą białą różą

Stworzenie biżuterii z żywicy jubilerskiej z prawdziwymi białymi różami jest naprawdę wyjątkowo trudnym zadaniem. Biała róża jest naprawdę trudna do zatopienia w żywicy. Zatapiając białą różę trzeba bardzo uważać, by kwiat nie został zniszczony. Jednak efekt końcowy jest imponujący. Cały kwiat białej róży sprawia, że naszyjnik jest okazały. Taki naszyjnik znakomicie pasuje do sukni ślubnej.

Naszyjnik z prawdziwą różą to niezwykłe osiągnięcie jubilerskie

Biżuteria z żywicy a w niej zatopiona na zawsze prawdziwa różą czerwona, żółta lub biała. Ta biżuteria symbolizuje zatrzymany czas. Zatrzymane wspomnienia najpiękniejszych chwil. Wydaje się to całkiem nierealne, że można zatrzymać upływ czasu.  

Kwiat jak żywy w ręcznie robionej biżuterii

Szukasz niezwykłej biżuterii artystycznej  na prezent? Chcesz wyrazić uczucie osobie, którą obdarujesz tym niezwykłym prezentem?  Potrzebujesz nietuzinkowej i niebanalnej biżuterii? Właśnie taki jest naszyjnik z prawdziwą różą zatopioną w żywicy.  Zaprojektowany i starannie wykonany   przez absolwentkę Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie Marzenę Królikowską-Kukułę.  To właśnie taką niepowtarzalną biżuterię wykonuje się w polskiej pracowni jubilerskiej KROLIKOVSKA. 

Co sprawia, że biżuteria KROLIKOVSKA z prawdziwą różą jest tak wyjątkowa?

Nie ma na świecie dwóch takich samych róż. Dlatego też nie ma dwóch takich samych naszyjników stworzonych w naszej pracowni. Każdy jest inny. Każdy oryginalny. Żaden nie jest masowo produkowany na dużą skalę. Niepowtarzalność i piękno, które teraz możesz podarować sobie lub komuś bardzo bliskiemu.

Naszyjnik z prawdziwą różą to doskonały pomysł na oryginalny prezent 

Odkryj nasze niezwykłe naszyjniki z prawdziwą różą zatopioną w żywicy jubilerskiej.  Każda biżuteria, która tu zobaczysz została indywidualnie zaprojektowana i ręcznie wykonana.  Naszyjniki z prawdziwą różą z żywicy jubilerskiej charakteryzują się tym, że pięknie odbijają i załamują światło. Ten rodzaj naszyjnika jest już od wielu lat wybierany przez nasze klientki.  Naszyjnik z prawdziwą różą jest również często wybierany przez mężczyzn jako prezent z okazji dnia ślubu lub prezent dla narzeczonej.

Naszyjnik z prawdziwym kwiatem róży

Zobacz ten naszyjnik. Jest bardzo oryginalny. Zatopiłam w nim prawdziwy kwiat róży. Ten kwiat może Ci zawsze towarzyszyć.  Biżuteria z prawdziwymi kwiatami  pasuje zarówno do ubrań sportowych jak i casualowych a także do tych bardziej eleganckich.

Naturalna ekologiczna biżuteria

Jeśli poszukujesz niezwykłego naszyjnika  sprawdź moją kolekcję naszyjników z prawdziwymi kwiatami róży.  Znajdziesz tu wzory biżuterii, które specjalnie zaprojektowałam takiej jak naszyjnik z żółtą różą, naszyjnik z białą różą czy naszyjnik z czerwoną różą. Naszyjniki są bardzo ciekawe ponieważ, to co w nich widzisz to najprawdziwsza żywa róża. Ten rodzaj biżuterii wygląda bardzo efektowanie i pasuje do wielu różnych strojów.  Naszyjnik będzie pasował do eleganckiej wieczorowej sukni. Naszyjnik z białą lub czerwoną różą będzie ciekawym uzupełnieniem sukni ślubnej.  Założysz go również do casualowych stylizacji. Będziesz wyglądała naprawdę zjawiskowo.  Dodatkowo możesz dokupić do kompletu pierścionek z prawdziwym kwiatem róży.

Do czego będzie pasowała elegancka biżuteria z prawdziwą różą?

