Spinki do garnituru
  • Spinki do garnituru
  • Spinki do garnituru
  • Spinki do garnituru
  • Spinki do garnituru
  • Spinki do garnituru
  • Spinki do garnituru

Spinki do garnituru

380,00 zł
Brutto
Kruszec
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
0 review(s)

Spinki do garnituru

Spinki do garnituru z wzorami łowickimi.

Srebrne spinki z ażurowym motywem łowickim zatopionym na granatowym tle żywicy. Niebieskie tło pod ażurową wycinanką łowicką.

Koło srebrne -20,00 mm, srebro próby 925.

Głębokość spinek 19,00mm. (AG-925) 8.600g (2 szt) waga srebra

  Polityka bezpieczeństwa

Zapłać online- Przelewy 24 lub za pobraniem u Kuriera DPD.

  Zasady dostawy

PRODUKT DOSTĘPNY. WYŚLEMY GO NATYCHMIAST!

  Zasady zwrotu

Zakupiony produkt możesz zwrócić do nas zgodnie z regulaminem

Spinki 6
1 Przedmiot

Opis

Kruszec
Srebro 925

Spinki do garnituru

Spinki do garnituru z wzorami łowickimi - ponadczasowe.

Wzory ludowe podkreślają charakter i wyjątkowość spinek do garnituru. Prezent na urodziny dla mężczyzny, prezent na 30 dla chłopaka. Nasza kolekcja srebrnych spinek do koszuli wypełniona wzorami łowickimi powstała z zachwytu motywami wycinanki łowickiej. 

Wycinanka łowicka to papierowa ozdoba - wycinana w bardzo charakterystyczne wzory, które stały się symbolem kojarzonym z Polską. Wycinanki pojawiły się na przełomie XIX i XX wieku na Ziemi Łowickiej i stały się symbolem kojarzonym z ludową kulturą i z regionem Łowicza..  Kolorowe, małe wycinanki to dzieła sztuki -misterne wycinanki łowickie-  służyły do dekoracji chałup wiejskich a i dzisiaj dekorują niejedno nowoczesne wnętrze. Każda z wycinanek jest wyjątkowa i niepowtarzalna, dlatego nadal cieszą się tak dużą atrakcyjnością i wyjątkowym postrzeganiem. Nasze spinki do garnituru z wzorami łowickimi będą bardzo ciekawym uzupełnieniem koszuli ze spinkami. Koszula ze spinkami i eleganckie spinki do garnituru swoje powstanie zawdzięczają  potrzebie zabezpieczania długich rękawów koszul męskich w czasach renesansu. Koszule w czasach renesansie były wytworne i jednak bardzo niepraktyczne ze względu na długość rękawów. Oczywiście były to tylko stroje bogatej część społeczeństwa. Długie mankiety były podwiązywane wstążeczkami. Wygodniejszym sposobem zapinania mankietów w koszulach było wymyślenie spinek do koszuli. Sposoby zapinania rękawów bardzo się zmieniały na przestrzeni lat. W dzisiejszych czasach  przybrały formę eleganckich spinek do koszuli. Spinki do garnituru świadczyły o wysokiej klasie społecznej ich posiadacza. Wykonywano je z drogich materiałów- złota i srebra. Spinki były wysadzane drogimi kamieniami.

Każda marka jubilerska ma w swojej ofercie modele spinek do koszuli. 

Nasze eleganckie spinki do garnituru z wzorami łowickimi można założyć na mniej formalne przyjęcia. Będą bardzo gustownym dodatkiem do męskiej garderoby.

Taka biżuteria znakomicie nadaje się na elegancki prezent na 30 urodziny dla wyjątkowego mężczyzny.

Here you can add custom original content(text, images, videos and more) for each product page.

16 innych produktów w tej samej kategorii: