Dmuchawiec w żywicy

Dmuchawiec w żywicy z pracowni KROLIKOVSKA

Dmuchawiec w żywicy KROLIKOVSKA Jest 209 produktów.

Aktywne filtry

Dmuchawiec w żywicy jest piękny


Biżuteria i dmuchawiec w żywicy. Kto z nas nie pamięta jak dzieciństwie zdmuchiwał dmuchawce na łące i spoglądał jak lekkie nasionka dmuchawca unoszą się i giną w przestrzeni powietrza unoszone przez wiatr. Ile razy widząc pola dmuchawców w naszych głowach pojawi się tekst i melodia piosenki Urszuli 1983 roku … dmuchawce, latawce, wiatr… Dmuchawiec stał się symbolem ulotności, pięknej chwili ale też początkiem nowego. Tą symbolikę zatrzymuje naszyjnik - dmuchawiec w żywicy. W kuli żywicznej zamknięty dmuchawiec pozostanie na zawsze, jego niezmienny wygląd, trwałość- będzie przypominała o wyjątkowości tego symbolu i tej ulotnej choć trwałej we wspomnieniach chwili . Dmuchawce symbolizować będą ideę wznoszenie się i nieograniczonych możliwości. Dmuchawiec w „ szklanej kuli” stanie się symbolem wolności przemijania nieograniczonych możliwości, będzie symbolem szczęścia, siły, inteligencji i otwartego umysłu. Dmuchawiec w żywicy będzie uznawany za atrybut wolności. Będzie symbolem początku czegoś zupełnie nowego. Dmuchawiec w żywicy będzie symbolem nowego etapu w życiu bo z żółtego kwiatu mlecza zmienia się z zupełnie inne cudo. Zmienia się w lekkiego delikatnego dmuchawca który ma taką ogromną moc początku nowego. To od Ciebie zależy jakie przesłanie będzie miał dmuchawiec który podarujesz sobie bądź komuś bardzo bliskiemu. To będzie Twój plan, aby ta chwila była wyjątkowa - a symbol dmuchawca w żywicy podarowanego w formie naszyjnika, pierścionka czy kolczyków - będzie niezapomnianym, wyjątkowo oryginalnym i niepowtarzalnym prezentem podkreślającym wyjątkowość tej chwili.

Biżuteria z żywicy jubilerskiej prawdziwym dmuchawcem

Biżuteria z prawdziwym dmuchawcem z żywicy jubilerskiej jest ręcznie robiona w pracowni biżuterii artystycznej KROLIKOVSKA. Projektantem tej biżuterii z tymi pięknymi i delikatnymi kwiatami jest Marzena Królikowska-Kukuła, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Biżuteria z prawdziwymi nasionami dmuchawca będzie znakomitym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby. Z dmuchawca tworzymy przepiękne naszyjniki, pierścionki, kolczyki i bransoletki.

Naszyjniki z prawdziwym dmuchawcem

Z prawdziwych delikatnych dmuchawców tworzymy przepiękne naszyjniki. Złote nasionka dmuchawca zatapiamy w krystalicznej żywicy jubilerskiej. Tak powstaje zawieszka naszyjnika z prawdziwym kwiatem, którą łączymy ze srebrnym lub pozłacanym łańcuszkiem. Możesz zamówić naszyjnik z całym dmuchawcem lub nasionkami dmuchawca. Śliczne są też naszyjniki w których zatapiamy prawdziwe dmuchawce wraz z innymi roślinami takimi jak mech, wrzos. Zawieszki naszyjników mogą mieć różne kolory. Bardzo ciekawą propozycją są granatowe naszyjniki z płatkami złota i bardzo dużym nasionkiem dmuchawca. Wyjątkowe są także naszyjniki na pozłacanym łańcuszku z zielonymi zawieszkami, w których znajduje się prawdziwy dmuchawiec.

Ręcznie robione pierścionki z prawdziwym dmuchawcem

Biżuteria z prawdziwymi kwiatkami dmuchawca to także śliczne srebrne i pozłacane pierścionki. Oczko pierścionka z dmuchawcem tworzone jest ręcznie z żywicy jubilerskiej, którą następnie łączy się ze srebrem. Pierścionki mogą być grawerowane, co czyni z nich wyjątkowy pomysł na prezent. Wyjątkowe są pierścionki z zielonym oczkiem z żywicy jubilerskiej, w której zatopione zostały prawdziwe dmuchawce i różowe wrzosy. Jeśli lubisz kolor zielony koniecznie zobacz jak ładnie wygląda srebrny pierścionek z zielonym oczkiem, w którym zatopione delikatne dmuchawce.

Kolczyki z dmuchawcem zatopionym w żywicy jubilerskiej

Kolczyki z delikatnym dmuchawcem są naprawdę wyjątkowe. W naszej pracowni tworzymy zarówno długie jak i mniejsze kolczyki z nasionkami dmuchawca. Drobne nasionka pozwalają tworzyć ciekawe wzory biżuterii kwiatowej. Z prawdziwego dmuchawca można też wykonać duże kolczyki koła. W naszym sklepie internetowym możesz kupić kolczyki w różnych kolorach: różowe, niebieskie, zielone, białe.

Jak powstaje biżuteria żywicy jubilerskiej z prawdziwymi dmuchawcami?

Stworzenie biżuterii z żywicy jubilerskiej z prawdziwymi dmuchawcami jest naprawdę wyjątkowo trudnym zadaniem. Dmuchawiec jest bardzo delikatnym kwiatkiem. Już na etapie jego trzeba uważać, by nasionka nie odfrunęły z wiatrem. Kolejną trudnością jest umieszczenie dmuchawca w żywicy jubilerskiej. Trzeba bardzo uważać, by kwiat nie został zniszczony. Jednak efekt końcowy jest oszałamiający. Drobne nasionka lub całe kwiaty dmuchawca tworzą piękne pierścionki, naszyjniki, kolczyki. Jeśli ciekawi Cię jak powstaje biżuteria z żywicy jubilerskiej to koniecznie zapoznaj się z etapami jej tworzenia.

Biżuteria z prawdziwym dmuchawcem na oryginalny prezent

Biżuteria z prawdziwymi dmuchawcami, którą tworzymy w naszej pracowni idealnie nadaje się na prezent. Pierścionki, naszyjniki czy kolczyki z dmuchawcem zapakowane są w kremowe pudełko ze złotą wstążką. Możesz dodatkowo zamówić kartkę z życzeniami z lakiem w kształcie róży, co z pewnością sprawi, że produkt z dmuchawcem będzie wyjątkowy.

Mniszek lekarski, mniszek pospolity- określenie rośliny z rodzaju mniszkowatych. Owoce mniszka po czasie dojrzewania tworzą owoc- puszystą kulę tzw. dmuchawce. Zdmuchiwanie owoców mniszka - dmuchawcy to częsta zabawa dzieci, nierzadko towarzyszy jej marzenie o spełnieniu życzenia. Ile razy jako dorośli mieliśmy przyjemność w zdmuchiwaniu dmuchawca, przyglądaniu się ulatywaniu pojedyńczych nasionek daleko, daleko…. A gdyby tak podarować ukochanej biżuterię w której będą zamknięte na zawsze nasiona dmuchawca jak to marzenie które ma się spełnić - zatrzymane na chwilę, na zawsze aby nie uciekło z wiatrem, aby o nim pamiętać, aby się spełniło. Dmuchawce w naszyjniku srebrnym, w kolczykach czy w pierścionku -który jeszcze bardziej podkreśli symbol marzenia do spełnienia. Zobacz biżuterię dmuchawiec w żywicy.