Opakowanie prezentowe GRATIS  ♥  Wygodny zwrot produktu  ♥  Poczta prezentowa GRATIS   ♥  Kartka z życzeniami GRATIS

Biżuteria z prawdziwą różą

Biżuteria z prawdziwą różą KROLIKOVSKA Jest 15 produktów.

Aktywne filtry

Biżuteria z prawdziwym kwiatem róży ręcznie robiona w pracowni KROLIKOVSKA

Biżuteria z prawdziwym kwiatem róży ręcznie robiona w pracowni biżuterii artystycznej KROLIKOVSKA. Projektantem biżuterii z prawdziwym kwiatem jest Marzena Królikowska-Kukuła, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Jeśli chcesz podarować wyjątkowy prezent to biżuteria z żywicy jubilerskiej z zatopioną różą będzie czymś naprawdę wyjątkowym. Będzie to indywidualnie przygotowana i zaprojektowana biżuteria artystyczna.

Naszyjniki z prawdziwymi różami zatopionymi w żywicy jubilerskiej

Z prawdziwej róży można wykonać przepiękne naszyjniki. Prawdziwy kwiat róży zatapiany jest w żywicy jubilerskiej. Zawieszka z prawdziwym kwiatem może być połączona ze srebrnym lub pozłacanym łańcuszkiem. Możesz zamówić naszyjnik z białą, żółtą lub czerwoną różą.

Pierścionki z prawdziwymi różami

Biżuteria z prawdziwym kwiatem róży to także spektakularne srebrne pierścionki. Nawet najmniejsza główka róży jest dość duża, więc będzie to pierścionek z naprawdę dużym oczkiem. Będzie to wyjątkowa biżuteria.

Kolczyki z płatkami róży zatopionymi w żywicy jubilerskiej

Kolczyki z prawdziwymi płatkami róży są naprawdę piękne. Można zatopić płatki suszonej róży z bukietu ślubnego. Płatki róży są delikatnie zatapiane w żywicy jubilerskiej. Otrzymujemy wspaniałe kolczyki.

Biżuteria z prawdziwym kwiatem róży z żywicy jubilerskiej

Biżuteria wykonywana jest z żywicy jubilerskiej epoksydowej. Delikatne kwiaty lub płatki róży zatapiane są w żywicy. Tak powstają ręcznie tworzone bransoletki, naszyjniki i pierścionki. Jeśli podoba ci się biżuteria z żywicy jubilerskiej z prawdziwymi kwiatami, to koniecznie zobacz biżuterię z prawdziwym wrzosem.

Biżuteria z prawdziwym kwiatem róży na prezent

Biżuteria, którą tworzymy w naszej pracowni idealnie nadaje się na prezent. Produkty zapakowane są w kremowe pudełko ze złotą wstążką. Możesz dodatkowo zamówić kartkę z życzeniami z lakiem w kształcie róży.

Róża kwiat

Róża kwiat pojawia się w literaturze, sztuce , architekturze, obrzędowości i symbolice. Ta symbolika jest bardzo złożona czasem nawet staje się przeciwstawna. Pojawiła się już na ścianach egipskich grobowców. Antyczni Grecy stworzyli symbol bogini miłości Afrodyty, którym była róża. Róża jest też wieloznacznym symbolem w chrześcijaństwie. Dante porównywał do kwiatów róży rajską miłość. Pisał o nich min. Szekspir, William M. Thackeray, Giovanni Pasolini, Umberto Eco. Najpiękniejszą dla mnie opowieścią o róży jest powieść Mały Książę Antoine de Saint- Exupery. Róża to bardzo ważny kwiat w biżuterii, którą tworzę. Naszyjniki i pierścionki z prawdziwymi kwiatami róży są wyjątkowe. Róża kwiat który jest delikatny sam w sobie - zamknięty na zawsze w wisiorku wykończonym srebrem lub srebrnym pozłacanym łańcuszkiem staje się biżuterią ponadczasową, trwałą i wyjątkową. Pierścionek z kwiatem róży jest okazały i jedyny - nie będzie dwóch identycznych pierścionków. Każda róża jest inna - jest jedyna- każdy pierścionek, każdy naszyjnik z kwiatem róży będzie inny i niepowtarzalny.

Biżuteria z prawdziwą różą, którą wyrazisz swoje uczucia

Róża to kwiat, którym możemy wyrażać uczucia. To właśnie dlatego prawdziwa róża jest naszym ulubionym materiałem do produkcji  biżuterii.  W naszej pracowni jubilerskiej  zaprojektowaliśmy srebrny naszyjnik z różą i pierścionek z prawdziwą różą. Róża to piękny kwiat, którym wyrazisz swoje uczucia do drugiej osoby. Wręczając drugiej osobie czerwoną róże wyrazisz miłość i namiętność. Naszyjnik z prawdziwą różą warto spersonalizować dodając grawer z datą lub inicjałami. Czerwona róża to kwiat zakochanych. Biżuteria z czerwoną różą jest pomysłem na prezent z okazji rocznicy ślubu lub na Walentynki. Biżuteria na walentynki to temat który opisaliśmy na tej stronie. Biała róża symbolizuje niewinność, miłość duchową, czystość. Naszyjnik z białą różą to oryginalny pomysł na biżuterię ślubną. Żółta róża symbolizuje mądrość, siłę, odwagę. Naszyjnik z żółtą różą można podarować komuś, by pogratulować osiągnięć lub życzyć powodzenia w rozwijaniu nowych inicjatyw.  

