Opakowanie prezentowe GRATIS  ♥  Wygodny zwrot produktu  ♥  Poczta prezentowa GRATIS   ♥  Kartka z życzeniami GRATIS

Biżuteria z bursztynem

Biżuteria z bursztynem KROLIKOVSKA Jest 17 produktów.

Aktywne filtry

Biżuteria artystyczna z żywicy z bursztynem

Przedstawiamy wyjątkową kolekcję biżuterii artystycznej z żywicy z bursztynem wytwarzana w niewielkiej Pracowni Jubilerskiej KROLIKOVSKA. Biżuteria tworzona jest całkowicie ręcznie. Projekty biżuterii wykonane są przez absolwentkę ASP w Warszawie Marzenę Królikowską-Kukułę. Jest to więc unikalna i niepowtarzalna biżuteria.

Jaką biżuterię wybrać do pracy?

Potrzebujesz elegancko i gustownie wyglądać w pracy? Jeśli chcesz znaleźć elegancką i gustowną biżuterię do pracy, to biżuteria z bursztynem będzie odpowiednim wyborem. Chcesz, by Twoja biżuteria pasowała do stroju jaki zakładasz na co dzień do pracy? Potrzebujesz ciekawej za zarazem dyskretnej biżuterii do garsonki, marynarki czy koszuli? Bursztyn to bardzo elegancki kamień, który doda profesjonalnego charakteru twoim biurowym stylizacjom. 

Biżuteria z bursztynem - jak dopasować ją do stroju biznesowego?

Biżuteria, którą wybierzesz powinna podobać się Tobie. Ważne, by nie była zbyt krzykliwa i właściwie dobrana do sukienki. Na przykład naszyjniki z dużą kolorową zawieszką pasują bardziej do gładkich kreacji. Więcej na ten temat przeczytasz w moim poradniku na temat dopasowania biżuterii do stroju biznesowego.  

A co jeśli potrzebujesz bardzo oryginalnej biżuterii?

Wybierając biżuterię masz właściwie dwie drogi. Możesz wybierać biżuterię masowo produkowaną w dużych fabrykach albo możesz wybrać biżuterię autorską. Biżuteria autorska charakteryzuje się tym, że jest niepowtarzalna. Podobnie jak wielu uzdolnionych polskich projektantów zajmuje się projektowaniem i wytwarzaniem unikalnej i ciekawej biżuterii. Znajdziesz tu na przykład naszyjnik z zawieszką z zatopionym w żywicy bursztynem. Ti ciekawy produkt, który ładnie wygląda na czarnej sukience. Jednym z moich ulubionych produktów są kolczyki z żywiczną kulką, w której zatopiłam malutkie urokliwe bursztynki. To subtelna i zarazem urokliwa biżuteria. Do kompletu wybrać możesz pozłacany pierścionek z bursztynem. Biżuteria z bursztynem to dobry wybór.

Interesuje Cię biżuteria artystyczna tworzona z żywicy jubilerskiej? Zobacz jak wygląda nasz oryginalna biżuteria pozłacana ręcznie robiona z żywicy

Biżuteria z żywicy z bursztynem na prezent

Chcesz obdarować bliską osobę prezentem, który sprawi jej przyjemność. Zależy Ci na tym, by obdarowana osoba nosiła biżuterię, którą jej podarujesz? Wydaje się, że wybór biżuterii na prezent to trudne zadanie ponieważ jest wiele różnych opcji, które możesz wybrać. Biżuteria z żywicy bursztynem to klasyka, która spodoba się kobiecie ceniącej elegancję. Jeśli osoba, którą chcesz obdarować nosi eleganckie kreacje, to kolczyki, zawieszka czy pierścionek z bursztynem będą ciekawym uzupełnieniem. Biżuteria z bursztynem może być prezentem urodzinowym, imieninowym na Walentynki czy rocznicę ślubu. Znam tez wiele zadowolonych klientek, które biżuterię z bursztynem podarowały swojej mamie na dzień kobiet lub dzień matki.