Jestem przekonana, że to właśnie Ty będziesz najlepiej wiedziała do czego będzie pasowała ta niezwykle ciekawa biżuteria. Możesz ten naszyjnik nosić do  eleganckiej sukienki. Założysz go także do sportowego stroju. Najważniejsze żebyś to Ty się czuła dobrze w swojej biżuterii. 

Naszyjnik z prawdziwą różą – biżuteria projektancka stworzona w artystycznej pracowni jubilerskiej KROLIKOVSKA

W Pracowni Jubilerskiej KROLIKOVSKA projektujemy i ręcznie wykonujemy biżuterię artystyczną.  Znajdziesz tu szeroki asortyment naszyjników, które będą pasowały do Twoje osobowości i stylu. Możesz znaleźć coś na wyjątkowa okazję, na prezent lub na co dzień.  Stworzysz wyjątkowe i wyróżniające się stylizacje.

Naszyjnik z czerwoną różą ładnie wygląda do czarnej sukni.   Naszyjniki wykonane są z żywicy jubilerskiej, przez którą pięknie przenika światło. Wyróżnij się przepiękną, błyszczącą biżuterią.

Poszukujesz ponadczasowej, ręcznie tworzonej biżuterii. Biżuteria, którą tu zobaczysz to wyjątkowy design, który pozostanie zawsze modny.  Bądź niezwykła i ponadczasowa.

Personalizowany naszyjnik z prawdziwą różą zatopioną w żywicy

Poszukujesz personalizowanego naszyjnikiem z prawdziwą różą?  Zaprojektuję specjalnie dla Ciebie wyjątkowy naszyjnik.  Połączenie inspiracji i umiejętności sprawi, że powstanie wyjątkowa biżuteria.

Biżuteria z prawdziwą różą to ciekawy pomysł na prezent z okazji rocznicy ślubu

Biżuteria z prawdziwymi kwiatami to wyjątkowy pomysł na prezent z okazji rocznicy ślubu. Podaruj ją ukochanej osobie, by powspominać ten piękny czas. 

Naszyjnik z różą to biżuteria wytwarzana ręcznie

Naszyjnik z różą to biżuteria, którą ręcznie wytwarzam w   pracowni jubilerskiej Krolikovska. W kulistej zawieszce umieściłam prawdziwy kwiat róży czerwonej, żółtej, herbacianej lub kremowej. Róża pozostanie na zawsze zatopiona w żywicy jubilerskiej. Razem ze srebrnym łańcuszkiem zawieszka tworzy unikalny naszyjnik. Tworzę naszyjniki srebrne i pozłacane na różnych długościach łańcuszków.

Naszyjnik do Twojej wieczorowej sukni

Biżuteria z różą tak ślicznie wygląda do wieczorowej sukni, ponieważ róża jest symbolem gracji i subtelności. Jeśli podoba ci się taka stylizacja możesz ja wzbogacić wybierając dodatkowo pierścionek srebrny z prawdziwą różą. Będziesz wyglądała oryginalnie. Taki naszyjnik często do swoich stylizacji wybierają Panny Młode. Róża pięknie wygląda na tle białej sukni. Róża jako kwiat bardzo pasuje do tej wyjątkowej uroczystości. Róża symbolizuje też miłość. To kwiat zakochanych.

Naszyjnik z różą pomysł na prezent walentynkowy

Naszyjnik ten  możesz podarować ukochanej z okazji walentynek. Róża to kwiat zakochanych a naszyjnik z różą świetnie się tu wpisuje. Przecież kobiety lubią dostawać kwiaty i kochają róże. Ten prezent możesz dodatkowo spersonalizować oryginalnym grawerem na srebrnej zawieszce w kształcie serca. Jeśli chcesz zrobić na niej dobre wrażenie pomyśl o takim prezencie. 

Jaki prezent podarować na dzień matki?   

Jeśli Twoja mama kocha biżuterie i kocha róże to zawsze możesz to połączyć i podarować jej biżuterię z prawdziwą różą. Pamiętaj, że możesz zamówić grawer. Możemy go wykonać na srebrnym serduszku, które dołączymy do naszyjnika. Jeśli chcesz napisać mamie życzenia to możesz je do nas przesłać pocztą email a my zapiszemy je ręcznie na ładnej ręcznie robionej kartce. To wszystko, po to, by ten dzień był wyjątkowy dla Twojej mamy.  Naszyjnik z prawdziwym kwiatem róży możesz też podarować na Dzień Kobiet. Przyznaj, że to ciekawy i oryginalny pomysł na prezent.