Biżuteria z białą różą

Biała róża to kwiat niosący światło, co wskazuje na czystość, lojalność, szacunek i niewinną pierwszą miłość. Biały kwiat wręczamy gdy chcemy okazać szacunek, wdzięk, podkreślić szczere uczucia. Co oznacza biała róża ? - to też symbol elegancji. Jest kolorem uroczystości Chrzcin, Komunii i Ślubu. Prezent na chrzest dla dziewczynki, prezent na komunię - w naszyjniku biała róża. Będzie bardzo symbolicznym prezentem. Zachowana na lata pozostanie piękną pamiątką którą doceni jako dorosła kobieta. Prezent taki będzie ponadczasowy, będzie niepowtarzalnym prezentem który nie ulega modzie i upływowi czasu- bo czy biała róża może ulegać modzie? Nie-  pozostanie kwiat białej róży w naszyjniku szklanym, pozostanie na zawsze w naszyjniku - białe róże w żywicy. 

Biżuteria z żywicy jubilerskiej z prawdziwą czerwoną różą

Biżuteria z żywicy jubilerskiej z prawdziwą czerwoną różą jest ręcznie robiona w pracowni biżuterii artystycznej KROLIKOVSKA. Projektantem tej biżuterii z tymi pięknymi i delikatnymi kwiatami czerwonej róży jest Marzena Królikowska-Kukuła, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Biżuteria z prawdziwymi delikatnymi różyczkami lub płatkami róży będzie znakomitym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby. Z czerwonych róż tworzymy przepiękne naszyjniki, pierścionki.

Naszyjniki z prawdziwą czerwoną różą

Z prawdziwych czerwonych róż tworzymy przepiękne naszyjniki. Czerwone róże lub płatki róży zatapiamy w krystalicznej żywicy jubilerskiej. Zawieszka naszyjnika z prawdziwym kwiatem jest wyjątkowa i znakomicie wygląda ze srebrnym lub pozłacanym łańcuszkiem. Możesz zamówić naszyjnik z malutką główką róży lub z jej płatkami.

Pierścionki z prawdziwą czerwoną różą

Z róży i jej płatków wykonujemy srebrne i pozłacane pierścionki. W oczku pierścionka zatapiamy różyczkę.

Jak powstaje biżuteria żywicy jubilerskiej z prawdziwymi czerwonymi różami?

Stworzenie biżuterii z żywicy jubilerskiej z prawdziwymi czerwonymi różami jest naprawdę wyjątkowo trudnym zadaniem. Róża to bardzo delikatny kwiat. Najtrudniejsze jest umieszczenie róży w żywicy jubilerskiej. Trzeba bardzo uważać, by kwiat nie został zniszczony. Jednak efekt końcowy jest bardzo intrygujący. Cały kwiat róży sprawia, że pierścionki i naszyjniki są wyjątkowo ładne. Jeśli ciekawi Cię jak powstaje biżuteria z żywicy jubilerskiej to koniecznie zapoznaj się z etapami jej tworzenia.

Biżuteria z prawdziwą czerwoną różą na prezent dla przyjaciółki

Biżuteria z prawdziwą czerwoną różą, którą tworzymy w naszej pracowni idealnie nadaje się na prezent. Pierścionki, naszyjniki z czerwonym kwiatem zapakowane są w kremowe pudełko ze złotą wstążką. Możesz dodatkowo zamówić kartkę z życzeniami z lakiem w kształcie róży, co z pewnością sprawi, że produkt z różą będzie wyjątkowy.

Biżuteria z prawdziwą żółtą różą zatopioną w żywicy

Żółta róża we współczesnej kulturze stała się symbolem uczuć platonicznych. Jest symbolem przyjaźni, radości niesienia pomocy - która będzie przyjazna dla serca bo da mu ciepło słońca, kolor żółci. Żółta róża jest też symbolem przyjaciół, którzy na zawsze pozostają w naszej pamięci. Możemy tym kwiatem wyrazić też uczycie solidarności. Żółta różana  biżuteria będzie idealnym wyborem, gdy chcemy pogratulować sukcesu, będzie to doskonały prezent dla koleżanki, będzie to też trafiony  prezent dla nauczyciela, przyjaciółki, mamy i siostry. Żółta róża to prawdziwy kwiat róży zatrzymany na zawsze w kuli. Pięknie prezentuje się w formie naszyjnika i pierścionka.