Opakowanie prezentowe GRATIS  ♥  Wygodny zwrot produktu  ♥  Poczta prezentowa GRATIS   ♥  Kartka z życzeniami GRATIS

Biżuteria z roślinami

Biżuteria z roślinami KROLIKOVSKA Jest 397 produktów.

Aktywne filtry

Biżuteria z prawdziwymi roślinami z żywicy jubilerskiej

Biżuteria z prawdziwymi roślinami tworzona jest ręcznie w pracowni biżuterii artystycznej KROLIKOVSKA. Rośliny zatapiamy w żywicy jubilerskiej. Projektantem biżuterii z żywicy jest Marzena Królikowska-Kukuła, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. W pracowni KROLIKOVSKA tworzymy:

  • biżuterię z wrzosami,
  • biżuterię z dmuchawcami
  • biżuterię z mchem
  • biżuterię z kwiatami ślubnymi
  • biżuterię z suszonymi kwiatami
  • biżuterię z prawdziwą różą

Biżuteria jest projektowana i tworzona w Polsce. W naszym asortymencie znajdują się kolczyki, naszyjniki, bransoletki, pierścionki.

Kolczyki z prawdziwymi roślinami

Kolczyki z prawdziwymi roślinami tworzone są z żywicy jubilerskiej i srebra. W żywicznych zawieszkach znajdują się prawdziwe kwiaty i rośliny wrzosy, dmuchawce, mech, kwiaty. Rośliny, które wykorzystujemy do tworzenia biżuterii zbieramy w lasach i na łąkach. Można powiedzieć , że kwiaty w kolczykach wyglądają bardzo naturalnie.

Bransoletki z żywicy z prawdziwymi roślinami

Biżuteria z prawdziwymi roślinami to także bransoletki z prawdziwymi roślinami. W bransoletkach zatapiamy wrzosy, dmuchawce, prawdziwy zielony mech, płatki kwiatów. Bransoletki z kwiatami są bardzo oryginalne. Pasują zarówno do codziennych jaki i casualowych stylizacji.

Naszyjniki z prawdziwymi roślinami

W naszej pracowni jubilerskiej tworzymy ręcznie naszyjniki z prawdziwymi roślinami. Do wykonania tej biżuterii wykorzystujemy przepiękne białe i różowe wrzosy, delikatne dmuchawce, prawdziwe czerwone i żółte róże. Zawieszki naszyjników łączone są ze srebrem próby 925 lub srebrem pozłacanym. Naszyjniki z kwiatami pasują do eleganckich i codziennych stylizacji.

Pierścionki z prawdziwymi roślinami

Pierścionki wykonane z prawdziwych roślin to prawdziwe unikaty. W srebrnych pierścionkach zatapiamy ciekawe kompozycje kwiatowe. Tworzymy pierścionki z małym oczkiem, w którym zatapiamy maluteńkie wrzosy, zielony mech. Bardzo oryginalne są pierścionki z dużymi oczkami, w których zatapiamy całe główki czerwonej, białej lub żółtej róży. Róże jest naturalnym kwiatem i czasem zdarza się, że zmienia swój kolor. W naszej pracowni wykonujemy zarówno srebrne jak i pozłacane pierścionki. Pierścionki z kwiatami róży to zachwycająca biżuteria z prawdziwymi roślinami.

Biżuteria z prawdziwymi roślinami z grawerem

W naszej kolekcji znajdziesz biżuterię z prawdziwymi roślinami z grawerem. Grawer wykonywany jest ręcznie na srebrnych elementach. Możesz też zamówić naszyjnik, pierścionek czy bransoletkę z imieniem obdarowanej osoby. Biżuteria z żywicy z prawdziwymi kwiatami zostanie zapakowana w dekoracyjne pudełko oraz torebkę prezentową. Możesz też dodatkowo zamówić kartkę z życzeniami, którą wykonamy ręcznie.


Biżuteria z prawdziwymi roślinami ręcznie wykonana w Polsce

Naszą biżuterię projektujemy i tworzymy w Polsce w pracowni jubilerskiej KROLIKOVSKA. Zrobienie biżuterii z roślinami jest bardzo trudne i czasochłonne. Potrzeba bardzo dużej wprawy jubilera, by prawidłowo zatopić delikatne roślinki. Jednak efekt końcowy jest zachwycający.