Opakowanie prezentowe GRATIS  ♥  Wygodny zwrot produktu  ♥  Poczta prezentowa GRATIS   ♥  Kartka z życzeniami GRATIS
Spinki do mankietów złote
  • Spinki do mankietów złote
  • Spinki do mankietów złote
  • Spinki do mankietów złote
  • Spinki do mankietów złote
  • Spinki do mankietów złote
  • Spinki do mankietów złote
  • Spinki do mankietów złote
  • Spinki do mankietów złote
  • Spinki do mankietów złote

Spinki do mankietów złote

390,00 zł
Brutto
Kruszec
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
0 review(s)

Spinki do mankietów złote

Spinki do mankietów złote- klasa sama w sobie dla Pana Młodego.

Nieodzownie dominuje w trendach Ślubnych klasyka. Ważność wydarzenia zobowiązuje do wytworności i dopracowania nawet najmniejszych szczegółów wyglądu.

Spinki do koszuli śnieżnobiałej, która w wydaniu ślubnym ma jedyne słuszne zastosowanie będą bardzo gustownym i wytwornym dopełnieniem stylizacji. 

Owal spinki 18,00 mm x 13,00 mm- srebro próby 925 pozłacane 24 K złotem (AG-925) 

Waga spinek 5.120g (~2 szt)

 

Spinki 2
1 Przedmiot

Opis

Kruszec
Srebro 925 pozłacane 24 Karatowym złotem

Spinki do mankietów złote. 

Ślub to specjalna okazja, by założyć spinki do mankietów złote , dodają wytworności i pokazują dopracowanie każdego detalu. Są ikonami elegancji i klasy. Ślubna uroczystość jest jedyna i niepowtarzalna dlatego te detale stają się tak ważne w stylizacji Pana Młodego. Aby te spinki do mankietów złote stały się tym luksusowym dodatkiem podstawową rzeczą staje się posiadanie koszuli z francuskimi mankietami, które są szyte specjalnie do spinekKoszula na spinki i spinki do mankietów złote podkreślą wagę tej uroczystości.

Kolor spinek do garnituru ślubnego dopasuj do kolorów innych części garderoby jak zegarek, sygnet, bransoletka, krawat czy klamra paska do spodni. Zatem do złotej obrączki będą idealnie i wytwornie pasować spinki w złotym kolorze z płatkami złota  podkreślonymi głęboką czernią. Płatki złota zatopione są w przeżrnoczystej żywicy jubilerskiej. Ślubne spinki złote do mankietów męskich wyznaczają z jednej strony charakter uroczystości, a z drugiej styl, w jakim chcemy się zaprezentować.  

Złote spinki do mankietów

to biżuteria która będzie też doskonałym prezentem jaki możesz podarować mężowi. Pasuje do odpowiedzi na pytanie - jaki prezent na rocznicę ślubu ? Będzie miłym i wyjątkowym prezentem przypominającym Wasz wyjątkowy dzień - Dzień Waszego Ślubu.

W owalnym elemencie spinki zatopiłam złote płatki - wszystko w niezwykle przezroczystej żywicy jubilerskiej .

Na dnie spinek pojawia się czarna żywica.

Owal spinki 18,00 mm x 13,00 mm- srebro próby 925 pozłacane 24 K złotem (AG-925) 5.120g (~2 szt)

Marzena Królikowska-Kukuła - projektantka biżuterii

Witaj! Jestem Marzena, projektantka biżuterii, którą oglądasz na tej stronie. Od dziecka kochałam tworzyć, dlatego zostałam artystką.

Ukończyłam Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie. Kiedy malowałam pierwsze obrazy czułam jak ptak na niebie. Cieszę, że to z Tobą mogę podzielić się moją ręcznie wykonaną biżuterią. W projektowaniu biżuterii stworzyłam swój własny styl. Maluję artystyczne grafiki i zatapiam je w żywicy jubilerskiej.

W moich projektach pojawiają się kompozycje wykonane z prawdziwych roślin i kwiatów takich jak dmuchawce, wrzosy, róże. Ścieram się z materią żywicy, eksperymentuję. Tworzę unikalną biżuterię, która cieszy swoją niepowtarzalnością.

Marzena Królikowska-Kukuła
projektantka biżuterii

16 innych produktów w tej samej kategorii: